jak poderwać chłopaka, jak poderwać chłopaka na fb, jak poderwać chłopaka w internecie, jak poderwać chłopaka na studiach, jak poderwać chłopaka w klubie, jak poderwać chłopaka w szkole, jak poderwać chłopaka przez messenger, jak poderwać chłopaka na imprezie, jak poderwać chłopaka z klasy, jak poderwać chłopaka przez sms, jak poderwać chłopaka teksty

10 skutecznych sposobów jak poderwać chłopaka

 

Wyobraź sobie co by było, gdybyś poznała magiczną sztukę tego, jak poderwać chłopaka?

Jak się z tym czujesz? Okazuje się, że to wcale nie jest takie trudne.

Tak się składa, że istnieje szereg sposobów na to, aby zwiększyć szansę na podryw chłopaka. Część bardziej bezpośrednia, część mniej, ale wszystkie są praktyczne, skutecznie i działające przy wielu sytuacjach.

Wybierz te, które najbardziej do Ciebie przemawiają i zacznij wdrażać je w życie od razu po przeczytaniu tego artykułu. Po zastosowaniu chociażby kilku z nich, nie będziesz musiała się zastanawiać, jak poderwać chłopaka – zdecydowana większość mężczyzn będzie postrzegała Cię jako atrakcyjną dziewczynę, którą warto poznać albo którą warto poznać bliżej (jeżeli już się znacie)

Dla części z nich może nawet będziesz najlepszą, jaką kiedykolwiek spotkały i tego Ci właśnie życzę.

Jak poderwać chłopaka #1 – Zmień bycie miłą na żart i flirt

Elementarny błąd popełniany przez dużą liczbę ludzi. Droga do serca wybranego przez Ciebie faceta nie prowadzi przez bycie miłym. Tym bardziej, jeśli zastanawiasz się jak poderwać chłopaka – pierwszy krok to zaprzestanie bycia tylko miłą, sympatyczną i zawsze usłużną koleżanką. Taki układ prowadzi najczęściej do friendzone. Kluczową uwagą jest fakt, że warto być miłą i sympatyczną, ale jeśli demonstrujesz tylko takie cechy, facet może uznać Cię za nudziarę.

Dlaczego?

 • Bo tak robi większość, jest tylko miła i sympatyczna. W stadzie 100 białych owiec, 101 dużo nie zmieni. Gdyby jednak pojawiła się jedna czarna owca… Zmieniłoby się wszystko
 • Bo to jest nudne (Nie wiążą się z tym żadne ciekawe emocje, więc pokazujesz się od nieatrakcyjnej strony)
 • Bo to jest za bardzo przewidywalne – relacja dla faceta jest z Tobą mało zaskakująca, mało w tym interesujących kwestii.

Napisałem w tytule o droczeniu. Dlaczego droczenie jest tak ważne i interesujące?

 • wprowadza humor do rozmowy, ożywia dialog
 • pokazuje chłopakowi, że nie robisz wszystkiego co on chce, byleby tylko mu zaimponować
 • pokazuje, że jesteś człowiekiem z którym można luźno pogadać (Zamiast ciągle gadać o pracy, studiach i pogodzie, co jest nudne, bo gada o tym większość ludzi)

Przy droczeniu ważnym jest, abyś nie celowała w tekst, który w ciągu sekundy poderwie chłopaka i sprawi, że od razu będzie chciał Cię mieć na zawsze. Taki tekst nie istnieje.

Chodzi raczej o sam schemat rozmowy – ma być element zaskoczenia i abstrakcji, ewentualnie delikatnej docinki. Jeśli facet ma poczucie humoru (potrafi śmiać się z siebie i reaguje na Twoje żarty), możesz żartować z niego trochę bardziej.

Bardzo dobry efekt osiągniesz, jeśli będziesz łączyła to z odpowiednim uśmiechem. Kiedy żartujesz, możesz być śmiertelnie poważna, po to, by zbudować napięcie, by zaraz później uśmiechnąć się lub nawet zacząć się głośno śmiać.

Co z tego wyniknie?

Zdecydowanie wyróżnisz się z tłumu przeciętnych kobiet. Ponadto, musisz wiedzieć o jeszcze jednej sprawie:

Co znaczy mieć poczucie humoru?

Dla faceta najczęściej oznacza to, że śmiejesz się z jego żartów. Więc, jeśli jego żarty nie są zbyt fajne, ale oprócz tego chłopak, którego chcesz poderwać jest dla Ciebie kandydatem na coś więcej, śmiej się z jego żartów. Doda mu to pewności siebie i będzie zmotywowany do tego, żeby prowadzić Waszą relację

Jak poderwać chłopaka #2 – Przestań grać w otwarte karty

Dwa bardzo powszechne błędy, jakie popełniają kobiety już od samego początku relacji z facetem to:

a) Strategia pt. “Niech sam się domyśli!”

b) Strategia pt. “Znamy się 5 minut, ale w sumie już chcę, byś był moim mężem i ojcem moich dzieci”

Są to dwie skrajności. Pierwszy podpunkt dotyczy zachowania, gdzie mężczyzna nie ma zielonego pojęcia o tym, jak rozwijać Waszą relację, bo nie wie co lubisz i dostaje mylne sygnały. Na początku być może się stara, zabiera Cię w różne miejsca, rozmawia na tematy, które lubisz – niestety, nie spotyka to jakiegoś większego, pozytywnego wydźwięku.

Efekt?

Często nie zaprasza na kolejną randkę, bo nie ma pojęcia czy to, co on zrobił Ci się podobało. Nie ma nawet pojęcia, czy on Ci się podoba, więc przestaje się starać. Być może tu Cię zaskoczę, ale to, że umawiasz się z chłopakiem sam na sam, on nie zawsze interpretuje jako jednoznaczny sygnał, że Ci się podoba.

Drugi podpunkt to totalne przeciwieństwo. Zachwycasz się chłopakiem, komplementujesz go ciągle, mówisz o wspólnej przyszłości pomimo, iż jest to Wasze pierwsze spotkanie czy w podobny sposób demonstrujesz mu, że jesteś nim wręcz zachwycona i chcesz od razu się z nim związać na dłużej.

Gdybym miał to przedstawić na przykładzie kart. Jeśli masz 5 kart w ręce, idealnie, jeśli on zobaczy 2-3 z nich. Możesz dać mu do zrozumienia, że on Ci się podoba albo że miejsce, w które Cię zabrał sprawia, że czujesz się dobrze. Nie musisz jednak przez 10 minut się tym zachwycać i planować z nim kolejnych 5 spotkań (takim zachowaniem odkrywasz wszystkie karty, przez co mężczyzna traci chęć na podejmowanie wyzwania, jakim jest odkrycie Ciebie w całości, bo sama już to zrobiłaś)

Jeśli natomiast nie pokażesz mu żadnej karty, czyli będziesz ciągle oschła, zimna i niedostępna, on po pewnym czasie straci motywację do zdobywania Ciebie.

Zatem jaką postawę masz prezentować?

Naucz się równoważyć swoje zachowania. Trochę się droczysz, trochę go komplementujesz. Trochę pokazujesz mu, że Ci się podoba, a jednak pewne kwestie pozostawiasz jako tajemnicę. Odpowiednie pokazywanie niedostępności to obszerny temat, pisałem na ten temat osobny artykuł –  Jak być wyzwaniem dla osoby, która Ci się podoba?

Pamiętaj również o jednym:

Większość naprawdę atrakcyjnych facetów ma jakieś adoratorki lub miało je w przeszłości(chciałem tu coś dodać, ale wolę byś myślała, że jestem skromny). Jedne tylko o nim marzą, drugie robią maślane oczy w każdej rozmowie, a jeszcze inne próbują go konkretnie podrywać. Wyobraź sobie, że chcesz poderwać Pana poniżej i mówisz “Jesteś tak przystojny Johnny, po prostu ideał faceta. Chciałabym z Tobą być”.

Gdyby utworzyć kolejkę z adoratorek, które kiedykolwiek tak do niego powiedziały, byłabyś pewnie na… 51241231 miejscu? Należy zatem pokazać odrobinę tajemniczości, aby facet miał szansę Cię poznać lepiej i nie stracił możliwości rozwiązania interesującej zagadki jaką jesteś już na samym początku. Na deklaracje związkowe jeszcze przyjdzie czas.

jak poderwać chłopaka, jak poderwać chłopaka na fb, jak poderwać chłopaka w internecie, jak poderwać chłopaka na studiach, jak poderwać chłopaka w klubie, jak poderwać chłopaka w szkole, jak poderwać chłopaka przez messenger, jak poderwać chłopaka na imprezie, jak poderwać chłopaka z klasy, jak poderwać chłopaka przez sms, jak poderwać chłopaka teksty

Jak poderwać chłopaka #3 – Wybierz odpowiedniego mężczyznę!

“No bo ja zawsze trafiam na dupków!” – powiedziało lub napisało mi do tej pory osobiście co najmniej kilkadziesiąt kobiet. Liczbę kobiet, które piszą tak na forach internetowych, można liczyć w tysiącach.

Dlaczego tak się dzieje? Głównie dlatego, że masz w sobie coś, co tych dupków przyciąga. Być może tolerujesz pewne zachowania, które nie powinny być tolerowane. Być może nie masz żadnych wymagań odnośnie facetów, więc jeśli już jakiś na Ciebie trafi, to robi co chce, bo myśli, że Ty i tak z nim będziesz.

To co zalecam, to szukanie mężczyzny w odpowiednich miejscach. Nic dziwnego, że trafiasz na facetów, którzy nie biorą życia na serio, nie planują, mają zero ambicji i chcą tylko krótkiej przygody, jeśli Twoim jedynym miejscem, gdzie poznajesz facetów jest nocny klub. Warto wybrać się w inne miejsca, ale zanim to zrobisz…

Zrób listę cech mężczyzny, którego szukasz. I nie, nie chodzi mi oto, że ma to być wysoki brunet z zielonymi oczami i 7 centymetrową grzywką spadającą na prawe oko pod kątem 37 stopni, bo zanim takiego znajdziesz, to i ja i Ty będziemy już grubo po sześćdziesiątce. Chodzi o przybliżone cechy charakteru czy zachowania. To od Ciebie zależy, co najbardziej cenisz w facetach.

Pamiętaj również, że “inteligencja” to trochę zbyt ogólna cecha i trudno sprawdzić ją na pierwszy rzut oka. Jednakże, “umiejętność wyrażania się w elokwentny sposób” to jest już coś, co możesz w dość szybki sposób sprawdzić.

Jakie płynie z tego przesłanie?

Jeśli do tej pory tego nie zrobiłaś – przygotuj przybliżoną listę tego, czego szukasz w przyszłym chłopaku. Wymagania odpowiednio przekazane są bardzo atrakcyjne, oznacza to, że nie zadowalasz się byle czym.

 

Jak poderwać chłopaka #4 – Zadbaj o swój styl życia

Najlepszy pośredni sposób na to, aby skutecznie poderwać chłopaka, która Ci się podoba i stworzyć z nim trwały związek. Gdy zrealizujesz ten punkt, pytanie jak poderwać chłopaka w dużym stopniu przestanie być Twoim zmartwieniem.

Bardzo często wystarczy zbudować atrakcyjny styl życia. Nie mówię, że Ty, ale pewnie masz koleżanki, które w swoim życiu tylko leżą i pachną. Ciągle tylko praca albo uczelnia albo szkoła. Żadnych dodatkowych aktywności, żadnego sportu, pasji, czegoś, o czym można poopowiadać. Czegoś, co sprawia, że czujesz się naprawdę szczęśliwa i bije od Ciebie dobra energia. Wielu atrakcyjnych facetów doprowadza to do szewskiej pasji i urywają kontakt.

Styl życia jest ważnym elementem w podrywie, ponieważ pokazuje, jakim człowiekiem jesteś. Możesz próbować zaimponować chłopakowi różnymi tekstami i zachowaniem przez długie godziny na randce, ale lepiej będzie, jeśli to Twoje życie będzie mówiło za Ciebie. Wtedy nie będziesz musiała zastanawiać się nad tym, jak zrobić dobre wrażenie, bo Twój styl życia zrobi to za Ciebie.

O tym, jak zbudować atrakcyjny styl życia pisałem w tym artykule

Jak poderwać chłopaka #5 – Zrób pierwszy krok

“Koooornel, przecież to faceci są od pierwszego kroku!” – tak się składa, że czasem słyszę takie teksty od Pań. On ma mnie zdobywać, on ma mnie podrywać, wszystko on, on, on, ON! Masz w tym trochę racji moja droga. Jednakże…

Tak się składa, że staram się równoważyć liczbę moich znajomych z którymi regularnie się spotykam. Jeśli przez pewien okres spotykam się głównie ze znajomymi płci męskiej, to później staram się więcej przebywać w kręgu płci pięknej. Słucham, obserwuję jednych i drugich.

Co z tego wynika?

Zauważ, że wszystkie kobiety i wszyscy faceci czegoś pragną. To niepodważalny fakt, zresztą sama wiesz najlepiej czego Ci potrzeba. Jednakże, zastanów się: Wiesz, które moje koleżanki nie są w szczęśliwym w związku albo których ów szczęśliwy związek szybko się zakończył?

Te, które uważają nadal, że to facet musi wszystko zrobić. One tylko czekają. I czekają. I czekają, a tu nic się nie dzieje.

A gdybyś wyszła z domu i spotkała jegomościa poniżej? Ty go znasz, on Ciebie nie. I co? Nie zagadasz? Cóż… pozbawiasz się szansy na poznanie fajnego gościa.

jak poderwać chłopaka, jak poderwać chłopaka na fb, jak poderwać chłopaka w internecie, jak poderwać chłopaka na studiach, jak poderwać chłopaka w klubie, jak poderwać chłopaka w szkole, jak poderwać chłopaka przez messenger, jak poderwać chłopaka na imprezie, jak poderwać chłopaka z klasy, jak poderwać chłopaka przez sms, jak poderwać chłopaka teksty

Ale jak ZAGADAĆ?!

Spytaj go o coś, na czym się zna. Pogadaj na temat, który Was łączy. Rzuć celną uwagę o tym, jak jest ubrany. Jeśli trafisz na ciekawego chłopaka, rozmowa (z Twoją pomocą) prawdopodobnie sama się rozwinie.

Więcej o pierwszym kroku mówię w tym wideo:

Jak poderwać chłopaka #6 – Kuś go, aby chciał więcej

Absolutną mistrzynią kuszenia, podrywu, uwodzenia i flirtu jest Marilyn Monroe. Jeśli jeszcze nie oglądałaś jej w żadnym filmie, nie widziałaś żadnego wywiadu ani nie czytałaś fragmentów biograficznych, gorąco polecam zapoznać się z filmem poniżej.

Ta Pani dokładnie wiedziała, jak sprawić, by faceci za nią podążali. Kusiła, później odpychała, później znowu kusiła, co tylko jeszcze bardziej nakręcało otaczających ją facetów.

Sekret Marilyn Monroe tkwił w tym, że potrafiła pokazać swoją twarzą nieskończoną ilość uczuć. Podobnie było we flircie – potrafiła to robić na 1001 różnych sposobów. Do dziś mówi się o niej jako o ikonie piękna i seksapilu. O ile nie mówię Ci, byś próbowała ją naśladować 1:1, o tyle warto czasem się zainspirować. Mężczyźni uwielbiają kobiece gesty, odgarnianie włosów w szczególny sposób, przygryzanie warg, seksowne mruganie oczyma, intrygujące ruszanie brwiami czy tajemnicze uśmiechy. Strasznie nas to nakręca.

To właśnie robią kobiety z największym powodzeniem. Kuszą, zachęcają do rozmowy spojrzeniem, uśmiechem, unikalną mową ciała. Wiedzą, kiedy przyciągnąć, a kiedy trochę zwolnić tempo.

Jeśli poćwiczysz nad tym aspektem podrywu, mężczyźni sami będą Cię zagadywać. Będziesz mogła przebierać i wybierać, warto jednak stale pracować nad zmysłowymi ruchami, gestami i zachowaniem niezależnie od tego w jakim miejscu się znajdujesz. W końcu księcia na białym koniu możesz spotkać nawet w Biedronce czy innym Lidlu. Pomimo swojej zajebistości, on też musi robić zakupy.

Jeśli chcesz znaleźć dobry sposób na zaimponowanie chłopakowi, zabierz go na kreatywną randkę – listę takich randek znajdziesz tutaj

Jak poderwać chłopaka #7 – Zadbaj o swój wygląd i atrakcyjność

Sposób najbardziej oczywisty ze wszystkich, jednakże to nie znaczy, że powszechnie stosowany.

Oczywiście, są różne gusta i guściki, wyglądanie jak niedożywiona modelka nie zawsze jest tym, co przyciągnie do Ciebie hordy facetów. Należy jednak wiedzieć, że atrakcyjność to nie tylko wygląd fizyczny. To sposób w jaki się poruszasz, w jaki mówisz, jaki masz ton głosu czy jak się zachowujesz.

Tak, mężczyźni patrzą na wygląd. Tak, to, że liczy się tylko charakter, to bzdura, którą niestety niektórzy mężczyźni karmią niektóre kobiety. Tak, zawsze będą podniecały go typowo kobiece ubrania. Ale wiesz co? Możesz coś z tym zrobić i popracować nad swoją atrakcyjnością.

Jak poderwać chłopaka #8 – Dotykaj go więcej

Jakie właściwości ma kontakt fizyczny i wzajemne dotykanie?

 • redukuje stres
 • zmniejsza poziom agresji
 • wzmacnia interakcję, staje się ona bardziej aktywna i emocjonująca
 • tworzy poczucie bliskości
 • rozgrzewa atmosferę
 • podwyższa poziom seksualnego napięcia
 • jest idealnym narzędziem do niewerbalnego flirtu

I wiele, wiele innych. Tutaj wklejam linka do kilku badań naukowych ogłoszonych przez TRI (Touch Research Institute), o tym jak ważny jest kontakt fizyczny. Dotyk był, jest i będzie silnym elementem w każdej relacji. Mówiąc o kontaktach damsko – męskich, dotyk jest niezbędny. Bez dotykania nie będzie pocałunku, bez pocałunku prawdopodobnie nie będzie między Wami bardziej intymnego zbliżenia, a bez wszystkich powyższych nie stworzysz udanego związku. Koniecznym jest nauczyć się, w jaki sposób dotykać, kiedy dotykać i jak dotykać. Nawet aseksualny dotyk jest lepszy od jego braku. Powinnaś go wprowadzać do relacji już od pierwszych chwil poznania. Pamiętaj jednak, by nie był on natarczywy, na początku ma być to zwykły, koleżeński dotyk. Może to być nawet lekkie, “przypadkowe” muśnięcie w ramię.

Warto również poczekać na ruch faceta, zanim sama pierwsza dotkniesz. W ten sposób przy okazji sprawdzisz jego pewność siebie. Jeśli będzie się do tego długo zbierał, możesz “przez przypadek” dotknąć go na randce pod stołem lub lekko szturchnąć, gdy siedzicie obok siebie. W pozytywnym znaczeniu tego słowa – sprowokować go do tego, by Cię dotknął, niektórzy faceci potrzebują, żeby ich ośmielić, nawet jeśli wyglądają na super pewnych siebie.

O dotyku można by pisać godzinami, ale nie ma lepszej nauki niż praktyka. Więc praktykuj go w codziennych sytuacjach. Na początku będzie to dziwne, bo zazwyczaj nie dotykasz ludzi z którymi rozmawiasz. Po pewnym czasie wyrobisz sobie nawyk, będziesz dotykała w naturalny sposób, a większość ludzi będzie odbierała to w przyjacielski sposób.

Nie chcesz dotykać? To co zrobisz, gdy pójdziesz na randkę a Twój wybranek będzie wyglądał podobnie jak ten poniżej i po prostu będziesz miała na niego ochotę?

jak poderwać chłopaka, jak poderwać chłopaka na fb, jak poderwać chłopaka w internecie, jak poderwać chłopaka na studiach, jak poderwać chłopaka w klubie, jak poderwać chłopaka w szkole, jak poderwać chłopaka przez messenger, jak poderwać chłopaka na imprezie, jak poderwać chłopaka z klasy, jak poderwać chłopaka przez sms, jak poderwać chłopaka teksty

Jak poderwać chłopaka #9 – Pokaż się tym, którzy chcą Cię poznać, WSPÓŁPRACUJ

Kiedyś miałem indywidualne konsultacje online z klientką, która zgłosiła się do mnie w następującej sprawie: chce poznać atrakcyjnego faceta.

Zaczęliśmy po kolei analizować, co do tej pory robiła, by go poznać. Pojawiło się dziesiątki odpowiedzi, że ona regularnie chodzi na siłownię, zna się na makijażu, koledzy z pracy często przyglądają jej się z uwagą, a koleżanki zazdroszczą figury i atrakcyjności. Później opowiadała, jak to ona wychodzi z koleżankami w różne miejsca, żeby kogoś poznać.

Efekt? Ciągle ten sam, żaden nie podchodzi, nie zagaduje.

Początkowo wydawało mi się dziwne, że piękna i inteligentna kobieta nie może znaleźć sobie faceta. W końcu nastąpił przełom: Zadałem pytanie:

“A jak już pójdziesz do tego klubu, to co zazwyczaj robisz?”

Na co usłyszałem:

“A wiesz? Bierzemy drinki z koleżankami i  siadamy daleko od parkietu w ciemnej części klubu, żeby nikt nam nie przeszkadzał”

Sytuacja, którą wyżej opisałem to również powszechny problem kobiet. Wymalowane, wystrojone, inteligentne, ambitne, z pasją – jednak co z tego wszystkiego, skoro nawet nie dają szansy facetowi, aby znalazł je w tłumie?

Aby ujrzał ich osobę i miał chociaż szansę zagadać. Jak mężczyźni mają do Ciebie podchodzić z zamiarem poznania Ciebie, skoro ciągle stoisz w kącie daleko od wszystkich albo otaczasz się tłumem ludzi?

Rozwiązaniem jest wyjście do ludzi. W klubie ustaw się z koleżanką przy barze, żeby było Cię widać. Wyjdź na parkiet, odłącz się na chwilę od koleżanki i tańcz sama, by facet miał okazję podejść. Odezwij się na wykładzie na studiach, na którym nikt się nie odzywa, aby inni mieli szansę Cię zobaczyć. Zaproponuj rozwiązanie problemu na spotkaniu firmowym, gdzie jest większa liczba osób. (jak dostaniesz awans, chcę 10%)

Wyróżnij się, żeby ukazać swój potencjał mężczyznom. Będzie Ci o wiele łatwiej, zaufaj mi 🙂

Celem podrywu jest obustronna współpraca obojga płci. To facet ma Cię zdobywać, jednakże musisz w miarę możliwości ułatwić mu poznanie Ciebie, tworzyć okazje do rozmowy. Tylko wtedy będzie mógł działać i wziąć na siebie odpowiedzialność za prowadzenie Waszej relacji w odpowiednim kierunku.

O tym, jak zmienić się w 14 dni, mieć więcej randek, poznawać więcej ciekawych facetów, pracować nad swoją atrakcyjnością i pewnością siebie pisałem w swoim specjalnym kursie dla kobiet który dostaniesz tutaj.

Jak poderwać chłopaka #10 – Zacznij kontrolować swoje emocje

Wiem, że Ciebie to nie dotyczy. Jednakże zrozum, muszę, po prostu muszę to napisać, inaczej mężczyźni z całego świata nigdy mi nie wybaczą.

Wiele zarzutów ze strony płci męskiej dotyczy kobiecych… zachowań. Zachowań, które są powodowane różnymi, skrajnymi emocjami. Podczas kilku magicznych dni, które każda kobieta przez określony czas doświadcza raz w miesiącu normalnym jest, że jest wahanie nastroju. Być może ambiwalencja uczuć, smutek i radość na raz.

Jednak zrozum, facet naprawdę się gubi, gdy zadaje Ci 3 razy to samo pytanie, a Ty odpowiadasz na trzy różne sposoby w przeciągu 3 sekund. Głupieje, nie wie co ma robić. Czy Ty chcesz się przytulić czy może pójść na frytki? Później obrywa za to, że się nie domyślił, więc jeszcze bardziej nie wie co ma robić.

Zdaję sobie sprawę z tego, że popularne kobiece czasopisma często doradzają robienie w relacjach z facetami dramatów, sztucznych wyolbrzymień czy wręcz ostrej prowokacji do kłótni, jednak w rzeczywistości nie działa to najlepiej. Jest szansa, że utrzymasz przy sobie jakiegoś faceta w ten sposób. Niestety, większość atrakcyjnych facetów zrezygnuje.

Wiem, że Ty tak nie robisz. Więc udostępnij ten artykuł swojej koleżance… A ona niech udostępni jeszcze innej… W ten sposób zmienimy świat relacji damsko – męskich na odrobinę lepszy 🙂

“Jak Pokonać Nieśmiałość”?

Odbierz darmowe wideo


Wyrażam zgodę na otrzymywanie, na moje konto poczty elektronicznej informacji handlowych w formie mailingów i newslettera wysyłanych przez Kornel Tomicki Internet Services w imieniu własnym. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę.

Dziękuję, że dotrwałaś do końca. Czeka Cię teraz sporo pracy, by wprowadzić te sposoby w życie, ale z pewnością będzie warto 😉

Kornel Tomicki on FacebookKornel Tomicki on Youtube
Kornel Tomicki
Pomagam singlom zbudować szczęśliwy związek, bo głęboko wierzę, że tylko udana relacja jest w stanie dać pełnię satysfakcji i harmonii życiowej.

Dziedziną relacji damsko - męskich zajmuję się od 2012 roku, uczę zarówno kobiety jak i mężczyzn. Stworzyłem kilkanaście kursów online w tej tematyce, ponadto przeprowadziłem do tej pory ponad 600 indywidualnych konsultacji.