Pewność siebie, jak zyskać pewność siebie, kobieta, mężczyzna, związek, kurs, relacje damsko - męskie, uwodzenie, atrakcyjność, męski, męskość, jak poderwać, jak zagadać, jak zrozumieć kobiety, seks, jak zaimponować, podryw

Relacje damsko – męskie? Uwodzenie?

Relacje damsko-męskie? Uwodzenie? Po co się o tym uczyć? Przecież to, czy ktoś jest atrakcyjny dla płci przeciwnej jest automatycznie przydzielanie, nie da się tego zmienić. Jedni są seksualnie pociągający, a inni po prostu nie. To wszystko jest wrodzone!

Być może do tej pory podchodziłeś do tematu tak jak napisałem to wyżej. Spokojnie, wcale Ci się nie dziwię. Ba, nawet Cię rozumiem, sam kiedyś prezentowałem podobne myślenie. Nikt Cię nigdy nie nauczył, że o tym można zdobywać wiedzę. Można zdobywać wiedzę, jak poderwać dziewczynę, która Ci się podoba. Można nauczyć się, jak zbudować związek z Twoją kobietą, abyście oboje byli w nim szczęśliwi. Nawet, możesz się dowiedzieć co zrobić, by być lepszym w łóżku(Ale wszystko w swoim czasie, zacznijmy najpierw od podstaw, by później przejść do bardziej zaawansowanych rzeczy).

Spodziewam się, co czujesz. Być może w Twojej głowie kłębi się myśl „To niemożliwe!”, więc pojawia się kolejny aspekt, o który proszę Cię w pierwszym, najważniejszym artykule w tej kategorii. Jest to otwarty umysł.
Jeśli chcesz się nauczyć już teraz, jaka jest jedna z najważniejszych umiejętności w życiu, masz okazję. Otwarty umysł to uważne czytanie czy słuchanie o czymś bez natychmiastowego oceniania tego pod kątem dobre/złe. Zatem, gdy dowiadujesz się o czymś nowym(A podejrzewam, że w szczególności ta kategoria da Ci mnóstwo nowej, niespotkanej wcześniej przez Ciebie wiedzy), co burzy Twój obecny światopogląd, po prostu zastanów się nad tym. Czy to Ci się może do czegoś przydać? Czy istnieje szansa, że  to może być prawda? Jeśli tak, doczytaj cierpliwie do końca to, co ktoś Ci proponuje i naprawdę to przemyśl. Dzięki takiemu działaniu osiągniesz sukces w każdej dziedzinie życie szybciej niż inni. Bo bardzo mało ludzi stosuje tę zasadę.

Kiedy zaczniesz zadawać sobie takie pytania, po jakimś czasie pojawią się odpowiedzi . A kiedy powiesz sobie po prostu „To niemożliwe!” i przestaniesz o tym myśleć czy czytać, pozbawiasz się szansy zmiany tego, co uważasz za ważne.

Okej, na razie bawiliśmy się teorią. Weźmy się zatem za konkrety. Co byś zrobił, gdybym Ci powiedział, że w relacjach damsko-męskich:

-Twoja osobowość ma większe znaczenie niż to, czy jesteś przystojny.

-Już w kilka tygodni możesz nauczyć się podstaw na temat, jak zainteresować swoją osobą kobietę, która Ci się podoba.

-Sztuki flirtu można się nauczyć.

Zaskoczony? Być może tak, być może nie. Jednak warto Ci wiedzieć, że w miarę istnienia tego bloga będę dodawał artykuły. Przewrotnie, prawda? A w tych artykułach będą pojawiały się różne kontrowersje. Dlaczego kontrowersje? Bo w pewnych kwestiach Twojego życia zostałeś oszukiwany dokładnie tak samo jak ja i to przez długi czas. Relacje damsko – męskie świetnie to obrazują. Możliwe, że czytając wpisy z tej kategorii zmienisz swoje myślenie, staniesz się innym człowiekiem, a przede wszystkim będziesz bardziej atrakcyjny i zaczniesz przyciągać płeć przeciwną – Zatem ostrzegam Cię, dwa razy się zastanów zanim cokolwiek zaczniesz czytać. Mówię teraz absolutnie poważnie. Jeżeli nie chcesz zmieniać się w tej dziedzinie, a także nie dopuszczasz do siebie innego punktu widzenia niż Twój własny, to lepiej, żeby to był ostatni artykuł, który czytasz w tej kategorii.

Z drugiej strony – Jeśli jesteś ambitny, zawsze możesz nauczyć się patrzeć na sprawę naprawdę szeroko, tak, aby dostrzegać całą prawdę. A to osiągniesz dzięki posiadaniu otwartego umysłu. Posty na tym blogu na pewno Ci w tym pomogą. Nie mówiąc o szeregu korzyści, jakie odniesiesz w życiu prywatnym. Decyzja jest w Twoich rękach.

 

Kornel Tomicki on FacebookKornel Tomicki on Youtube
Kornel Tomicki
Pomagam singlom zbudować szczęśliwy związek, bo głęboko wierzę, że tylko udana relacja jest w stanie dać pełnię satysfakcji i harmonii życiowej.

Dziedziną relacji damsko - męskich zajmuję się od 2012 roku, uczę zarówno kobiety jak i mężczyzn. Stworzyłem kilkanaście kursów online w tej tematyce, ponadto przeprowadziłem do tej pory ponad 600 indywidualnych konsultacji.