pozytywna wibracja

Pozytywna Wibracja: Jak Działa Świat? [100% SZCZĘŚCIA]

Uprzedzając wszystkie pytania

  1. Tak, gubię się w słowach, bo nagrywałem to wideo o godzinie 20, a wstałem z łóżka tego samego dnia o 1:30 (w nocy). W międzyczasie miałem około godzinną drzemkę, reszta to czas pracy.
  2. Nie, nie każdy musi być milionerem. Liczy się to, czego Ty sam chcesz, więc znajdź sobie taką rzecz, której pragniesz i zacznij to robić
  3. Tak wiem, Azja to nie kraj.
  4. Szczęśliwy związek zaczynasz od zbudowania wyśmienitej relacji Z SAMYM SOBĄ. Dopiero później “ingeruj” w życie innych ludzi. Gwarantuję Ci, że z takim podejściem wszystkim w Twoim otoczeniu będzie żyło się zdecydowanie lepiej.
  5. MILIARDY LICZY SIĘ W RELACJACH. Dlatego warto zacząć budować je już teraz. Najlepiej zaczynając od Akademii Relacji Damsko – Męskich, bo tam nauczysz się jak zbudować szczęśliwy związek. Później wszystko będzie w Twoim życiu prostsze
Kornel Tomicki on FacebookKornel Tomicki on Youtube
Kornel Tomicki
Pomagam singlom zbudować szczęśliwy związek, bo głęboko wierzę, że tylko udana relacja jest w stanie dać pełnię satysfakcji i harmonii życiowej.

Dziedziną relacji damsko - męskich zajmuję się od 2012 roku, uczę zarówno kobiety jak i mężczyzn. Stworzyłem kilkanaście kursów online w tej tematyce, ponadto przeprowadziłem do tej pory ponad 600 indywidualnych konsultacji.