uwodzenie, relacje damsko - męskie, związek, mężczyzna, atrakcyjny styl życia, lifestyle, kobieta, szczęście, atrakcyjność

Atrakcyjny styl życia – Co zrobić, żeby mieć powodzenie?

Atrakcyjny styl życia – Podstawa relacji

A więc chcesz prowadzić udane relacje. Wszedłeś na tego bloga, by dowiedzieć się jak poznać kogoś interesującego. Jak odpowiednio zaprezentować się przed nim, prawdopodobnie po to, aby zbudować z nim szczęśliwy związek. Aby wreszcie zacząć mieć udane życie.

I tu jest największy problem – Szukasz kogoś, po to, by sprawił, że Twoje życie będzie szczęśliwe. To oznacza, że teraz Twoje życie nie jest zbyt atrakcyjne dla Ciebie.

Bo jak wyjaśnisz fakt, że szukasz kogoś, by być szczęśliwym? Dzisiaj zaproponuję Ci trochę inny sposób myślenia.

Przez lata szukałem magicznych sposobów na to, by wreszcie stworzyć relację z osobą, która naprawdę pasuje mi pod każdym względem. Szukałem technik i odpowiedniego modelu zachowania, aby wreszcie dostać to, czego chcę. Wszystko po to, by niejako znaleźć i zatrzymać szczęście, które miałaby mi dać rzekomo druga osoba.

Niestety, to było błędne. Dopiero z czasem nauczyłem się, że szczęścia muszę poszukać w sobie, a inne osoby mogą mi w tym jedynie pomóc, ale nie zbudują tego szczęścia od podstaw za mnie.

Szczęście należy w życiu stworzyć, wykreować poprzez to, kim jesteś i co robisz. Wtedy inni widzą, że mają do czynienia z atrakcyjną osobą

Atrakcyjny, czyli jaki?

Wstajesz rano z uśmiechem na twarzy. Podejmujesz wyzwania, jakie rzuca Ci los. Promieniujesz energią i posiadasz mnóstwo umiejętności. Robisz to, co naprawdę kochasz, a ludzie to widzą. Nie boisz się wyrażać własnego zdania i często przejmujesz inicjatywę, gdy zajdzie taka potrzeba.

Opisałem Ci w skrócie życie, jakie masz prowadzić. I nieważne, czy jesteś kobietą czy mężczyzną. Podstawa, to być szczęśliwym, bo wtedy wszyscy widzą, że jesteś atrakcyjny i wiedziesz takie życie, jakie chcesz. Dosłownie zarażasz ludzi swoim szczęściem. Ale żeby to robić, musisz mieć tak dużo tego szczęścia, aby móc się nim podzielić.

To jest widoczne. Zwłaszcza w naszym kraju, gdzie większość ludzi chodzi posępna i wiecznie narzeka. Może Ty tak nie robisz, ale spójrz na niektórych swoich znajomych – Gdy mówisz im z radością o swoim sukcesie, nie cieszą się z tego, a wręcz Ci zazdroszczą i życzą jak najgorzej. Czy tak robią ludzie posiadający swoje wymarzone życie? Nie sądzę.

Skutki atrakcyjnego stylu życia

Wyróżniasz się w tłumie, bardzo łatwo Cię dostrzec, a to oznacza, że zainteresowanie płci przeciwnej sięga zenitu. Twoja płeć nie gra tutaj roli, bo nawet, jeśli o tym nie wiesz, inni mocno się Tobą interesują. Przez to, jaką energią promieniujesz, przez to, że się uśmiechasz, przez to, że masz w sobie wewnętrzny ogień. A wszystko to jest spowodowane tym, że żyjesz jak chcesz.

Powiesz mi: Ale ja mam szkołę/pracę, do dupy, nudzę się i tylko marnuję tam swój czas.

Szkoła Cię nudzi? To rób w niej coś, co będzie ekscytujące. Rozmawiaj ze znajomymi, dziel się doświadczeniami albo czytaj książki. Możliwości jest mnóstwo.

Praca Cię nudzi? To ją zmień. Nie wiesz jak? Najpierw zastanów się, co Ty lubisz robić. To jest absolutna podstawa, bo nie ma sensu pracować w miejscu, którego nie znosisz.

Więc co konkretnie zrobić, żeby mój styl życia był atrakcyjny?

Znajdź swoją pasję lub rozwijaj tą, którą masz obecnie. Przeanalizuj od początku swojego życia, co uwielbiałeś robić. Ja po kilkunastu latach swojego życia odkryłem, że lubię śpiewać. Zawsze to robiłem, jednak było to na tyle automatyczne, że nie miałem tej świadomości.

Pasja była na tyle silna, że dołączyłem do zespołu punk – rockowego i bawiłem się tam świetnie, nie zapomnę tego doświadczenia nigdy. Daliśmy tylko jeden koncert, ale samo doświadczenie było przednie, a przede wszystkim nauczyło mnie wielu rzeczy, za które dziękuję do dzisiaj. Ponadto wiąże się z tym wiele wspomnień, o których mogę opowiadać, co dodatkowo sprawia, że poruszam w rozmowie ciekawy temat. Gdy tak robisz, inni chcą Cię słuchać, więc masz przykład, jak atrakcyjny styl życia buduje dla Ciebie dobre wrażenie.

Na pewno masz jakąś czynność, w trakcie której zapominasz o całym świecie. Rób to częściej, czerp z tego maksymalną przyjemność. Kiedy nauczysz się o tym opowiadać innym ludziom, jak bardzo Cię to pasjonuje i czyni szczęśliwym, oni będą widzieć w Tobie atrakcyjnego człowieka z atrakcyjnym życiem, a oto nam chodzi. Może to być jakiś sport, rzecz powiązana ze sztuką(Muzyka, teatr) czy nawet czytanie książek. Ważne, aby dawało Ci energię do życia.

Druga kwestia to Twoje relacje z bliskimi. Jeśli każdego ranka wychodzisz z domu wkurwiony, bo kłócisz się z rodziną, nic dziwnego, że cały Twój dzień jest do dupy. Osobiście uważam, że najprostsze sposoby są najlepsze, więc cel jest jeden: Napraw swoje relacje z bliskimi. Znajomymi, rodzicami, partnerem czy partnerką – Po prostu z tymi, z którymi masz często styczność. Jeśli oni sprawiają, że jesteś przytłoczony i zmęczony tym wszystkim, zastanów się, dlaczego tak jest i postaraj się to zmienić.

Trzecia kwestia atrakcyjnego stylu życia to wyróżnianie się w jakiś sposób od innych: Zawsze powtarzam, że warto nauczyć się wyjątkowych umiejętności. Tancerz, który świetnie śpiewa i potrafi grać na pianinie zawsze będzie bardziej atrakcyjny niż ktoś, kto tylko tańczy. Naucz się czegoś, co zawsze chciałeś umieć. Wprowadzi to powiew świeżości do Twojego życia i sprawi, że będzie ono bardziej atrakcyjne – zarówno dla Ciebie, jak i dla ludzi, którzy staną się w przyszłości częścią Twojego życia.

Podsumowanie

 • Techniki i sposób, w jaki się zachowujesz są ważne w kontekście relacji damsko – męskich, ale absolutna podstawa to uporządkowane życie, w którym jesteś szczęśliwy
 • Swoje szczęście kreujesz sam. Inni mogą Ci w tym tylko pomóc, ale nie zrobią tego za Ciebie
 • Atrakcyjny styl życia to taki, w którym ludzie widzą, że żyjesz pełnią życia. Podejmujesz wyzwania, cieszysz się z każdej pojedynczej chwili i czerpiesz z życia pełnymi garściami
 • Znajdź w życiu pasję. Przeanalizuj, co do tej pory dawało Ci energię do życia
 • Nie da się być szczęśliwym, jeśli żyjesz w toksycznym otoczeniu. Napraw swoje relacje z bliskimi i zaakceptuj ich wady, abyście kłócili się jak najrzadziej. Temat atrakcyjnego stylu życia jest absolutną podstawą, bez tego nie ma co się zabierać za poznawanie kogoś, z kim chciałoby się stworzyć związek.Zanim zaczniesz tworzyć jakąkolwiek relację, uporządkuj swoje życie tak, abyś był w nim szczęśliwy. Brak atrakcyjnego stylu życia to jeden z najczęściej popełnianych błędów w relacjach, a stworzenie ciekawej rzeczywistości, której inni chcą być częścią, to absolutna podstawa. Piszę o tym w swoim 14 dniowym kursie, który pomoże stać CI się bardziej atrakcyjnym, seksownym i ciekawszym dla innych człowiekiem. Możesz zamówić go tutaj
  Wersja dla mężczyzn

  Wersja dla kobiet

  Jeśli czujesz, że ten artykuł był wartościowy, podziel się nim z jedną osobą, która jest Ci szczególnie bliska. Możesz mu tym bardzo pomóc, nawet jeśli nigdy się o tym nie dowiesz.

   

  Zostańmy przyjaciółmi – dodaj mnie na fejsie do znajomych i bądź na bieżąco ze wszystkim, co robię!

Podziel się tym ze znajomymi!
Kornel Tomicki on FacebookKornel Tomicki on InstagramKornel Tomicki on Youtube
Kornel Tomicki
Zgłębiam tematykę relacji damsko - męskich od 2012 roku.
Każdego dnia pomagam moim klientom budować świadome relacje.
Jestem autorem poradnika o atrakcyjności oraz kursu dla mężczyzn i kobiet. Rozwiązuję problemy mężczyzn i kobiet w obszarach pewności siebie, powrotu do byłego partnera, zdobycia atrakcyjnej osoby a także zbudowania trwałego, szczęśliwego związku.
Przeprowadziłem do tej pory kilkaset konsultacji, rozwiązując indywidualne przypadki moich klientów. Jeśli masz problem w relacjach, zobacz w linku poniżej, jak mogę go rozwiązać
http://bit.ly/konsultacje-kornel