jak poderwać chłopaka, jak poderwać faceta, jak uwieść faceta, jak zdobyć faceta, podryw, seks, relacje damkso - męskie, uwodzenie

Jak poderwać faceta? cz.1

Coś dla kobiet, czyli jak poderwać faceta

Pytanie jak poderwać faceta/chłopaka to już legenda, pojawia się praktycznie na każdym kobiecym forum.

Co jest najważniejsze w podrywie facetów? Ano to samo, co w podrywie dziewczyn. Podryw różni się, w zależności od sytuacji, w której się znajdujesz.

Zatem na samym początku musisz odpowiedzieć sobie na jedno z ważniejszych pytań dotyczących relacji z facetami.

Co Was łączy?

Bo widzisz, sytuacja jest diametralnie inna, gdy go znasz i rozmawialiście parę razy, a inna gdy się nie znacie. Każdy sposób wymaga innego sposobu działania.

W każdej z tych sytuacji powinnaś się inaczej zachować, choć obie sytuacje mają pewne elementy wspólne. Dzisiaj omówię kontekst sytuacji, gdy się znacie, za tydzień opiszę sytuację, w której zastanawiasz się jak poderwać faceta, a się  nie znacie.

Pojęcie “Znania się z kimś” jest dosyć ogólne, więc przyjmijmy, że przynajmniej kilka razy z nim rozmawiałaś czy to poprzez wymianę wiadomości czy w realnym świecie.

Zacznij rozmawiać na temat, na którym on się zna/lubi to(a co najważniejsze, Ty chcesz o tym posłuchać lub też to lubisz), bo nie ma sensu się męczyć i robić coś nieprzyjemnego.

Jeśli facet zna się na samochodach, a Ty tego tematu nie lubisz i/lub się na tym nie znasz, wiadomym jest, że nie porozmawiacie o czystej technice. Możesz jednak powiedzieć, że lubisz szybką jazdę albo spytać go ile najszybciej jechał w życiu. Jeśli faktycznie uwielbia samochody, nawet tak trywialne rozpoczęcie rozmowy sprawi, że on się ożywi i raczej z miejsca przestanie Cię uważać za księżniczkę, która tylko ładnie wygląda i ogląda seriale wieczorami, zagryzając to czekoladą. Wcale nie musisz się znać na temacie – nie skupiaj się na zadawaniu bardzo konkretnych pytań, bo on będzie się zastanawiał do czego jest Ci to potrzebne, a Ty będziesz czuła się niekomfortowo wymyślając pytania w stylu: jak wymienić silnik czy czym się charakteryzuje najnowszy model Porsche tylko po to, by mu się przypodobać.

Bardzo istotnym elementem jest flirt i techniki go wspomagające jak np. droczenie się. Jeśli będziecie rozmawiać o samochodach, to może i spędzicie miło czas, ale on będzie uważał Cię za dobrą kumpelę, raczej nic więcej. Natomiast, gdy dorzucisz do tego trochę flirtu, droczenia się, może niedopowiedzeń, kwalifikacji, cała rozmowa będzie bardziej emocjonująca i interesująca, co bezpośrednio przełoży się na zainteresowanie Twoją osobą.

Jak to dokładnie zrobić?

Wszystko zależy od tego, z jakim facetem masz do czynienia. O tym mógłby powstać(I kiedyś na pewno powstanie) cały osobny artykuł, ale jest kilka czynników, które działają dosłownie na każdego:

Droczenie słowne

Droczenie słowne to chyba najbardziej popularny element flirtu. Nic dziwnego, bo jest to bardzo skuteczny sposób na wzrost zainteresowania drugiej osoby i wzmocnienie swojej atrakcyjności. Polega ono między innymi na lekkim podważeniu wartości drugiej osoby i/lub elemencie zaskoczenia. Weźmy standardowy przykład – ktoś opowiada Ci, co robił dzisiejszego ranka.

“No więc, wstałem rano i zrobiłem sobie herbatę”

Moja droga, jest wiele opcji na to, aby z tego prostego tekstu zrobić coś, z czego albo będziecie się oboje śmiali albo przynajmniej pokażesz swoją atrakcyjność(intelektualną) Możesz na to odpowiedzieć na przykład tak:

“Naprawdę? SAM zrobiłeś sobie herbatę? Ale z Ciebie bohater!”

Powiedziane oczywiście z uśmiechem i na luzie, aby Twój rozmówca widział, że się z nim droczysz. To wprowadzi zabawny efekt do Waszej rozmowy.

Jeśli facet jest wyjątkowo pewny siebie(nie zdarza się to często, więc uważaj, żeby nie przedobrzyć) dorzuć ognia do pieca rozkręcając całość, co lekko go sprowokuje:

“Naprawdę? SAM zrobiłeś sobie herbatę? Ale z Ciebie bohater! Nauczysz mnie jak to się robi? Bo wiesz, posiadam mnóstwo cennych umiejętności, ale robić herbaty jeszcze nie umiem”

Facet sprowokowany, to facet zainteresowany. Zwłaszcza, jeśli mówimy o tych atrakcyjnych, którzy zazwyczaj mają szeroki wybór. Bądź jednak ostrożna.

Bo jeśli nie będziesz ostrożna, to albo go zniechęcisz albo on podejmie wyzwanie i przegrasz

Jeśli facet jest bystry(Nie powiem Ci, co to oznacza, musisz sama określić czy taki jest w Twoim mniemaniu), może odbić piłeczkę mówiąc: “Posiadasz mnóstwo cennych umiejętności? Na przykład jakie?”. Odpowiada pytaniem na pytanie. Mocna zagrywka stosowana tylko przez najlepszych(Pssst – też możesz jej używać, polecam).

I tu dochodzimy do NAJWAŻNIEJSZEGO – W całym procesie podrywu/flirtu nie ucz się tekstów na pamięć. Ja daję Ci je po to, byś wiedziała o co chodzi, ale już teraz stwórz na tej podstawie swoje własne. Bo jeśli będziesz uczyła się tekstów na pamięć, zaczniesz się droczyć w rewelacyjny sposób, ale kiedy dostaniesz ripostę, przegrasz – bo przecież okazuje się, że Ty nie posiadasz mnóstwo cennych umiejętności. I co teraz?

Twórz swoje własne teksty. Na moich możesz się wzorować, możesz je sobie skopiować i modyfikować dowolnie jak tylko chcesz, masz na to moje pełne przyzwolenie, ale jak najszybciej zacznij tworzyć swoje własne pasujące do Twojego charakteru i stylu.

Tak to mniej więcej powinno wyglądać, jeśli chodzi o droczenie. Zaskocz go odpowiedzią. Wyróżnij się, a wyjdzie Ci to na dobre.

  • Co zrobiliby wszyscy w tej sytuacji? Albo słuchali nudnej historii jak to on zrobił sobie herbatę albo pytali by co było dalej, co w istocie jest jeszcze nudniejsze.
  • Ty robisz coś dokładnie odwrotnego – wybijasz się ponad przeciętność i pokazujesz, że nie będziesz go tylko komplementowała i pokazywała jaki to on jest super wspaniały i atrakcyjny(nawet jeśli jest, to jest tu najważniejsze!)

Faceci na początku patrzą na Twój wygląd. Później na Twoją aurę, tj. jak się poruszasz, uśmiechasz, jaką masz energię itd. Następnie na to, czy jesteś intelektualnym wyzwaniem. Jeśli potrafisz się z niego śmiać a jednocześnie go chwalić i go podziwiać, to naprawdę trzeba cudu, żeby on nie chciał mieć z Tobą nic wspólnego.

Zatem, jeśli z Twoim wyglądem fizycznym wszystko jest okej, masz atrakcyjną mowę ciała i magiczny uśmiech, pracuj stale nad tym, co nazywam atrakcyjnością intelektualną i opisałem to w swoim ebooku o atrakcyjności, czyli poczuciem humoru, dystansem do siebie, technikami flirtu czy ogólnie umiejętnością prowadzenia ciekawej rozmowy.

Kliknij tutaj, by odebrać książkę “Generator Atrakcyjności” całkowicie za darmo

Cholernie ważna uwaga: Opisuję przykład podrywu bardzo atrakcyjnego faceta, którzy chcąc nie chcąc są rzadkością. Zazwyczaj musisz bardzo uważać na to, co mówisz, bo kruche męskie ego nie jest w stanie wytrzymać wiele. Drocz się, śmiej, ale stale pilnuj granicy. Nie chodzi oto, by go obrazić – tym bardziej, jeśli facet nie ma zbyt dużego poczucia własnej wartości czy pewności siebie. Dlatego od czasu do czasu możesz po prostu powiedzieć mu, co w nim lubisz najbardziej czy inny komplement, aby go trochę podbudować.

b) Kwalifikacja

Istnieje pewien ciekawy mechanizm. Kiedy jedna osoba jest zainteresowana drugą(Tutaj, chłopak jest zainteresowany Tobą), ale działa też w drugą stronę, możesz wykorzystać pewien mechanizm, który jeszcze bardziej podkręci jego zainteresowanie. Dajesz takie zdanie:

“Uwielbiam facetów, którzy robią/znają się na/lubią xyz”

Jest to mechanizm kwalifikacji, który pokazuje drugiej osobie, co lubisz, aby on mógł to dla Ciebie zrobić. Jest to potężny sposób na maksymalne wzbudzenie zainteresowania, sam używam tego bardzo często, a osoby, którym pomagam, wychwalają ten mechanizm pod niebiosy. Nic dziwnego, bo jeśli użyjesz tego dobrze, masz bardzo wysoką skuteczność.

Skuteczność tego, że druga osoba zrobi to, co lubisz, a ponadto to jeszcze bardziej zainteresuje ją Twoją osobą.

“Lubię facetów, którzy potrafią gotować”

“Uwielbiam chłopaków, którzy trenują sport”

“Kocham mężczyzn, którzy robią mi śniadanie do łóżka”

To tylko kilka przykładów, a może ich być milion i jeszcze więcej. Kwalifikując jakąś osobę(W tym wypadku faceta) pamiętaj o trzech kwestiach

a) On MUSI być Tobą chociaż minimalnie zainteresowany

Im bardziej jest zainteresowany, tym mocniej zadziała kwalifikacja. W innym przypadku wzruszy ramionami i przejdzie obojętnie obok tego, co powiesz

b) Kwalifikować nie można za często

Jeśli będziesz ciągle rzucała mu kwalifikację pod nogi, on szybko się zniechęci.

c) Kwalifikuj tylko te rzeczy, które NAPRAWDĘ lubisz

Chodzi oto, żeby w Waszej relacji on to później robił. Więc, jeśli nie lubisz biegać, a rzucisz kwalifikację o bieganiu, nie dziw się, że on będzie ciągle zapraszał Cię na wspólne bieganie

 

Stosując te wszystkie sposoby, wzmocnisz i utrzymasz jego zainteresowanie, a z tej pozycji już łatwo spotkać się w miejscu, gdzie będziecie mieli czas tylko dla siebie, a cała rama spotkania będzie dosyć jasna dla Was obojga 😉

O tym, jak umawiać się na spotkanie pisałem tutaj w trzy częściowej serii, która jest na moim blogu – tutaj masz odnośnik do części pierwszej:

Jak umówić się na spotkanie?

Na dzisiaj to tyle. Podziel się tym artykułem, jeśli jest dla Ciebie wartościowy, za tydzień część druga, gdzie opiszę podryw w sytuacji, w której nigdy ze sobą nie rozmawialiście lub gdy widzisz faceta pierwszy raz na oczy.

 

P.S Jak wspomniałem na początku, przygotowuję się do pisania kursu dla kobiet o tym, jakie błędy popełniają w relacjach z facetami. Tam dowiesz się każdego najmniejszego szczegółu o tym, jak poderwać chłopaka oraz jak prowadzić z nim relację.

Napisz mi w komentarzu pod tym wpisem lub na maila, co chciałabyś w nim przeczytać/czego się dowiedzieć/w czym mogę Ci pomóc 🙂

 

A tak w ogóle – Dodaj mnie na fejsie i zostańmy przyjaciółmi

 

Podziel się tym ze znajomymi!
Kornel Tomicki on FacebookKornel Tomicki on InstagramKornel Tomicki on Youtube
Kornel Tomicki
Zgłębiam tematykę relacji damsko - męskich od 2012 roku.
Każdego dnia pomagam moim klientom budować świadome relacje.
Jestem autorem poradnika o atrakcyjności oraz kursu dla mężczyzn i kobiet. Rozwiązuję problemy mężczyzn i kobiet w obszarach pewności siebie, powrotu do byłego partnera, zdobycia atrakcyjnej osoby a także zbudowania trwałego, szczęśliwego związku.
Przeprowadziłem do tej pory kilkaset konsultacji, rozwiązując indywidualne przypadki moich klientów. Jeśli masz problem w relacjach, zobacz w linku poniżej, jak mogę go rozwiązać
http://bit.ly/konsultacje-kornel