jak poderwać dziewczynę, jak znaleźć dziewczynę, jak poderwać kobietę, jak poznać kobietę,, teksty na podryw, jak zagadać do dziewczyny, jak zagadać do dziewczyny na fb,, jak poderwać dziewczynę książka, jak poderwać dziewczyne teksty, jak poderwać dziewczynę przez internet,, jak poderwać dziewczyne na fb, jak poderwać dziewczyne zapytaj

10 praktycznych sposobów jak poderwać dziewczynę

Wyobraź sobie co by było, gdybyś poznał magiczną sztukę tego, jak poderwać dziewczynę.

Jak się z tym czujesz?

Tak się składa, że istnieje szereg sposobów na to, aby zwiększyć szansę na podryw. Część bardziej bezpośrednia, część mniej, ale wszystkie są praktyczne, skutecznie i działające przy wielu sytuacjach.

Wybierz te, które najbardziej do Ciebie przemawiają i zacznij wdrażać je w życie od razu po przeczytaniu tego artykułu. Po zastosowaniu chociażby kilku z nich, nie będziesz musiał się zastanawiać, jak poderwać dziewczynę – zdecydowana większość kobiet będzie postrzegała Cię jako atrakcyjnego faceta. Dla części może nawet będziesz najlepszym, jakiego kiedykolwiek spotkały.

1. Zmień bycie miłym na żart i flirt

Elementarny błąd popełniany przez dużą część facetów. Droga do serca wybranej przez Ciebie dziewczyny nie prowadzi przez bycie miłym. Tym bardziej, jeśli zastanawiasz się jak poderwać dziewczynę – pierwszy krok to zaprzestanie bycia miłym i sympatycznym sługą. Taki układ prowadzi najczęściej do friendzone.

Dlaczego?

 • Bo tak robi większość. W stadzie 100 białych owiec, 101 dużo nie zmieni. Gdyby jednak pojawiła się jedna czarna owca… Zmieniłoby się wszystko
 • Bo to jest nudne (Nie wiążą się z tym żadne ciekawe emocje, więc pokazujesz się od nieatrakcyjnej strony)
 • Bo to jest za bardzo przewidywalne – niszczysz motyw tajemnicy, który nierzadko pociąga kobiety.

Pooglądaj sobie parę filmów z postaciami, do których wzdychają kobiety:

a) 50 twarzy Greya (Christian Grey) – nie wiadomo kiedy się pojawi i co zrobi, za to zawsze jak się pojawia lub odzywa, coś się dzieje. Jakiś czas temu podróżowałem z nieznajomym małżeństwem i podczas gdy ja rozmawiałem z mężem, jego żona była odrobinę znudzona. Później, gdy zaczęła czytać książkę, nagle na jej twarzy pojawiło się zaciekawienie i zainteresowanie. Zgadnij, co czytała.

b) 3 metry nad niebem (Hache) – buntownik, niegrzeczny chłopiec, zawsze robi po swojemu i tak, jak mu się podoba. Prawie każda dziewczyna marzy, by takiego poznać (a jeśli takiego poznała, prawdopodobnie ma emocjonujące wspomnienia, co tylko działa na jego korzyść)

Ważna uwaga – Nie chodzi oto, byś nagle zaczął udawać jednego albo drugiego bohatera. To tylko filmy, a Ty masz być autentyczny. Chodzi oto, że mimo wszystko warto zaobserwować, co się w nich dzieje, ponieważ częściowo(!) odwzorowują rzeczywistość. Jak nie jesteś pewien, co jest w nich atrakcyjne a co nie, napisz do mnie.

 

Napisałem w tytule o droczeniu. Dlaczego droczenie jest tak ważne i interesujące?

 • wprowadza humor do rozmowy, ożywia dialog
 • pokazuje dziewczynie, że nie próbujesz jej zaimponować (Bardzo istotna kwestia, znowu wyróżniasz się z grona przeciętnych facetów, którzy stają na głowie, by poderwać dziewczynę)
 • pokazuje, że jesteś człowiekiem z którym można luźno pogadać (Zamiast ciągle gadać o pracy, studiach i pogodzie, co kobiety irytuje. Wcale się nie dziwię, gadanie tylko o tym jest nudne)

Przy droczeniu ważnym jest, abyś nie celował w tekst, który w ciągu sekundy poderwie dziewczynę i sprawi, że od razu będzie chciała Cię mieć na zawsze. Taki tekst nie istnieje.

Chodzi raczej o sam schemat rozmowy – ma być element zaskoczenia i abstrakcji, ewentualnie delikatnej docinki. Jeśli kobieta ma poczucie humoru (potrafi śmiać się z siebie i reaguje na Twoje żarty), możesz żartować z niej trochę bardziej. Bardzo dobry efekt osiągniesz, jeśli będziesz łączył to z odpowiednim uśmiechem. Kiedy żartujesz, możesz być śmiertelnie poważny, po to, by zbudować napięcie, by zaraz później uśmiechnąć się lub nawet zacząć się głośno śmiać. To z pewnością zbuduje w jej oczach lepszy obraz Ciebie, aniżeli bycie tylko miłym, usłużnym, sympatycznym, zgadzającym się ze wszystkim facetem, których jest pełno.

Wniosek?

Mniej bycia miłym nudziarzem, więcej werwy, humoru i droczenia się z dziewczyną. W ten sposób zdecydowanie łatwiej ją poderwiesz, bo wyróżniasz się z tłumu i jesteś ciekawą osobą, z którą warto przebywać.

 

2. Przestań grać w otwarte karty

Legenda głosi, że ktoś kiedyś dzięki 100% szczerości zbudował wyśmienitą relację.

Dobrze, że to tylko mit. Prawdą jest, że należy odróżnić szczerość od głupoty. Jeśli jakaś dziewczyna Ci się podoba, nie ma żadnego problemu, byś powiedział jej, że po lubisz, gdy zakłada takie a takie ubranie.

Jeśli jednak użyjesz  fraz takich jak:

“Wiesz, jesteś fajna i chciałbym z Tobą być, traktuje naszą relację poważnie”
“Jesteś bardzo wyjątkowa, mam nadzieję, że podobam się Tobie bo Ty mi bardzo bardzo”
“Nie ukrywam, że zależy mi na Tobie i chciałbym, by łączyło nas coś więcej, niż przyjaźń”

Za wcześnie, to dziewczynę wystraszysz. Jeśli znacie się długo i relacja faktycznie idzie w kierunku związkowym (czyli przynajmniej się dotykacie albo całujecie, nie mówię tutaj o friendzone, który często wydaje się facetom skuteczną drogą do stworzenia związku), to prędzej czy później warto będzie porozmawiać o wspólnej przyszłości. Kłopot w tym, że bardzo dużo mężczyzn robi to na pierwszej randce albo o zgrozo, gdy jest między Wami układ czysto koleżeński (koleżanka ze szkoły/studiów/pracy)

Dlaczego nie możesz grać w otwarte karty?

Niszczysz motyw tajemniczości i jesteś bardzo przewidywalny. Dziewczyna wie, że Ci się podoba, więc nie jesteś dla niej żadnym wyzwaniem. Ona nie musi nic robić, by mieć Twoją uwagę, nie musi się o Ciebie starać. Bycie wyzwaniem jest konieczne, aby być atrakcyjnym i robić odpowiednie wrażenie.

 

3. Zadbaj o swój styl życia

Najlepszy pośredni sposób na to, aby skutecznie poderwać dziewczynę, która Ci się podoba. Gdy zrealizujesz ten punkt, pytanie  jak poderwać dziewczynę prawdopodobnie przestanie być Twoim zmartwieniem.

Bardzo często wystarczy zbudować atrakcyjny styl życia. Zdecydowana większość facetów, która zastanawia się nad tematyką podrywu ma nudne życie, w którym nic się nie dzieje. Ciągle tylko praca albo uczelnia albo szkoła. Żadnych dodatkowych aktywności, żadnego sportu, pasji, czegoś, o czym można poopowiadać. Czegoś, co sprawia, że czujesz się naprawdę szczęśliwy i bije od Ciebie dobra energia.

Styl życia jest ważnym elementem w podrywie, ponieważ pokazuje, jakim człowiekiem jesteś. Możesz próbować zaimponować dziewczynie różnymi tekstami i zachowaniem przez długie godziny na randce, ale lepiej będzie, jeśli to Twoje życie będzie mówiło za Ciebie. Wtedy nie będziesz musiał zastanawiać się nad tym, jak zrobić dobre wrażenie, bo Twój styl życia zrobi to za Ciebie.

Więcej o atrakcyjnym stylu życia mówiłem między innymi w tym wideo. Oprócz tego wyjaśniam 10 największych błędów w relacjach z kobietami, których musisz unikać:

 

4. Używaj  mechanizmu preselekcji

Zastanawiałeś się kiedyś, co by było, gdybyś wchodził do pomieszczenia pełnego ludzi, a znajdujące się w środku kobiety od razu uznałyby Cię za atrakcyjnego gościa, którego warto poznać?

Tak się składa, że jest pewien prymitywny psychologiczny mechanizm, który możesz wykorzystać na swoją korzyść. Korzystają z niego muzycy, twórcy reklam i celebryci.

Na pewno chcesz wiedzieć? Jest bardzo przebiegły.

Preselekcja oznacza dosłownie przed-wybór. Czyli coś zostaje wybrane przed, jeszcze zanim będzie w ogóle możliwość wyboru. W kontekście relacji damsko – męskich: zostajesz wybrany przez kobietę jako atrakcyjny, wartościowy facet jeszcze zanim ukażesz w pełni swój potencjał, np. poprzez rozmowę z nią.

A więc jak? Jak to zrobić?

Porównaj sobie dwie sytuacje.

 1. Wchodzi gość do klubu pełnego ludzi. Podchodzi do baru i zamawia piwo, po czym obserwuje parkiet.

2. Wchodzi gość do klubu pełnego ludzi, a razem z nim dwie dziewczyny. Żartuje sobie z nimi, widać, że świetnie się razem bawią, a wypad do klubu prawdopodobnie jeszcze bardziej polepszy ich nastroje

jak poderwać dziewczynę, jak znaleźć dziewczynę, jak poderwać kobietę, jak poznać kobietę,, teksty na podryw, jak zagadać do dziewczyny, jak zagadać do dziewczyny na fb

Druga sytuacja jest oczywiście dużo bardziej korzystna i właśnie oto chodzi. Kobieta, widząc Cię z innymi kobietami (podświadomie, to słowo klucz!) traktuje Cię jako bardziej atrakcyjnego. Zachodzi bardzo prosta myśl:

Skoro pojawiłeś się w otoczeniu jakichś kobiet, to znaczy, że wszystko z Tobą w porządku i nie jesteś jakimś nerdem, który nie ma żadnych koleżanek. To znaczy, że musisz być spoko!

Druga korzyść tej sytuacji jest taka, że wchodzisz rozluźniony, rozbawiony i zrelaksowany. A to demonstruje pewność siebie, czyli kolejna atrakcyjna cecha, której kobiety szukają w facetach. W jakiej sytuacji byś się nie znalazł, jeśli masz możliwość pojawić się z kimś w nowym towarzystwie, rób to, bo zadziała to na plus.

Efekt jest tym mocniejszy, im więcej dziewczyn jest w Twoim otoczeniu i im atrakcyjniejsze są. Tak jak mówiłem, jest to dosyć prymitywne i może to smutne – ale działa!

Preselekcja jest jednym z potężnych czynników, a co więcej – nie decydujemy o niej świadomie. Poniżej wklejam link do szeregu badań, które dowodzą, że nie zawsze decydujemy świadomie o tym co jest dla nas atrakcyjne, a co nie.
Badania nad atrakcyjnością

P.S Działa to obustronnie. Kobieta w towarzystwie mężczyzn jest uznawana przez innych jako bardziej wartościowa, ponieważ trudniej ją zdobyć. Nawet, jeśli Ci mężczyźni to tylko koledzy, z którymi wyszła na piwo.

5. Podryw nigdy się nie kończy

Większość facetów po wejściu w dłuższą relację, przestaje się starać. Dla nich podryw, to miejsce od punktu A do punktu B, gdzie A to poznanie kobiety, która im się podoba a B to łóżko, związek albo jedno i drugie.

Nie bądź taki jak oni. Dziewczyny w związkach regularnie narzekają na brak starań ze strony facetów. Mówią, że nie jest tak jak dawniej, nie ma już tej chemii i wszystko się wypaliło. To dlatego, że wielu facetów po wejściu związek przestaje flirtować i podrywać.

Jeśli kiedykolwiek będziesz w związku, pamiętaj o tym, że podryw nadal trwa!
Co to w praktyce znaczy?

Zaskocz swoją partnerkę od czasu do czasu. Niech to nie będzie oklepana kolacja ze świecami, myśl trochę bardziej kreatywnie. Porwij ją z domu na wycieczkę i nie mów dokąd jedziecie. Zaplanuj kilka godzin albo nawet cały dzień w taki sposób, by dostarczyć zarówno jej jak i sobie dobrych wrażeń. Ona prawdopodobnie zapamięta to na długo.

6. Poznaj kobiece potrzeby

Jest pewna tajemnica, o której Ci nie powiedziano. To, co zaraz przeczytasz, może odmienić Twoje relacje z kobietami na zawsze.

Serio.

Istnieją dwa typy mężczyzn, którzy pociągają kobiety najmocniej:

Wrażliwy romantyk, który umiejętność opowiadania ma opanowaną do perfekcji. Ludzie gromadzą się by go słuchać, ponieważ słowami maluje obrazy i przenosi słuchaczy w całkowicie inny świat. Jest bardzo empatycznym człowiekiem, wrażliwym na piękno i poczucie estetyki. Jest dobrze ubrany, zwraca uwagę na to, jak się wysławia, jakie gesty wykonuje, jest obyty w towarzystwie. Umie słuchać ludzi i rozumie ich potrzeby, a także to, w jaki sposób je zaspokajać. Jest bardzo dobrym przyjacielem, wierny i lojalny, zawsze podniesie na duchu. Potrafi błyskawicznie dostosować się do sytuacji, dzięki czemu wszyscy go cenią. Doświadcza regularnie mnóstwo ekscytujących przeżyć, a inni chcą być częścią jego życia. Po prostu magnetycznie przyciąga do siebie ludzi swoją osobowością i zachowaniem.

Przykład?
Giacomo Casanova. Ulubieniec kobiet, dobrze ubrany, oczytany, wysławia się zawsze w znakomity sposób. Osoba o wysokiej energii seksualnej, która po prostu przyciąga do siebie ludzi.

jak poderwać dziewczynę, jak znaleźć dziewczynę, jak poderwać kobietę, jak poznać kobietę,, teksty na podryw, jak zagadać do dziewczyny, jak zagadać do dziewczyny na fb

 

Samiec alfa, który, mówiąc bezpośrednio, nie  pie**oli się w tańcu. Tym bardziej nie zastanawia się długo, jak poderwać dziewczynę. Zawsze bezpośrednio komunikuje czego chce i ma to dostać. Lubi konkurować, niezależnie od tego czy chodzi o podryw, stanowisko w firmie czy gra ze znajomymi w pokera. Czasem szczery do bólu, używa raczej siarczystego języka, dlatego jest ceniony w towarzystwie za to, że mówi, co myśli. Nie gra w gierki, wiesz, czego możesz się po nim spodziewać, ale nie zawsze CI się to podoba – czasem wolałbyś po prostu nie wiedzieć.  Staje za swoimi ramię w ramię, a wrogów… No, lepiej nie być jego wrogiem. Jeśli chodzi o atrybuty fizyczne, dba o swoją sprawność fizyczną, wszyscy, a szczególnie kobiety, mogą czuć się w jego towarzystwie bezpiecznie. Ambitny, prędzej czy później wygrywa na każdej płaszczyźnie, jaką sobie wybierze.

Przykład?
Nie trzeba daleko szukać. Dobrym odwzorowaniem tego typu jest Bogusław Linda, a raczej filmowe postacie, które uczyniły go sławnym. Bezwzględny, szczery, dominujący, ostry

jak poderwać dziewczynę, jak znaleźć dziewczynę, jak poderwać kobietę, jak poznać kobietę,, teksty na podryw, jak zagadać do dziewczyny, jak zagadać do dziewczyny na fb

 

Więc w czym jest problem, możesz zapytać? Wystarczy wybrać sobie jeden typ i już masz.

Problem w tym, że musisz mieć w sobie oba typy i prezentować je naprzemiennie. Jak to zrobić, skoro one prawie się ze sobą wykluczają?

W tym tkwi cały sekret relacji damsko – męskich, a odpowiednich zachowań będziesz uczył się przez całe życie. Polecam rozwijać w sobie oba typy mężczyzn. Zatem dbaj oto, żeby opowiadać ciekawe historie, słuchać ludzi i ich potrzeb, przywiązywać  wagę do swojego wyglądu oraz jednocześnie zadbaj o fizyczne atrybuty, umiejętność bronienia swojego zdania w towarzystwie i robienia tego, na co masz ochotę, a nie tego, czego chcą inni. Kobieta potrzebuje mężczyzny, który będzie zaradny życiowo, ambitny, posiadający własne zdanie i plany, ale też takiego, który będzie potrafił ją wysłuchać, przytulić w odpowiednim momencie i zaspokoić jej potrzeby.

O tym, jak to dokładnie robić, piszę w moim 14 – dniowym kursie, który wyróżni Cię z grona przeciętnych facetów i sprawi, że staniesz się dla kobiet kimś więcej, niż tylko zwykłym facetem

 

7. Jak poderwać dziewczynę szybko i w pewny siebie sposób? Dotykaj więcej!

Jakie właściwości ma kontakt fizyczny i wzajemne dotykanie?

 • redukuje stres
 • zmniejsza poziom agresji
 • wzmacnia interakcję, staje się ona bardziej aktywna i emocjonująca
 • tworzy poczucie bliskości
 • rozgrzewa atmosferę
 • podwyższa poziom seksualnego napięcia
 • jest idealnym narzędziem do niewerbalnego flirtu

I wiele, wiele innych. Tutaj wklejam linka kilka badań naukowych ogłoszonych przez TRI (Touch Research Institute), o tym jak ważny jest kontakt fizyczny. Dotyk był, jest i będzie silnym elementem w każdej relacji. Mówiąc o kontaktach damsko – męskich, dotyk jest niezbędny. Bez dotykania nie będzie pocałunku, bez pocałunku prawdopodobnie nie będzie między Wami bardziej intymnego zbliżenia, a bez wszystkich powyższych nie stworzysz udanego związku. Koniecznym jest nauczyć się, w jaki sposób dotykać, kiedy dotykać i jak dotykać. Nawet aseksualny dotyk jest lepszy od jego braku. Powinieneś go wprowadzać do relacji już od pierwszych chwil poznania. Pamiętaj jednak, by nie był on natarczywy, na początku ma być to zwykły, koleżeński dotyk. Może to być lekkie dotknięcie w ramię czy złapanie za rękę.

O dotyku można by pisać godzinami, ale nie ma lepszej nauki niż praktyka. Więc praktykuj go w codziennych sytuacjach. Na początku będzie to dziwne, bo zazwyczaj nie dotykasz ludzi z którymi rozmawiasz. Po pewnym czasie wyrobisz sobie nawyk, będziesz dotykał w naturalny sposób, a większość ludzi będzie odbierała to w przyjacielski sposób.

Nie chcesz dotykać? To co zrobisz, gdy pójdziesz na randkę i będziesz musiał zdjąć ubranie kobiecie podobnej do tej poniżej? 🙂
jak poderwać dziewczynę, jak znaleźć dziewczynę, jak poderwać kobietę, jak poznać kobietę,, teksty na podryw, jak zagadać do dziewczyny, jak zagadać do dziewczyny na fb,, jak poderwać dziewczynę książka, jak poderwać dziewczyne teksty, jak poderwać dziewczynę przez internet,, jak poderwać dziewczyne na fb, jak poderwać dziewczyne zapytaj

8. Masz niską samoocenę? Zastanówmy się, jak to zmienić

Wielu Polaków cierpi na niską samoocenę i nieśmiałość. Być może w szkole lub w domu rodzinnym powtarzali Ci wielokrotnie, że się do niczego nie nadajesz i nic w życiu nie osiągniesz. Raz naderwane poczucie własnej wartości ciężko odbudować, ale jest to jak najbardziej możliwe. Potrzebujesz tylko czasu i dobrego planu.

Pewność siebie, poczucie własnej wartości, wysoka samoocena – te wszystkie czynniki buduje się latami. O ile w ogóle, niektórzy umierają jako nieśmiali, nic nie znaczący ludzie, którzy nic w życiu nie dokonali i nie żyli takim życiem, jakiego zawsze pragnęli. Nie istnieje magiczna pigułka, która w jeden dzień zmieni Cię w superbohatera, ale jak już osiągniesz trzy powyższe, życie stanie się piękniejsze. Mówię z własnego doświadczenia. Dobra wiadomość jest taka, że przy odpowiednim planie możesz maksymalnie skrócić czas budowania pewności siebie.

Dzisiejszy świat biegnie bardzo szybko do przodu. To, co wczoraj było modne, jutro już będzie przeszłością. Nikt już nie korzysta z Windowsa 98, więc jego znajomość nie zapewni Ci pracy. Nikt już nie pyta rodziców Twojej wybranki, czy może z nią stworzyć związek – zazwyczaj to córka wraca do domu i krzyczy: “Mamo, poznałam świetnego faceta!”, więc to, że zaskarbisz sobie przychylność rodziców dziewczyny, która Ci się podoba nie gwarantuje sukcesu (jak to było np. 50 lat temu)

Co rekomenduję?

Postaw na umiejętności i wiedzę, która nie przeminie. Oto kilka z nich, które sam opanowałem na poziom ponad przeciętny i żyje mi się zdecydowanie łatwiej:

 • Umiejętność wystąpień publicznych

Nie chodzi oto, byś porywał tłum 10000 ludzi skandujących Twoje imię. Fakt, to by z pewnością pomogło, bo oznaczałoby to, że masz niesamowitą charyzmę. Albo ukradłeś ich pieniądze.

Chodzi oto, by najzwyczajniej w świecie posiąść umiejętność kulturalnej dyskusji, odezwania się w towarzystwie, wyrażenia własnego zdania. Jeśli potrafisz sprawić, że kilka lub kilkanaście osób słucha Cię uważnie i Ci nie przerywa, już jest dobrze. Oczywiście, możesz rozwinąć tę umiejętność bardziej, ja mówię tylko o niezbędnej podstawie, którą powinien znać każdy facet, który chce być atrakcyjny dla kobiet.

 • Autoprezentacja

Czyli jak robić pierwsze wrażenie. Temat rzeka, ale jeśli chodzi o podstawy to musisz:

– uśmiechać się
– nosić dopasowane ubranie
– nosić ubranie, które tworzy pewien styl (sweterek stworzy styl kujonka, który raczej nie wywołuje u kobiet większych emocji. Zastanów się nad tym, gdy kolejny raz będziesz szedł na zakupy)
– dbać o higienę osobistą ( prysznic przynajmniej raz dziennie, świeże ubranie, obcięte paznokcie i czyste buty to absolutne minimum )

 • Unikalna umiejętność, którą posiada mało osób

To może być cokolwiek. Oczywiście, gra w tenisa ziemnego pod wodą się nie liczy, bo to wcale nie ułatwi podrywu (chociaż, gdybyś dobrze to wykorzystał, kto wie). Odpowiadając na pytanie jak poderwać dziewczynę bardzo krótko, napisałbym:

“Najlepiej poderwać tak, abyś wiedział o jej zachowaniu, umyśle i ciele więcej niż ona sama”
– jeśli będziesz wiedział, co lubi, łatwiej będzie Ci ją poderwać
– jeśli będziesz wiedział, jak się zazwyczaj zachowuje w określonych sytuacjach, łatwiej będzie Ci ją poderwać
– jeśli będziesz znał magiczne miejsca na jej ciele, których ona nie zna albo zna bardzo pobieżnie, będzie ci łatwiej ją poderwać

Przy temacie unikalnej umiejętności zawsze polecam coś magicznego, czyli anatomia kobieca. Jej dokładna znajomość. Nieważne czy mówimy o krótkotrwałej relacji czy związku, kobieta będzie Ci za to dozgonnie wdzięczna.
Dlaczego? Hmmm… poniżej masz dobitny przykład na to jak poderwać dziewczynę wyróżniając się z tłumu.

Według jednego z najbardziej znanych polskich seksuologów, Lwa – Starowicza, prawie 20% kobiet ma trudności z osiągnięciem orgazmu (10% nie doświadcza go nigdy, 10% w zależności od partnera)

Przelicz sobie teraz 20% przez wszystkie kobiety, które są w Polsce. Jaka jest szansa, że trafisz na taką dziewczynę, która od dawna (lub nigdy) nie była zaspokojona?

Ogromna. Dodam tylko, że jeśli będziesz dobrym kochankiem, Twoja pewność siebie wzrośnie na niewyobrażalny poziom. Dobra, kończmy już ten temat, bo Cię za bardzo rozpalę, a nie oto tutaj chodzi. Zdobyłeś wiedzę, czas zastanowić się, co zrobisz z nią w praktyce.

9. Wyrzuć presję społeczną do kosza

Podryw jest często utożsamiany z żałosnymi tekstami i z zagadnieniem, którym interesują się chłopcy maksymalnie do 20 roku życia. Przecież dojrzali mężczyźni nie zajmują się takimi błahostkami, prawda?

Bzdura. Podrywu uczysz się całe życie, bo podryw to nic innego jak sprawienie, że kobieta, która Cię wcześniej nie znała, może być Twoją partnerką i Cię kochać. Podryw to nic innego jak sprzedaż siebie w pozytywnym znaczeniu tych słów. Każdy facet powinien wiedzieć, jak poderwać dziewczynę – im szybciej się tego dowiesz, tym lepiej.

Musisz jednak wiedzieć, że społeczeństwu się to nie spodoba. Gdy podejdziesz do jakiejś dziewczyny w miejscu publicznym i powiesz, że Ci się spodobała, nawet, jeśli ona zareaguje dobrze, reszta może wydziwiać. Jak to? Podszedł do niej w biały dzień? Przecież tak nie można!

Tak myśli większość ludzi, czyli że podrywać możesz tylko np. w klubach i na imprezach. W rzeczywistości możesz robić to gdzie tylko chcesz, a im bardziej Twoje uwodzenie jest spójne z Tobą, czyli autentyczne i naturalne, tym większa szansa, że Ci się uda. Nie widzę zatem problemu, byś przy kolejnej okazji widząc ładną kobietę, podszedł do niej i powiedział, że Ci się spodobała, a następnie chwilę z nią pogadał.

Przygotowałem Cię na opinię społeczną, która raczej nie będzie temu przychylna. Ludzie zazwyczaj nie tolerują nikogo, kto chce się wybić powyżej przeciętną i wielu z nich będzie ciągnęło Cię w dół, bylebyś się tylko nie wyróżniał, bylebyś tylko był na tak niskim poziomie jak oni.

Zdradzę Ci pewien sekret:
Zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie Cię krytykował. Zwłaszcza w temacie jak poderwać dziewczynę. Zawsze znajdzie się taki ktoś, kto Cię nie polubi. Choćbyś był Matką Teresą z Kalkuty, papieżem i prezydentem wszystkich krajów w jednym, zawsze znajdzie się ktoś, komu się to nie spodoba. Krytyka to coś, z czym trzeba umieć sobie radzić, a nie jej unikać. Jak będziesz jej unikał, całe życie będziesz prowadził nijakie życie, wtedy zapomnij o podrywie.

Skoro jest tak, że co byś nie zrobił i tak będziesz krytykowany – może by wyrażać własne zdanie częściej? Może częściej zacząć robić to, o czym zawsze marzyłeś? Może warto określić wartości, według których chcesz żyć i tego bronić?
Takie zachowanie charakteryzuje silnych ludzi, którzy przyciągają do siebie innych ludzi, bo niewielu jest w stanie się na to odważyć. Przemyśl to.

jak poderwać dziewczynę, jak znaleźć dziewczynę, jak poderwać kobietę, jak poznać kobietę,, teksty na podryw, jak zagadać do dziewczyny, jak zagadać do dziewczyny na fb,, jak poderwać dziewczynę książka, jak poderwać dziewczyne teksty, jak poderwać dziewczynę przez internet,, jak poderwać dziewczyne na fb, jak poderwać dziewczyne zapytaj

Ponadto wreszcie będziesz podchodził do kobiet, bo będziesz miał daleko gdzieś opinię innych. Wzrośnie Twoja pewność siebie, co pomoże Ci przy uwodzeniu i podrywie.

10. Poznaj kobiecą seksualność.

Teraz wisienka na torcie. Mam nadzieję, że Twojej mamy nie ma w pokoju. Jeden z najlepszych sposobów na to, jak poderwać dziewczynę.

Dobrze przeczytałeś, będzie trochę gorąco. A to dlatego, że poruszę temat uznawany w Polsce za tabu. Na blogu Tomickiego raczej nie ma tabu, jeśli o czymś nie mówię, to dlatego, że i tak byś nie uwierzył albo nie zaakceptował prawdy.

Do rzeczy: jestem w stanie się założyć, że gdyby wziąć teraz 1000 losowych facetów, nie więcej niż 1% facetów byłoby w stanie powiedzieć, czego potrzebuje kobieta w łóżku, czym jej ciało różni się od męskiego i jak przeżywa chwile uniesienia. Jeśli chcesz wiedzieć, jak bez wysiłku poderwać dziewczynę w szkole, pracy, galerii handlowej czy przez internet, warto wiedzieć coś, czego nie wiedzą inni, a w odpowiednim momencie to wykorzystać. Tak tworzy się przewagę konkurencyjną i oto nam właśnie chodzi.

Kobieca seksualność to bardzo obszerny temat, a to dlatego że to dosyć skomplikowana sprawa. Gdybym chciał napisać wszystko co wiem, skończyłbyś czytać ten artykuł dopiero jutro. A ja wiem, że nie wiem wszystkiego, mimo iż ciągle się uczę, więc sam widzisz, jak dużo jest tu wiedzy. Dam Ci zatem kilka wskazówek, zrób z nimi co uważasz za stosowne.

 • Kobiece ciało rozgrzewa się wolniej niż Twoje. Dla Ciebie gra wstępna to zdjęcie ubrań, dla niej to powinno być co najmniej 10 minut odprężenia i relaksu, zanim przejdziesz do rzeczy. Polecam masaż
 • Kobieta reaguje bardziej na słowa, które budują obrazy, niż na bodźce wzrokowe. Oznacza to, że jeśli będziesz mówił do niej niskim, seksownym głosem, zadziała to lepiej niż obejrzenie razem czegoś w TV
 • Większość facetów jest na wyciągnięcie ręki. Kobieta powie, że chce się kochać a oni już lecą. Jeśli wytrzymasz ten moment i trochę się podroczysz, pokażesz się jako mężczyzna z wysokim poziomem samokontroli. Ilu takich jest? 0,000001%? Znowu punkt dla Ciebie. Ponadto jest to dobry sposób na budowanie napięcia seksualnego
 • Rozmawiaj częściej na tematy seksualne z koleżankami. Jeśli jesteś osobą dyskretną i godną zaufania dowiesz się dużo ciekawych rzeczy… Ale nie będę psuł Ci teraz przyjemności. Nabyta od nich wiedza z pewnością ułatwi CI odpowiedź na pytanie, jak poderwać dziewczynę. Po prostu spróbuj

Bonus – 11 sposób!

Bonusowym sposobem na to, jak poderwać dziewczynę jest zabranie ją na randkę, której ona nie zapomni do końca życia – listę takich randek znajdziesz tutaj

“Jak Pokonać Nieśmiałość”?

Odbierz darmowe wideo


Wyrażam zgodę na otrzymywanie, na moje konto poczty elektronicznej informacji handlowych w formie mailingów i newslettera wysyłanych przez Kornel Tomicki Internet Services w imieniu własnym. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę.

Chcę, żeby ten artykuł dotarł do jak największej ilości osób. Wielu facetów ma problem z tym, jak poderwać dziewczynę. Dlatego proszę, udostępnij go na swoim fejsbuku i napisz w komentarzu, który sposób najbardziej do Ciebie przemawia

Kornel Tomicki on FacebookKornel Tomicki on Youtube
Kornel Tomicki
Pomagam singlom zbudować szczęśliwy związek, bo głęboko wierzę, że tylko udana relacja jest w stanie dać pełnię satysfakcji i harmonii życiowej.

Dziedziną relacji damsko - męskich zajmuję się od 2012 roku, uczę zarówno kobiety jak i mężczyzn. Stworzyłem kilkanaście kursów online w tej tematyce, ponadto przeprowadziłem do tej pory ponad 600 indywidualnych konsultacji.