kobiety, jak zyskać pewność siebie, kobieta, mężczyzna, związek, kurs, relacje damsko - męskie, uwodzenie, atrakcyjność, męski, męskość, jak poderwać, jak zagadać, jak zrozumieć kobiety, seks, jak zaimponować, podryw

Czy kobiety NAPRAWDĘ kochają drani?

Czy kobiety NAPRAWDĘ kochają drani?

Zastanawiałeś się kiedyś nad tym czy kobiety faktycznie patrzą przychylnym okiem na facetów, którzy są istną definicją męskości? Wszystkie gwiazdy ekranu jak James Dean, Brad Pitt czy Vin Diesel dosłownie ociekają męskością. Tak zostali wypromowani w swoich czasach oraz w filmach w które grali. W dzisiejszym artykule dowiesz się bardzo istotnej kwestii odnośnie bycia draniem, o której nikt Ci nigdy nie powiedział.

Być draniem dla kobiety czy nie być?

To pytanie zadaje sobie mnóstwo facetów.

No bo przecież jak będę miły, to ona mnie nie zechce, pomyśli, że jestem totalną sierotą!

Częściowo się to zgadza, ale istnieje pewien czynnik, który totalnie przekreśla Cię w oczach każdej kobiety. Z tego co obserwuję, bardzo wielu facetów popełnia ten błąd, a szkoda. Gdyby nie to, ich relacje mogłyby być dużo lepsze.

Bad boy(Drań, używam obu słów w tym samym znaczeniu) charakteryzuje się niemalże piorunującym magnetyzmem, co jest pociągające dla kobiet. Cały problem polega na tym, że mężczyźni, widząc przeciętnego bad boya na ekranie kopiują nie te cechy drania, które trzeba. Przez to narażają się po prostu na śmieszność, często nawet wzbudzanie z litości.

Jeden ważny czynnik, który zmienia wszystko(Dla Ciebie, dla wybranej przez Ciebie kobiety też)

Po pierwsze, każdy facet w życiu prędzej czy później zada sobie następujące pytanie:
Co mogę zrobić, by być bardziej męskim?

Jako, że jako kraj tkwimy głęboko w zaprogramowanym społeczeństwie, pierwszy wzorzec z którego czerpiemy całymi garściami to oczywiście filmowy bad boy. Problem tkwi w tym, że faceci nie zachowują jakiegokolwiek umiaru i robią z siebie drani na siłę, nawet, jeśli wewnętrznie nimi nie są. Efekt? Nie taki, jaki był zamierzony. Zazwyczaj zaczyna się od zmiany wyglądu i pewnych nawyków.

Zacznę chodzić w skórzanej kurtce, tak robią bad boye!

Zacznę palić fajki/zacznę więcej pić, tak robią bad boye!

Zacznę być niemiły dla otaczających mnie kobiet, tak robią bad boye!

Zacznę podrywać kobiety na motocykl, tak robią bad boye!

Wielu facetów myśli w powyższych kategoriach. To, co wyżej opisałem, to niewątpliwe cechy bad boya. Istnieje jednak jeden, mały szczególik – Powyższe cechy bad boya nie są tymi, które naprawdę są atrakcyjne dla kobiety.

Wujek Kornel przychodzi z pomocą i specjalnie dla Ciebie przedstawię 3 sposoby zachowania, które sprawią, że będziesz bardziej męski. Te zachowania doskonale widać na każdym filmie z bad boyem w roli głównej, jednakże większość woli bezmyślne kopiować to, co widzą, zamiast dogłębniej się zastanowić co tak naprawdę jest atrakcyjne dla kobiet w tych zimnych, telewizyjnych draniach. Jeśli Ty się nad tym bardziej zastanowisz i przeczytasz to, o czym zaraz napiszę, będziesz co najmniej jeden krok do stworzenia udanej relacji przed nimi.

3 sposoby zachowania, które uczynią Cię bardziej męskim(i atrakcyjnym dla kobiety)

  1. Niezależność/Rób to, co chcesz

Gdy bardziej uważnie przyjrzysz się postaciom z wielkiego ekranu, szybko zauważysz, że każdy bad boy jest w pewien sposób indywidualistą. Nie oznacza to, że nie lubi ludzi albo trzyma się od nich z daleka, ale nie potrzebuje ich uznania czy akceptacji dla tego co robi. Żyje własnym życiem i ma swoje priorytety, na które nikt nie może mieć wpływu. Sam sobie potrafi ugotować obiadek, ogarnąć się, tak naprawdę nie potrzebuje nikogo, kto by się o niego zatroszczył. Robi to, na co ma ochotę, mimo że nie wszyscy patrzą na to przychylnym okiem.

To, czego jak najszybciej powinieneś się nauczyć. Niezależność jest atrakcyjna i zawsze będzie, bo nie każdy to potrafi. Musisz wiedzieć, czego chcesz i to robić, mieć swoje priorytety i wartości, według których żyjesz. Niezależność jest tym, co interesuje kobiety w ekranowych bad boyach najmocniej. Tylko taki facet będzie w stanie zapewnić jej bezpieczeństwo. Skoro radzi sobie z własnym życiem, najprawdopodobniej poradzi sobie z życiem kobiety, którą będzie miał u swojego boku.

2. Olewaj. Z umiarem

Druga kwestia to podejście do życia. Żaden bad boy nie wypłakuje się nikomu ze swoich problemów, a jeśli ktoś próbuje wejść mu na głowę ze swoimi – olewa to. Oczywiście, pomaga przyjaciołom w potrzebie, ale nie jest nadgorliwy. Nie przejmuje się pierdołami jak to, kto o kimś coś powiedział albo co aktualnie dzieje się w świecie. Skupia się maksymalnie na tym, co jest ważne, zarówno dla niego jak i dla jego bliskich

Naucz się olewania. Mówię serio, takiego zdrowego olewania. Olewania tego, kto coś o Tobie powiedział. Olewania tego, że za 478 dni będzie koniec świata. Olewania tego, że zawsze znajdzie się ktoś, komu będziesz przeszkadzał. Skup się na swoim szczęściu i pomagaj w osiągnięciu tego szczęścia Twoim bliskim. Nie chodzi oto, żebyś olewał wszystko, ale żebyś olewał kwestie które są mało istotne, a które codziennie zaprzątają Ci głowę. Takie zachowanie magnetycznie przyciągnie do Ciebie kobiety – bo nie robisz 3 godzinnej dyskusji na temat tego, kto coś powiedział. To jest właśnie to, co kobiety cenią w bad boyach.

3. Podejmuj decyzje/Prowadź

Ekranowe gwiazdy często wpadają na jakieś pomysły. A później zbierają grupę odpowiednich osób i je realizują. Jeśli jest to niemożliwe – i tak zrealizują pomysł. Sami.

Cała esencja relacji damsko – męskiej jest w tym, że Ty jako mężczyzna masz po prostu wiedzieć. Wiedzieć, gdzie jesteś, wiedzieć, gdzie chcesz dojść i wiedzieć, w jaki sposób tam dojść. To nie jest łatwe, prowadzenie to jedna z najtrudniejszych rzeczy do wykształcenia w sobie. To również cecha wyjątkowych liderów.

Ważna uwaga: Wielu facetów panicznie boi się prowadzić innych, nic zresztą dziwnego, bo to niełatwe zadanie. Kiedy o tym mówię na konsultacjach lub wypowiadam się na forach, często pojawiają się zarzuty, że przecież jeszcze się taki nie urodził, co zawsze by wszystko i wszędzie wiedział.

Pełna zgoda. Tylko w całym prowadzeniu nie chodzi oto, byś zawsze wiedział co robić i był liderem dla nie wiadomo jak dużej grupy – Wystarczy, że będziesz liderem dla kobiety, która Ci się podoba. Zwykłe decyzje typu: Gdzie idziemy, co będziemy dziś wieczorem oglądać albo co jemy jutro na śniadanie w zupełności wystarczą, byś jako mężczyzna był postrzegany jako atrakcyjny w swojej relacji. Uwierz mi, naprawdę nie trzeba być superbohaterem, aby kobieta zaczęła traktować Cię jako lidera i zaufaną osobę. Musisz nauczyć się podejmowania decyzji, w efekcie czego będziesz wypełniał swoje męskie zadanie – prowadzenie relacji w takim kierunku, na jakim Ci zależy.

 

Podsumowanie

Jeśli stawiasz sobie za wzorzec bad boya i faktycznie chcesz nim być, śmiało korzystaj z dorobku naszej kultury – pooglądaj parę filmów, pogadaj z atrakcyjnymi koleżankami i spytaj, co faktycznie jest dla nich atrakcyjne w gwiazdach kina. Jedną z głównych cech bad boyów jest pewność siebie, którą wręcz emanują. Widać to po ich mowie ciała i sposobie zachowania, czego da się nauczyć. Atrakcyjne zachowania są w pełni wyuczalne, trzeba tylko robić to poprawnie, a nie kopiować wszystko jak leci. Dlatego, jeśli uważasz, że paleniem fajek/ piciem większej ilości alkoholu/ byciem chamskim burakiem dodasz sobie trochę atrakcyjności, to jesteś w błędzie.

Kliknij tutaj, by odebrać książkę “Generator Atrakcyjności całkowicie za darmo

 

 

Podziel się tym artykułem ze wszystkimi facetami, którzy powinni to przeczytać i udostępnij go na fejsie. Zrób im taki mały prezent, wczoraj był Dzień Chłopaka, a powyższy artykuł może sprawić, że będą tylko i wyłącznie lepsi na płaszczyźnie relacji damsko – męskich.

 

Zostańmy przyjaciółmi – dodaj mnie na fejsie do znajomych i bądź na bieżąco ze wszystkim, co robię!

Kornel Tomicki on FacebookKornel Tomicki on Youtube
Kornel Tomicki
Pomagam singlom zbudować szczęśliwy związek, bo głęboko wierzę, że tylko udana relacja jest w stanie dać pełnię satysfakcji i harmonii życiowej.

Dziedziną relacji damsko - męskich zajmuję się od 2012 roku, uczę zarówno kobiety jak i mężczyzn. Stworzyłem kilkanaście kursów online w tej tematyce, ponadto przeprowadziłem do tej pory ponad 600 indywidualnych konsultacji.