konsultacje, relacje damsko - męskie, problem, opinie, rozmowa, pomoc, trener relacji damsko - męskich, uwodzenie, związki, pewność siebie, atrakcyjność, jak być atrakcyjnym, jak zwiększyć pewność siebie, rozmowa, problem w relacjach, jak wrócić do byłego, jak wrócić do byłej, jak poderwać dziewczyne, jak poderwać faceta

Opinie klientów

Konsultacje? Najpierw zobacz opinie

Mógłbym mówić o swoich kwalifikacjach i doświadczeniu w rozwiązywaniu problemów w dziedzinie relacji damsko – męskich bardzo długo, ale głęboko wierzę, że zadowoleni klienci zrobią to lepiej za mnie. Każda opinia poniżej to inna historia i nie zawsze było łatwo, ale finalnie wszystko skończyło się po naszej myśli. Był problem, a teraz go już nie ma. Zresztą, zobacz sam opinie Adriana, Kasi, Kamila i Oskara, które wyrazili po konsultacjach ze mną:

Opinia Adriana

„Pomimo że nie jestem zielony w relacjach damsko męskich śmiało mogę powiedzieć, że Kornel znacznie przyczynił się do poszerzenia mojego punktu widzenia na związek z kobietą w którym obecnie jestem.
Kornel posiada pełen zakres wiedzy na temat różnych sposobów zachowań w stosunku do kobiet, które są w związkach a także tych wolnych.
Jego porady pozwoliły mi trzeźwo spojrzeć na sytuację oraz dostrzec moje największe błędy, a znalezienie ich jest pierwszym krokiem do zrozumienia i stania się lepszym sobą, lepszym mężczyzną.
Polecam serdecznie”

~Adrian, 23 lata, Myślenice

 

Opinia Katarzyny

„Konsultacja z Kornelem bardzo mi pomogła podjąć decyzję odnośnie zachowania w mojej relacji z partnerem. Kornel szybko zdiagnozował sytuację, dał mi bardzo konkretne i trafne rady. Poczułam, że rozumie moje dylematy i wątpliwości. Był dostępny nie tylko przez Skype ale także przez e-mail. Nie zostawił mnie nigdy w potrzebie. Polecam Wam kontakt z Kornelem, jeśli macie problemy w swoim związku czy relacjach z płcią przeciwną”
~Katarzyna, 40 lat, Warszawa

 

Opinia Kamila

„Do Kornela zgłosiłem się ze swoim problemem z koleżanką. Nasza relacja zaczęła się od przyjaźni, później zaczął się ostry flirt i zaangażowanie obu stron. Niestety, okazałem się zazdrosny w pewnym momencie i skończyło się to niepotrzebną kłótnią, a później wieloma aktami desperacji z mojej strony przez co całkowicie straciłem atrakcyjność w oczach tej dziewczyny. Nie bardzo wiedziałem, co zrobić, żeby relacja wróciła na właściwe tory. Potem zacząłem konsultować się z Kornelem – poprzez maile i rozmowy telefoniczne.
Kornel dokładnie wyjaśnił mi, gdzie popełniłem błędy, i co mam teraz zrobić. Nauczył mnie, jak czytać pewne zachowania kobiet, co robić w danym momencie i jak sprawić, żeby to kobieta o mnie zabiegała. Dał mi wskazówki, jak wystrzegać się błędów i co robić, żeby w przyszłości ewentualne błędy w relacji z kobietami poprawiać. Podał wiele przykładów ze swojego życia i nauczył dokładnie analizować każdą sytuację, w której obecnie się znajduję. Dzięki niemu zrozumiałem, na czym polega udana relacja między kobietą a mężczyzną.”
~Kamil, 25 lat, Częstochowa

 

Opinia Oskara

Zanim zgłosiłem się do Kornela sytuacja wyglądała tak, że wiedziałem jak poznawać kobiety i myślałem, że wiem jak prowadzić związek, ale nie wiedziałem wtedy jak bardzo się myliłem…
Po prostu spocząłem na laurach jak typowy facet. Myślałem, że stosuję się do wszystkich ważnych zasad odnośnie związku, ale patrząc na to teraz na chłodno z boku widzę, że mijałem się z prawdą. Robiłem się coraz bardziej potrzebujący, zazdrosny, a moje poczucie własnej wartości topniało…
Do tego miałem dużo problemów osobistych.
Już na pierwszych konsultacjach doszliśmy do tego co trzeba natychmiast zmienić/zakończyć w moim życiu i ustaliliśmy plan który wprowadziłem w życie od zaraz.
Kornel bardzo zaangażował się w moją sprawę , dogłębnie i na zimno ją przeanalizował.
Dzięki temu widzę teraz co robiłem źle, a co myślałem wcześniej, że robię dobrze. Przez dalsze dni Kornel pomagał mi analizować dalszy mój stan i śledził moje postępy jak i korygował moje błędy, dzięki temu nie stałem w miejscu.
Z każdym dniem widziałem swoje postępy i zacząłem dostrzegać jak dużo jeszcze ciężkiej pracy przede mną.
Współpraca z Kornelem zaczęła mi otwierać oczy na wiele spraw, nie tylko w kontekście relacji z kobietami, ale także w aspekcie samorozwoju życiowego. Wszystkie konsultacje pomogły mi i pomagają nadal w dalszym rozwoju i jestem pewien, że nasza dalsza współpraca zaowocuje dalszym samorozwojem, samoświadomością siebie i udoskonali to moje kontakty z kobietami, nauczy mnie jeszcze bardziej jak być świadomym, pewnym siebie mężczyzną, jak postępować w relacji z kobietami, jak prowadzić w związku, jak reagować na kobiece zachowania i by zawsze wiedzieć jak postępować, jak odnaleźć się w danej sytuacji, bo to jest dla mnie pojęcie prawdziwego mężczyzny.

Pozdrawiam wszystkich czytających a przede wszystkim Ciebie Kornel!
Nie mogę doczekać się naszej następnej konsultacji.”

~Oskar, 24 lata, Lublin

Kliknij tutaj, by zamówić konsultacje online