Eksperyment, psychologia, jak zagadać, pewność siebie, jak być pewnym siebie, jak rozmawiać, rozmowa, jak prowadzić rozmowę, jak zacząć rozmowę

Eksperyment psychologiczny – jak zagadać i być pewnym siebie (w 2018)?

Stało się!

Pewnie zastanawiasz się, dlaczego tak dawno nie opublikowałem nic na blogu. Otóż, jakby to powiedzieć – realizowałem jeden ogromny projekt, plus kilka innych, mniejszych. Ponadto zacząłem publikować sporo materiału wideo, który jest dostępny na moim fejsbuku (Kornel Tomicki, dodaj mnie śmiało do znajomych i zadaj nurtujące Cię pytanie na temat relacji!).

Od jesieni 2017 do czerwca tego roku. Mnóstwo spędzonego czasu i wiele zebranych doświadczeń. Co Ty będziesz z tego miał? Kilka wartościowych wskazówek na temat interakcji społecznych, czyli rozpoczynania rozmowy z obcymi i ich prowadzenia.

Eksperyment psychologiczny dotyczy tego, co tygryski lubią najbardziej, czyli kwestii pewności siebie. Nie od dziś wiadomo, że jeśli uporządkujesz swoją pewność siebie, to ponad połowa problemów w relacjach damsko – męskich jest już za Tobą. To właśnie przez brak pewności siebie ludzie ze sobą nie rozmawiają, nie zagaduj i nie budują swoich relacji. Ciągle uchylają się przed tym, żeby podjąć wyzwanie i po prostu spróbować.

Zastanawiałem się razem ze swoim zespołem, jak to się dzieje, że ludzie nie poznają się w codziennych sytuacjach naturalnie. Prawda jest taka, że aby poznać kogoś ciekawego wcale nie trzeba jeździć na duże koncerty, drogie szkolenia czy wpraszać się na imprezę do znajomego. Wartościowych ludzi a także potencjalnego partnera/partnerkę możesz poznać również w miejscu, w którym codziennie przebywasz. Przystanek autobusowy, zakupy w galerii handlowej czy park to tylko kilka z miejsc, gdzie możesz po prostu zacząć mówić… kto wie, może akurat to właśnie ta osoba będzie Twoją przyszłą drugą połówką?

Jeśli zastanawiasz się:

Jak zagadać?

Jak prowadzić rozmowę?

Dlaczego ludzie ze sobą nie rozmawiają?

To koniecznie musisz obejrzeć ten eksperyment. Możliwe, że dzisiaj nastąpi przełom – dowiesz się bowiem kilku ciekawych kwestii, o których nigdy wcześniej nie pomyślałeś.

Zatem na co czekasz, drogi czytelniku? Zadbaj o swoją przyszłość, oglądaj i wyciągaj wnioski. Koniecznie zasubskrybuj, jeśli chcesz więcej wideo w dziedzinie relacji damsko – męskich 🙂

 

Jeśli ten artykuł jest dla Ciebie wartościowy, proszę, podziel się nim 🙂

Kornel Tomicki on FacebookKornel Tomicki on Youtube
Kornel Tomicki
Pomagam singlom zbudować szczęśliwy związek, bo głęboko wierzę, że tylko udana relacja jest w stanie dać pełnię satysfakcji i harmonii życiowej.

Dziedziną relacji damsko - męskich zajmuję się od 2012 roku, uczę zarówno kobiety jak i mężczyzn. Stworzyłem kilkanaście kursów online w tej tematyce, ponadto przeprowadziłem do tej pory ponad 600 indywidualnych konsultacji.