jak poderwać faceta 2, jak poderwać chłopaka, jak uwieść faceta, jak zdobyć facetapodryw, seks, relacje damkso - męskie, uwodzenie

Jak poderwać faceta cz.2

“Kornel, no ale jak poderwać faceta?”

Tydzień temu pisałem o tym, jak poderwać chłopaka, który jest Twoim kolegą. Jeśli nie czytałaś tamtego artykułu, bardzo dobrze jest go przeczytać, bo to będzie stanowiło świetny wstęp do tego, co chcę Ci dzisiaj przekazać. Znajdziesz go tutaj:

Jak poderwać faceta? cz.1

Jak poderwać faceta w sytuacji, gdy nigdy z nim nie rozmawiałaś

I generalnie on nie ma pojęcia o Twoim istnieniu.

Wyobraź sobie taką sytuację: Jest facet, który Ci się podoba. Być może mijasz go codziennie na uczelni. Może to być chłopak, którego dostrzegłaś w klubie i nie wiesz co zrobić, żeby się Tobą zainteresował. Może pracujecie niedaleko siebie i jeździcie każdego ranka tym samym autobusem. Niezależnie od tego, w jakiej sytuacji się znajdujesz, każda z wyżej wymienionych zawiera dwie, charakterystyczne cechy:

  • Nigdy z tym facetem nie rozmawiałaś, więc go nie znasz
  • Ten facet nie ma pojęcia, że istniejesz

Zatem pierwszym aspektem, na czym musisz się skupić, są dwie kwestie.

Zrób dobre wrażenie

Dobre pierwsze wrażenie to podstawa szansy na coś więcej, dlatego warto się nauczyć, jak je odpowiednio wywierać. O tym, jak zrobić dobre pierwsze wrażenie napisałem cały artykuł, który przeczytasz tutaj: Jak zrobić dobre pierwsze wrażenie?

Całość sprowadza się do dwóch kwestii:

  • Twój ubiór
  • Aura, którą promieniujesz

Widzisz, inaczej patrzą na Ciebie faceci, gdy ubierzesz się w dresy, a inaczej gdy założysz na siebie falującą spódnicę i ciemne rajstopy. Jestem facetem, więc raczej nie nauczę Cię tego, jak być mistrzynią stylu, natomiast jeśli czujesz, że nie jesteś zbytnio adorowana przez facetów, jak najszybciej udaj się na wspólne zakupy z koleżankami(które uważasz za bardziej atrakcyjne fizycznie od Ciebie), by doradziły Ci, co ubierać, by wyglądać jak najlepiej.

Jeżeli nie masz możliwości takiego wyjścia z koleżankami z jakiegoś powodu – przeszukaj internet. Na samym Youtubie jest sporo Pań, które uczą tego, jak dobrze się malować czy tego, jak dobrze wyglądać. Jeśli dorzucisz do tego czytanie różnych blogów, zastosujesz to, co Ci tam doradzą, faceci zaczną się za Tobą oglądać.

Zdaję sobie sprawę, że to może być brutalne, ale my faceci jesteśmy strasznie prymitywni – najpierw patrzymy na to, jak wyglądasz. Jeśli Twoja uroda nas przyciągnie, chcemy dowiedzieć się co jest w środku, więc podchodzimy/zagadujemy. Możesz krzyczeć, wyzywać, nie zgodzić się z tym co napisałem, ale to nic nie zmieni, bo żaden z nas o tym nie zdecydował świadomie. To kwestia biologiczna i póki zmiana człowieka na poziomie  instynktów nie będzie powszechnie dostępna, to raczej wszystko będzie tak jak teraz.

Więcej o atrakcyjności fizycznej(Czyli o tym, jaka jest postura i wygląd Twojego ciała oraz co na siebie zakładasz) pisałem w swoim ebooku dostępnym do pobrania za darmo:

Kliknij tutaj, by odebrać książkę “Generator Atrakcyjności” całkowicie za darmo

Kiedy opanujesz ten punkt, za nami jakieś 70% sukcesu. Czas na pozostałe 30, które dadzą Ci naprawdę potężne rezultaty i wyróżnią z tłumu.

Jak poderwać faceta? Spraw, by Cię zauważył

Najprostszą radą, jaką mogę tutaj udzielić, która jest często zapominana/niedoceniana przez kobiety. Żeby facet Cię zauważył:

Znajdź się w jego otoczeniu i/lub zagadaj do niego na temat, który was łączy w danej sytuacji

Jak najprościej znaleźć się w jego otoczeniu?

Hmmm, to jest bardzo skomplikowane…

Bo np. gdy jesteś w klubie, zamiast siedzieć w loży oddalonej o 3726km od parkietu i miejsca, które obserwują wszyscy atrakcyjni mężczyźni, możesz po prostu siąść przy barze, zamówić coś, wyluzować się i trochę poobserwować. Po prostu siedzieć, porozglądać się spokojnie i czekać. Jeśli w klubie będzie co najmniej jeden atrakcyjny facet(Nie mówię tutaj wyłącznie o wyglądzie fizycznym, w tym cała rzecz), a Ty wpadniesz mu w oko, to naturalnym będzie, że do Ciebie zagada.

Ale zanim to zrobi, musi wiedzieć, że istniejesz, więc żeby mu pomóc, pokaż się mu. Tylko tyle i aż tyle. Oczywiście, to może wymagać pewnej odwagi związanej z odłączeniem się od grupy koleżanek, ale przeanalizujmy sytuację jeszcze raz – zastanawiasz się jak poderwać faceta, a najlepszym na to sposobem jest pomaganie mu w podrywaniu Ciebie. Proste, a rzadko kiedy stosowane, tym bardziej, że nie wymaga od Ciebie jakiegoś wielkiego nakładu sił.

Ta sama dotyczy Twoich studiów, pracy czy zajęć z baletu(jeśli tam znajduje się Twój cel). Zwiększ swoje szansę na podryw przez pokazanie się facetowi.

Zagadaj do niego na temat, który was łączy w danej sytuacji

Wiem, że jesteś bystra, więc na pewno zdążyłaś się zorientować, że samo pokazanie się facetowi nie zawsze wystarczy. Być może do tej pory tak robiłaś i nic z tego nie wychodziło… Cóż, czasem potrzeba odrobiny szczęścia.

Tak czy siak, szczęściu można dopomóc. Możesz po prostu… Uwaga, uwaga!

Zagadać do faceta

Zaraz mi tu powiesz, że kobiecie nie wypada, że to nieładnie, że to nie jest rola kobiety, bla bla bla(Chcesz poznać fajnego faceta czy nie?)

Przecież nikt nie mówi, żebyś od razu go komplementowała czy bezpośrednio powiedziała mu, że on Ci się podoba. Najlepszym sposobem jest zagadanie sytuacyjne. Co to oznacza?

W autobusie(Gdy siadasz obok niego):

“Cześć, będę Twoją sąsiadką przez najbliższe kilka minut. Gdzie jedziesz?”

(Z humorem)“Cześć. Też jedziesz tym autobusem?”

Jeśli facet nie będzie Tobą zainteresowany, to przynajmniej się razem pośmiejecie. A jeśli się nie pośmiejecie… To dobrze, zaufaj mi, nie chciałabyś być w związku z facetem, który nie ma poczucia humoru, a tym bardziej z takim, który wystraszył się śmiertelnie, że go zagadałaś.

Na studiach:

“Hej, gdzie mamy zajęcia z XYZ?”

To bardzo neutralny sposób na zagadanie, facet może nie pociągnąć z tego rozmowy, bo jest to właściwie pytanie zamknięte. Więc, można je trochę przemodelować

“Co sądzisz o sposobie prowadzenia zajęć przez XYZ”

Jeśli facet faktycznie jest atrakcyjny i wygadany, to prawdopodobnie pociągnie temat(Nigdy nie ma pewności, ale Ty robisz dobry wstęp. Jeśli on na to nie zareaguje – jego strata.)

Na imprezie:

“Skąd znasz gospodarza?”

 

Te wszystkie przykłady sprowadzają się do jednej kwestii – zagadujesz na wspólny temat, więc samo zagadnie nie powinno być takie straszne. Nie jest to też bezpośredni podryw, więc możesz czuć się z tym komfortowo. W całej relacji z facetem chodzi oto, aby on w odpowiednim momencie ogarnął, że jesteś nim zainteresowana i zaczął działać.

Oczywiście, gdy już się trochę poznacie, śmiało możecie umówić się na spotkanie, a sukces będziesz zawdzięczała tylko sobie. Możesz być z siebie dumna, bo kobiety zazwyczaj nie zagadują.

 

Ważna uwaga: Nie wszyscy faceci lubią, gdy to kobieta przejmuje inicjatywę, dlatego stale musisz patrzeć na to, jak on reaguje. Jeśli nie podtrzymuje rozmowy, ignoruje Twoje nawiązanie do wspólnego spotkania, to zdystansuj się trochę od niego, by zaczęło mu zależeć.

W artykule z zeszłego tygodnia dałem dwie rewelacyjne techniki, których możesz używać w rozmowie, aby facet był Tobą zainteresowany. Dziś kolejne dwie.

Po pierwsze, dotyk. Jeśli jesteś zainteresowana facetem, okazuj mu to za pomocą dotyku. Kontakt fizyczny to bardzo szeroki temat, dlatego odsyłam Cię do odpowiedniego artykułu, bo tutaj nie ma po prostu miejsca na rozpisywanie się na ten temat. Piszę w nim głównie dla facetów, ale te same zasady dotykowe obowiązuję także Ciebie.

Push and pull

Czyli mieszanie sygnałów. Duża część kobiet rewelacyjnie stosuje tę technikę, ale nie mam pewności, czy ją znasz, więc muszę o niej napisać.

Push and pull to nic innego jak dawanie mieszanych sygnałów zainteresowania. Odpisujesz na kilka smsów faceta, później przestajesz(Jego sms jest ostatni). Pierwsza kończysz rozmowę przez telefon. Po każdym “chłodnym” zachowaniu z Twojej strony następuje “ciepłe”

Jednego dnia mówisz, że nie możesz teraz rozmawiać bo się spieszysz. Drugiego dnia sama go zagadujesz i z nim rozmawiasz(w realu czy przez telefon) lub przez komunikatory. To powoduje, że facet jeszcze bardziej jest Tobą zainteresowany i ma motywację, by Ciebie podrywać(A jeśli facet Ciebie podrywa, to jak sama dobrze wiesz, Ty też musisz go podrywać, ale większość pracy w Waszą relację włoży on. )

Generalnie – raz się oddalasz, raz się przybliżasz. Tutaj też nie obejdzie się bez kluczowej kwestii – wiele kobiet stosuje push and pull za często i za… hmmm… ostro. Nie masz udawać na siłę niedostępnej, bo facet się do Ciebie szybko zniechęci i pomyśli, że jesteś nim niezainteresowana. A kiedy facet tak myśli, to albo musisz pokazać zainteresowanie albo pożegnać się z tym, że między Wami coś będzie, bo on już raczej nie podejmie żadnych kroków(Przypominam, że ciągle mówimy o atrakcyjnych facetach, gdyby ktoś chciał polemizować na tym polu. Na pewno znajdą się faceci, którzy będą za Tobą biegać wszędzie, dzwonić 50 razy dziennie i kupować Ci 3 bukiety kwiatów na każde spotkanie, ale bądźmy ze sobą szczerzy – chcesz atrakcyjnego faceta czy sługę?)

Jeśli chodzi o najważniejsze zasady podrywu facetów to już je poznałaś. Jeśli zbierzesz wiedzę zarówno z tej jak i pierwszej części tego artykułu, to nawet gdy w okolicy pojawi się konkurencja w postaci innych atrakcyjnych dziewczyn, jest duża szansa, że facet właśnie z Tobą będzie chciał prowadzić relację.

Jeśli masz ochotę przeczytać o dziesięciu piekielnie skutecznych sposobach na podryw chłopaka, kliknij tutaj: jak poderwać chłopaka

 

Jeśli ten artykuł był dla Ciebie wartościowy, podzieli się nim na fejsie!

 

A skoro o fejsie mowa – dodaj mnie na nim i zostańmy przyjaciółmi!

 

Podziel się tym ze znajomymi!
Kornel Tomicki on FacebookKornel Tomicki on InstagramKornel Tomicki on Youtube
Kornel Tomicki
Zgłębiam tematykę relacji damsko - męskich od 2012 roku.
Każdego dnia pomagam moim klientom budować świadome relacje.
Jestem autorem poradnika o atrakcyjności oraz kursu dla mężczyzn i kobiet. Rozwiązuję problemy mężczyzn i kobiet w obszarach pewności siebie, powrotu do byłego partnera, zdobycia atrakcyjnej osoby a także zbudowania trwałego, szczęśliwego związku.
Przeprowadziłem do tej pory kilkaset konsultacji, rozwiązując indywidualne przypadki moich klientów. Jeśli masz problem w relacjach, zobacz w linku poniżej, jak mogę go rozwiązać
http://bit.ly/konsultacje-kornel