atrakcyjny. atrakcyjny styl życia, atrakcyjność

Atrakcyjny Styl Życia – Co zrobić, żeby mieć powodzenie?

Atrakcyjny styl życia – Podstawa relacji

W dobie tekstów na podryw, Tinderów i seks-lalek, ludzie zapominają o absolutnej podstawie.

Jeśli chcesz zbudować szczęśliwy związek, musisz stworzyć atrakcyjny styl życia. Inaczej cała magia pryśnie, a Twoja druga połówka ucieknie na drugi koniec świata

Zagram w otwarte karty i napiszę coś, co Cię prawdopodobnie zaboli:

Szukasz kogoś, kto sprawi, że Twoje życie będzie szczęśliwe, prawda?

To oznacza, że teraz Twoje obecne życie jest…. Jakie?

Nieważne, jakiego przymiotnika użyjemy. Ważne jest to, że nie jesteś jeszcze gotowy na budowanie związek.

Bo jak wyjaśnisz fakt, że szukasz kogoś, by być szczęśliwym? Dzisiaj zaproponuję Ci trochę inny sposób myślenia.

Przez lata szukałem magicznych sposobów na to, by wreszcie stworzyć relację z osobą, która naprawdę pasuje mi pod każdym względem. Szukałem technik i odpowiedniego modelu zachowania, aby wreszcie dostać to, czego chcę. Wszystko po to, by niejako znaleźć i zatrzymać szczęście, które miałaby mi dać rzekomo druga osoba.

Sam popełniałem ten błąd, więc doskonale Cię rozumiem.

Dopiero z czasem nauczyłem się, że szczęścia muszę poszukać w sobie, a inne osoby mogą mi w tym jedynie pomóc, ale nie zbudują tego szczęścia od podstaw za mnie.

Szczęście należy w życiu stworzyć, wykreować poprzez to, kim jesteś i co robisz. Wtedy inni widzą, że mają do czynienia z atrakcyjną osobą.

Możesz to zrobić dzięki temu, że:

  • Zaczniesz robić w życiu więcej ekscytujących rzeczy, jak np. podróże autostopem
  • Zdobędziesz umiejętność, którą ma niewielu, np. przyrządzanie orientalnego dania
  • Będziesz pracował nad swoją pewnością siebie, żeby krytyka odbijała się od Ciebie i wracała do tych, którzy Cię zaatakowali

To tylko kilka z naprawdę wielu sposób. Jeśli to, co piszę, nie jest dla Ciebie atrakcyjne, przeczytaj poniższe i możesz opuścić bloga.

Prawidłowa droga do szczęśliwego związku

  1. Tworzysz w swoim życiu szczęście. Poprzez umiejętności, sukcesy zawodowe, wdzięczność. Co tylko chcesz, ważne, żebyś nie był chodzącą depresją, a przejął w 100% odpowiedzialność za swoje życie
  2. Edukujesz się stale na temat budowania związków. Poznajesz metody na atrakcyjność i podryw, zwiększasz pewność siebie
  3. Wypisujesz sobie 3 cechy Twojego przyszłego partnera, które są absolutnie nienegocjacyjne. Oznacza to, że jeśli jedną z tych 3 cech jest ambicja, a dziewczę mówi Ci na randce że najbardziej lubi jeść lody i oglądać Netflixa – grzecznie dziękujesz i szukasz dalej
  4. Korzystasz z pojawiających się okazji, żeby poznać partnera swoich marzeń i powoli budujesz z nim szczęśliwy związek

Dziękuję. Śpij spokojnie.

A jeśli jesteś ambitny i chcesz do perfekcji opanować zagadnienie atrakcyjnego stylu życia – czytaj dalej

Atrakcyjny, czyli jaki?

Wstajesz rano z uśmiechem na twarzy. Podejmujesz wyzwania, jakie rzuca Ci los. Promieniujesz energią i posiadasz mnóstwo umiejętności. Robisz to, co naprawdę kochasz, a ludzie to widzą. Nie boisz się wyrażać własnego zdania i często przejmujesz inicjatywę, gdy zajdzie taka potrzeba.

Opisałem Ci w skrócie życie, jakie masz prowadzić. I nieważne, czy jesteś kobietą czy mężczyzną. Podstawa, to być szczęśliwym, bo wtedy wszyscy widzą, że jesteś atrakcyjny i wiedziesz takie życie, jakie chcesz. Dosłownie zarażasz ludzi swoim szczęściem. Żeby to się udało, musisz mieć tak dużo tego szczęścia, aby móc się nim podzielić.

W kontekście relacji damsko – męskich, szczęśliwy = atrakcyjny

To jest widoczne. Zwłaszcza w naszym kraju, gdzie większość ludzi chodzi posępna i wiecznie narzeka. Może Ty tak nie robisz, ale spójrz na niektórych swoich znajomych – Gdy mówisz im z radością o swoim sukcesie, nie cieszą się z tego, a wręcz Ci zazdroszczą i życzą jak najgorzej. Czy tak robią ludzie posiadający swoje wymarzone życie? Nie sądzę.

No ale po co mi ten Atrakcyjny Styl Życia?

Bo nie znam sposobu na szczęśliwy związek, jeśli Twoje życie jest nudne.

Bezpośrednim skutkiem tego, że zbudujesz atrakcyjny styl życia będzie wzrost zainteresowania Twoją osobą przez płeć przeciwną.

Dzięki takiemu stylowi życia wyróżniasz się w tłumie, bardzo łatwo Cię dostrzec, a to oznacza, że płeć przeciwna chce Cię…

BARDZO

Jako ludzie jesteśmy tylko zwierzętami – ciągle chcemy otaczać się osobami, które są bardziej fajne i bardziej wyjątkowe niż my sami.

Możesz mi teraz powiedzieć:

Kornel, ale ja mam do dupy pracę. Studia, które skończyłem nie dają perspektyw i nudzę się, tylko marnuję tam swój czas.

Szkoła Cię nudzi? To rób w niej coś, co będzie ekscytujące. Rozmawiaj ze znajomymi, dziel się doświadczeniami albo czytaj książki. Możliwości jest mnóstwo.

(Nawiasem mówiąc, ja w szkole średniej robiłem to samo. Bardziej niż formułki matematyczne interesowało mnie to, czego mogę dowiedzieć się z książki o różnicach między kobietami i mężczyznami)

Praca Cię nudzi? To ją zmień. Nie wiesz jak? Najpierw zastanów się, co Ty lubisz robić. To jest absolutna podstawa, bo nie ma sensu pracować w miejscu, którego nie znosisz.

Później zdobądź umiejętności, które są niezbędne w XXI wieku. Jeśli mnie pytasz, według mnie najważniejsza umiejętność to sprzedaż siebie. W internecie jest pełno poradników na ten temat. Poczytaj kiedyś, zamiast kończyć kolejną flaszkę ze znajomym na Sobotniej imprezie.

Co konkretnie zrobić, żeby mój styl życia był atrakcyjny?

Znajdź swoją pasję lub rozwijaj tą, którą masz obecnie. Przeanalizuj od początku swojego życia, co uwielbiałeś robić.

Ja po kilkunastu latach swojego życia odkryłem, że lubię śpiewać. Zawsze to robiłem, jednak było to na tyle automatyczne, że nie miałem tej świadomości.

Pasja była na tyle silna, że dołączyłem do zespołu punk – rockowego i bawiłem się tam świetnie, nie zapomnę tego doświadczenia nigdy. Daliśmy tylko jeden koncert, ale samo doświadczenie było przednie, a przede wszystkim nauczyło mnie wielu rzeczy, za które dziękuję do dzisiaj.

Ponadto wiąże się z tym wiele wspomnień, o których mogę opowiadać, co dodatkowo sprawia, że poruszam w rozmowie ciekawy temat. Gdy tak robisz, inni chcą Cię słuchać, więc masz przykład, jak atrakcyjny styl życia buduje dla Ciebie dobre wrażenie.

Teraz śpiewam już tylko pod prysznicem. Niemniej jednak, zawsze wracam do tego wspomnienia i opowiadam wiele historii z tym związanych w towarzystwie, gdy pojawi się temat śpiewu lub muzyki.

Chodzi o znalezienie czynności, przy której zapominasz o całym świecie. U mnie to są relacje damsko – męskie, mogę o tym słuchać, mówić i uczyć innych całymi godzinami. Dlatego odstaw Netflixa i zacznij szukać pasji, aż ją znajdziesz.

Następnie naucz się o tym opowiadać.

Kiedy to zrobisz i będziesz opowiadał, jak bardzo Cię to pasjonuje i czyni szczęśliwym, ludzie będą widzieć w Tobie atrakcyjnego człowieka z atrakcyjnym życiem, a oto nam chodzi. Może to być jakiś sport, rzecz powiązana ze sztuką (muzyka, teatr) czy nawet czytanie książek. Ważne, aby dawało Ci energię do życia.

Druga kwestia to Twoje relacje z bliskimi. Jeśli każdego ranka wychodzisz z domu wkurwiony, bo kłócisz się z rodziną, nic dziwnego, że cały Twój dzień jest do dupy.

Osobiście uważam, że najprostsze sposoby są najlepsze, więc cel jest jeden: Napraw swoje relacje z bliskimi. Znajomymi, rodzicami, partnerem czy partnerką – Po prostu z tymi, z którymi masz często styczność. Jeśli oni sprawiają, że jesteś przytłoczony i zmęczony tym wszystkim, zastanów się, dlaczego tak jest i postaraj się to zmienić.

Wyślij teraz smsa do bliskiej Ci osoby i napisz: Kocham Cię

Ja zrobiłem w tym momencie dokładnie to samo – nie namawiałbym Cię do czegoś, czego sam nie robię.

Dodatkowo, obejrzyj wideo o prostym triku na udane relacje poniżej:

Wyróżniaj się

Trzecią kwestią atrakcyjnego stylu życia jest nieustanne doskonalenie siebie, by wyróżniać się w tłumie

Zawsze powtarzam, że warto nauczyć się wyjątkowych umiejętności. Tancerz, który świetnie śpiewa i potrafi grać na pianinie zawsze będzie bardziej atrakcyjny niż ktoś, kto tylko tańczy.

Naucz się czegoś, co zawsze chciałeś umieć. Wprowadzi to powiew świeżości do Twojego życia i sprawi, że będzie ono bardziej atrakcyjne – zarówno dla Ciebie, jak i dla ludzi, którzy staną się w przyszłości częścią Twojego życia.

Jeśli chcesz poznać wyjątkową osobę, sam musisz być wyjątkowy. Dlatego odpowiedz sobie szczerze na pytanie – czym się wyróżniasz?

Na wypadek, gdybyś źle zrozumiał pytanie – chodzi tylko o pozytywne wyznaczniki.

Atrakcyjny styl życia – I to wystarczy?

Kładę ogromny nacisk na wykształcenie atrakcyjnego stylu życia, bo od tego powinieneś zacząć, jeśli interesuje Cię romantyczna relacja. Niemniej jednak, to dopiero początek.

Jeśli chcesz magnetycznie przyciągać do siebie ludzi, warto jeszcze zadbać o atrakcyjność fizyczną i atrakcyjność seksualną. Obie szeroko omawiałem w moim darmowym poradniku “Generator Atrakcyjności”, który możesz dostać poniżej:

Odbierz poradnik “Generator Atrakcyjności” za darmo tutaj

W przypadku ogarnięcia całej trójcy atrakcyjności (fizyczna, intelektualna i seksualna) dobrze będzie wziąć się za ogarnianie kwestii podrywu. Zacznij od wideo, który przedstawi Ci wszystkie 4 filary relacji damsko – męskich. Są one niezbędne do zbudowania szczęśliwego związku:

 

Jeśli czujesz, że ten artykuł był wartościowy, podziel się nim z jedną osobą, która jest Ci szczególnie bliska. Możesz mu tym bardzo pomóc, nawet jeśli nigdy się o tym nie dowiesz.

Zostańmy przyjaciółmi – dodaj mnie na fejsie do znajomych i bądź na bieżąco ze wszystkim, co robię!

Kornel Tomicki on FacebookKornel Tomicki on Youtube
Kornel Tomicki
Pomagam singlom zbudować szczęśliwy związek, bo głęboko wierzę, że tylko udana relacja jest w stanie dać pełnię satysfakcji i harmonii życiowej.

Dziedziną relacji damsko - męskich zajmuję się od 2012 roku, uczę zarówno kobiety jak i mężczyzn. Stworzyłem kilkanaście kursów online w tej tematyce, ponadto przeprowadziłem do tej pory ponad 600 indywidualnych konsultacji.