jak być wyzwaniem, Pewność siebie, jak zyskać pewność siebie, kobieta, mężczyzna, związek, kurs, relacje damsko - męskie, uwodzenie, atrakcyjność, męski, męskość, jak poderwać, jak zagadać, jak zrozumieć kobiety, seks, jak zaimponować, podryw

12 potężnych sposobów na to, jak być wyzwaniem [w 2020] roku

 

 1. Skup się na sobie

Spójrz na swoje dotychczasowe życie. Ile było w nim patrzenia na innych, zastanawiania się, co inni pomyślą czy nawet bezmyślnego słuchania innych i podążania za tym, co robią?

Jeżeli chcesz, by płeć przeciwna stale się Tobą interesowała, musisz naprawdę skupić się na sobie, skoncentrować się na tym, co jest dla Ciebie ważne. Proponuję Ci teraz zaplanować sobie moment, kiedy poszukasz zacisznego miejsca i poświęcisz samemu sobie przynajmniej pół godziny, a najlepiej godzinę lub dwie. To może być wyjście na spacer czy nawet wyjazd w jakieś odludne miejsce jak las czy góry po to, by poprzebywać samemu ze swoimi myślami i emocjami. Po to, żeby lepiej siebie poznać. Odpowiedz sobie na następujące pytania:

 1. Czego tak naprawdę chcę?
 2. Co jest dla mnie ważne?
 3. Co w moim życiu najbardziej mnie denerwuje/smuci/przygnębia/rani?

Jeśli odpowiesz sobie na te pytania dobrze i dokładnie, będziesz wiedział, co robić ze swoim życiem, a czego unikać. Jeśli wiesz, co robić ze swoim życiem, jesteś osobą ambitną. A ambicja jest atrakcyjna. Ludzie widzą, że Ty chcesz czegoś więcej, dzięki temu wybijasz się ponad przeciętność.

Osoba, z którą spotkałeś się na randce to widzi. Twoi znajomi to widzą i zaczynają Cię bardziej cenić. To, co szczególnie Ci się przyda to dokładna analiza Twoich potrzeb i wyznaczenie sobie czegoś, do czego możesz dążyć. Chodzi o Twoją ambicję. Im większa ona jest, tym bardziej jesteś atrakcyjny. Tym większym wyzwaniem dla innych ludzi jesteś. Tym piękniejsze i cudowniejsze osoby się Tobą interesują i chcą wchodzić z Tobą w relacje.

 

 1. Ogranicz pisanie smsów

Jako ludzie XXI wieku chorujemy na niezwykłą przypadłość, a jest to brak zdolności do rozmawiania. Wszystko dzieje się szybko, poprzez komunikatory internetowe lub przez sms. Rzadziej się ze sobą spotykamy, bo łatwiej jest skrobnąć parę słów.

Szczególnie w relacjach damsko – męskich. Niezależnie od tego, czy jesteś kobietą czy mężczyzną – wyróżnij się pozytywnie i naprawdę ogranicz pisanie smsów. Jeśli poznajesz nową osobę i przed Waszą pierwszą, drugą czy trzecią randką wymienisz kilkanaście smsów kontaktowych, to nic się nie dzieje. Gorzej, jeśli wysyłacie do siebie kilkadziesiąt smsów dziennie. To zabija jakąkolwiek tajemniczość i Twoją atrakcyjność, pokazując, że właściwie nie masz nic ciekawszego do roboty i ciągle siedzisz na  telefonie. Jeżeli chcesz zdecydowanie się wyróżnić spośród konkurencji, przestań pisać tyle smsów i ze wszystkimi ciekawymi tematami do rozmów i pytaniami zaczekaj do spotkania.

To samo tyczy się wiadomości na fejsie

 

 1. Prowadź znajomości w realnym świecie

Punkt trzeci jest zbliżony do punktu drugiego, a raczej jest to jego rozwinięcie – w obecnych czasach portale randkowe przeżywają złoty wiek. Podryw na fejsie, tinder, sympatia, badoo – to tylko kilka sposobów na poznawanie ludzi. Znam osoby, które bardzo lubią poznawać nowe osoby w internecie i nie ma w tym nic złego, póki to nie staje się prawdziwą obsesją. Jeśli do tej pory w swoim życiu miałeś pozakładane co najmniej kilka kont na portalach randkowych i przesiadywałeś na nich długie godziny bez żadnych efektów, to nadszedł czas coś zmienić. W tym roku postaw na zdobycie pewności siebie i stałe zwiększanie swojej atrakcyjności. O tym, jak wykształcić odpowiednią pewność siebie do poznawania nowych ludzi piszę w kursie “Niezniszczalny”, który dostaniesz tutaj Konkurencja na portalach randkowych jest ogromna, ponadto same rozmowy tam nie uczą Cię prowadzenia relacji – wszystko odbywa się internetowo, a Ty jesteś pewny siebie tak samo jak tysiące innych osób, bo siedzisz sobie pod kocykiem z herbatką.

Często, gdy spotykasz się później w realu, brakuje pewności siebie i wiedzy, co robić z drugą osobą na randce. Postaw zatem na realne życie i swój rozwój w tej kwestii, a zdecydowanie wybijesz się ponad konkurencję. Odpowiedź na pytanie jak być wyzwaniem przestanie Cię dręczyć.

 

 1. Zdobądź umiejętność atrakcyjnej rozmowy

Wspominałem, że w dzisiejszych czasach mało ze sobą rozmawiamy. Co więcej, zdecydowanie za mało osób potrafi prowadzić interesującą, angażującą rozmowę, dodając do tego nutę ironii czy poczucia humoru. Jeśli zastanawiasz się, jak być wyzwaniem, to mam dla Ciebie metodę – naucz się rozmawiać w atrakcyjnym stylu. Czyli jakim? Tak jak w wielu innych przypadkach dotyczących relacji damsko – męskich, rób dokładnie przeciwnie do tego, co robi większość osób

Większość ludzi gada o pierdołach typu pogoda, o tym, że jedli wczoraj rybę na obiad albo że ciotka Zośka właśnie kupiła sobie nowy ekspres do kawy. Przełam ten schemat i angażuj ludzi w dyskusję. Zapytaj się, czego chcą od życia. Pytaj o marzenia, pasje, pragnienia. Naucz się opowiadać o sobie w fascynujący sposób. Opowiadaj dużo historii ze swojego życia, zamiast wymieniać tylko puste, nic nie znaczące zdania. Dzięki temu, staniesz się dużym wyzwaniem dla płci przeciwnej jak i dla Twoich obecnych znajomych, co tylko wzmocni Twoją atrakcyjność.

 

 1. Naucz się unikalnej umiejętności

Nauka tańca, kurs masażu, rzadka dyscyplina sportu, lekcje wystąpień publicznych– jest początek 2018 roku, zastanów się już teraz, na jakie zajęcia zaczniesz regularnie chodzić, aby zdobyć nową umiejętność. To sprawi, że będziesz większym wyzwaniem, a ponadto możesz poznać ludzi, którzy w przyszłości mogą stać się Twoimi dobrymi znajomymi lub nawet przyjaciółmi

 

 1. Dbaj o swój poziom energii i chęci do życia

Zwracaj uwagę na to, jak się odżywiasz. Wiele osób chce być atrakcyjnymi i energicznymi, ale są ciągle ospali i zmęczeni. Jesteś zmęczony nie dlatego, że pracujesz albo krótko śpisz. Znam osoby, które pracują po kilkanaście godzin dziennie a śpią nie więcej niż 7 godzin, (często dużo mniej) i tryskają energią. Gdy się z nimi spotykam, to zarażają mnie pozytywnym nastrojem, a ja sam zaczynam się częściej uśmiechać. Twoja energia i chęć do życia zależy m.in. od 3 kwestii

a) Twoja ambicja, o której wspominałem wcześniej.

Jeśli Ty masz jakiś konkretny cel czy coś sobie zaplanowałeś, to Tobie nie będzie chciało się spać do 12 czy leżeć przez pół dnia na kanapie. Pomyśl o tym w najbliższym czasie.

b) Twój sposób odżywiania się.

 

Jeśli jesz sam cukier zawarty w słodyczach, dodatkowo spożywasz dużą ilość kolorowych napojów gazowanych, to nie dziw się, że Ty ciągle nie masz energii i najchętniej spałbyś cały dzień. Jeśli jesteś zdeterminowaną osobą, to umów się na wizytę do dietetyka albo poszukaj w internecie, co jest dla Twojego organizmu dobre a co nie. Jeżeli tego nie chcesz, zacznij od czegoś prostszego – pij więcej wody w ciągu dnia. Jeśli pracujesz w biurze albo często siedzisz przed komputerem, stawiaj sobie na swoim biurku szklankę wody. Ja osobiście piję koło 5 litrów wody dziennie, ciągle mam ją przy sobie i czuję się świetnie. Jeśli zawsze o tym zapominasz, ustaw sobie alarm w telefonie co 2-3 godziny pt. “Nalej sobie szklankę wody :)”

c) Twoja aktywność fizyczna

 

Jeśli do tej pory jedynym sportem w Twoim życiu było czołganie się z kanapy do lodówki po kabanosy drobiowo – wieprzowe(Tak, ja też uwielbiam to robić, kabanosy są pyszne) to należy jak najszybciej wprowadzić w życie trochę ruchu. Ja osobiście trenuję 3-4 razy w tygodniu sztuki walki, a dokładnie Brazylijskie Jiu-Jitsu.

Spokojnie, jeśli Cię to przeraża to nie musisz od razu wplatać 3 treningów w ciągu tygodnia – wystarczy, że wyjdziesz sobie na spacer na 15-20 minut przed snem, żeby dotlenić organizm i się trochę poruszać. Gdy będziesz robił to regularnie, efekty naprawdę Cię zaskoczą. Proponuję zacząć od 2-3 wyjść tygodniowo i zobaczysz co się stanie.

 

 1. Poznawaj regularnie nowe osoby

A najlepiej, jeśli wytworzysz sobie nawyk poznawania nowych osób. Ja rozmawiam z obcymi ludźmi codziennie i Tobie polecam to samo. Wtedy nie będziesz miał najmniejszego problemu w poznaniu atrakcyjnej kobiety czy jeśli należysz do płci pięknej, nie będziesz miała problemu w poznaniu atrakcyjnego faceta.

 

 1. Zwiększ swoją pewność siebie

O pewności siebie stworzyłem na swoim blogu całą serię – masz tam krok po kroku opisane, co musisz wiedzieć i jak budować pewność siebie krok po kroku. Seria zawiera 4 artykuły, tutaj znajdziesz link do artykułu który je wszystkie zbiera w całość i podsumowuje. Przeczytaj go i zastosuj, a zmienisz się w ciągu kilku miesięcy nie do poznania

Artykuł o pewności siebie

Szybszą drogę do zdobycia pewności siebie znajdziesz tutaj

 

 1. Opanuj sztukę akceptacji

Akceptacja to ważna umiejętność w życiu. Dla mnie osobiście to sztuka.

Zaakceptuj to, jak jest. Zaakceptuj, że urodziłeś się w takiej a nie innej rodzinie i nie miej oto pretensji. Zaakceptuj, że masz taką a nie inną pracę i przestań na nią narzekać. Zaakceptuj, że Twoja twarz wygląda tak a nie inaczej, więc przestań samobiczować się, że nie wyglądasz jak milion dolarów.

Akceptacja nie oznacza, że masz odpuścić!

Wręcz przeciwnie – masz ciągle działać, aby było lepiej. Jednakże, aby było lepiej, już teraz musisz zaakceptować to, co masz. Dzięki temu przestaniesz marudzić i narzekać na swoje życie. A inni ludzie będą patrzeć z podziwem. Dzięki temu poznasz odpowiedź na pytanie, jak być wyzwaniem – bo po prostu nim będziesz.

Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że masz w życiu dużo problemów, trosk i zmartwień. Każdy je ma. Ja tak samo, każdego dnia mam nowe wyzwania. Tak samo jak Ty i inni ludzie. Fakt, że masz w życiu ciężko, nie znaczy, że na prawo i lewo masz każdego o tym informować. Postaraj się zaakceptować to co jest teraz, dążyć do tego, żeby było lepiej i samemu uporać się ze swoimi problemami(albo z pomocą bliskich), zamiast zatruwać życie innym.

Akceptacja, to trudna sztuka, więc zalecam uczyć się jej cały czas i odnosić do dosłownie wszystkiego. To, ile zarabiasz, jaką masz partnerkę(albo to, że jesteś singlem), w jakim mieszkaniu/domu mieszkasz, gdzie się urodziłeś. Zaakceptuj to wszystko i przestań marudzić, a jednocześnie stale myśl nad tym, co by tu zrobić, by zmienić to, co Ci nie pasuje na lepsze.

 

 1. Zwiększ swoją atrakcyjność

O atrakcyjności napisałem całą książkę, która ma ponad 70 stron, więc jak widzisz temat jest szeroki. Możesz ją dostać klikając w link poniżej, wyślę Ci książkę w wersji elektronicznej całkowicie za darmo.

Kliknij tutaj, by odebrać książkę “Generator Atrakcyjności całkowicie za darmo

 

 1. Wytrenuj dystans do własnej osoby

Osoby, które mają dystans do samego siebie, są postrzegane jako bardziej atrakcyjne i pewne siebie, co bezpośrednio przekłada się na to, że są wyzwaniem dla innych ludzi. Jeśli zastanawiasz się, jak być wyzwaniem, to mam dla Ciebie radę – śmiej się częściej z siebie. Może to brzmi strasznie, ale sprawdź na własnej skórze – im częściej będziesz się śmiał z samego siebie(oczywiście, mówię o śmianiu się kiedy faktycznie zrobisz coś głupiego) tym większy będziesz miał dystans do własnej osoby i całego świata, będziesz się mniej stresował, więc jednoznacznie – będziesz obiektem zainteresowania innych ludzi.

 1. Edukuj się o seksualności, biologii i anatomii człowieka

Jako Polacy jesteśmy bardzo wstydliwym i nieświadomym narodem. Każdy temat dotyczący naszego życia łóżkowego spłycamy do banalnych żartów, zamiast porozmawiać i wymienić doświadczenia. Powodów jest wiele. Jeden powie, że to nie wypada, nie przystoi, że jak to tak można o tym rozmawiać. Cóż, prawdopodobnie Twoja mama nie chciałaby słuchać o Twoich doświadczeniach ze wszystkimi szczegółami, niemniej jednak Twoja przyszła partnerka lub partner będzie patrzyła na Ciebie z podziwem, jeśli przedstawisz się od dojrzałej, atrakcyjnej strony, a przede wszystkim pokażesz, że dużo wiesz. Częściej rozmawiaj o seksualności człowieka. No ale jak tu rozmawiać, jak tak mało o tym wiemy?

W pierwszej kolejności należy się edukować. Ja nie proponuję Ci czytać tutaj naukowych opracowań o anatomii człowieka(Choć z pewnością, pomogło by Ci to w rozwoju na płaszczyźnie relacji damsko – męskich), ale zacznij po prostu szukać informacji na tematy szeroko rozumianego życia łóżkowego.

BONUS – 13 sposób na to, jak być wyzwaniem

Jeśli chcesz poznać sekret tego, jak być wyzwaniem, musisz nauczyć się być innym od innych. To brzmi jak masło maślane, ale to właśnie Twoja unikalność sprawia, że jesteś naprawdę dużym wyzwaniem. Możesz to w prosty sposób zastosować w relacji – zabierz bliską Ci osobę na kreatywną randkę – listę takich randek znajdziesz tutaj

 

“Jak Pokonać Nieśmiałość”?

Odbierz darmowe wideo


Wyrażam zgodę na otrzymywanie, na moje konto poczty elektronicznej informacji handlowych w formie mailingów i newslettera wysyłanych przez Kornel Tomicki Internet Services w imieniu własnym. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę.

Udostępnij ten artykuł na swoim fejsbuku, jeżeli był dla Ciebie wartościowy. Dzięki temu 2020 będzie rokiem zdecydowanie lepszym od 2019 zarówno dla Ciebie, jak i dla Twoich znajomych

Kornel Tomicki on FacebookKornel Tomicki on Youtube
Kornel Tomicki
Pomagam singlom zbudować szczęśliwy związek, bo głęboko wierzę, że tylko udana relacja jest w stanie dać pełnię satysfakcji i harmonii życiowej.

Dziedziną relacji damsko - męskich zajmuję się od 2012 roku, uczę zarówno kobiety jak i mężczyzn. Stworzyłem kilkanaście kursów online w tej tematyce, ponadto przeprowadziłem do tej pory ponad 600 indywidualnych konsultacji.