tematy do rozmowy, tematy na randkę

Tematy do rozmowy – 16 ciekawych tematów na randkę

Intrygujące tematy do rozmowy

Nie, nie jest to temat pracy, szkoły ani studiów. Ciekawe tematy do rozmowy to coś znacznie więcej, niż mówienie o codziennych pierdołach.

To, co czyni konwersację interesującą, to poruszanie tematów nacechowanych pozytywnymi emocjami dla Twojego rozmówcy. Ponad połowa osób w Polsce według statystyk nie lubi swojej pracy. Duża część osób wybiera kierunek studiów na ślepo i później żałuje.

Dlatego ten artykuł jest inny od wszystkich, na które trafiłeś wcześniej w internecie

Czytaj dalej, jeśli:

 • Chcesz mieć pewność, że będziesz wiedział co powiedzieć na randce
 • Boisz się martwej ciszy
 • Zastanawiasz się, o czym rozmawiać, żeby było ciekawie i interesująco
 • Twoim celem jest zbudowanie dobrego połączenia z drugą osobą

Tematy do rozmowy #1 – Pasja

Jeśli nie masz w życiu żadnej pasji, która powoduje szybsze bicie Twojego serca, proponowałbym zacząć jej szukać. Dzięki temu, że masz jakieś hobby, możesz:

 • o tym opowiadać, co jest bardzo cenne w każdej relacji
 • pokazać ile szczęścia Ci to daje (i przy okazji przelać to szczęście na innych)
 • wyróżnić się na tle osób, którym jedynym celem w życiu jest jedzenie, przeglądanie facebooka i spanie
 • zaprezentować swoje życie od ciekawej strony

Jeśli osoba z którą się spotykasz ma jakąś pasję, koniecznie o to zapytaj i posłuchaj co ma Ci do powiedzenia. Być może będziesz zmuszony słuchać przez pół godziny, jakie to wędkarstwo figurowe jest fascynujące, ale uwaga, jaką poświęcisz tej drugiej osobie na randce zaprocentuje w przyszłości.

Szybko zyskasz miano osoby, z którą się wspaniale rozmawia, która rozumie innych ludzi i która potrafi słuchać.

Pasja to nic skomplikowanego – nie musisz wspinać się na Mount Everest, żeby mieć cudowną pasję. Jeśli jesteś fanem kinematografii lub książek o jakiejś szczególnej tematyce – to też może być Twoja pasja. Nikt tutaj nie mówi o tym, że są pasje lepsze czy gorsze.

Z drugiej strony jeśli Twoją pasją jest nalepianie naklejek na plastikowe butelki po mleku… Osobiście pomyślałbym nad znalezieniem  czegoś innego

Praktyczna wskazówka #1:

Posiadanie pasji to tylko część sukcesu. Znacznie ważniejsze jest opowiadanie o niej w ciekawy sposób a także pytania o pasję tej drugiej osoby.

Tematy do rozmowy #2 – Marzenia

Kto zna człowieka, który nie ma marzeń?

Co prawda są tacy, ale jest ich niewielu. Większość ludzi ma jakieś ukryte marzenia, nawet, jeśli głośno o tym nie mówi.

Twoim zadaniem jest dopytać się o ten temat na randce. Druga osoba, gdy tylko zacznie się nad tym zastanawiać, prawdopodobnie rozmarzy się i wprawi w cudowny nastrój, dzięki temu cała Wasza randka będzie przyjemniejsza

Praktyczna wskazówka #2:

Jeśli chcesz zrobić naprawdę dobre wrażenie, przygotuj sobie cel, czyli całą drogę, jaką pokonasz do zrealizowania jednego lub kilku Twoich marzeń. Później opowiedz o tym na randce. Ambicja zawsze jest w cenie

Tematy do rozmowy #3 – Podróże

Nigdy nie pracowałem na etacie w Polsce, ale wielokrotnie słyszałem historie osób, które cały rok pracują, tylko po to by na tydzień czy dwa móc pojechać w jakieś egzotyczne miejsce. Jeśli trafisz na taką osobę, ten temat będzie strzałem w 10.

Zachęć Twoją randkę, żeby opowiedziała Ci o podróżach, które już odbyła i o miejscach, do których chce pojechać.

Kto wie, może Wasza kolejna randka będzie w jednym z egzotycznych miejsc na świecie, które dodatkowo uatrakcyjni całą Waszą znajomość?

Praktyczna wskazówka #3:

Zanim zaczniesz ten temat, warto dowiedzieć się trochę o stylu życia drugiej osobie. Nie każdy podróżuje i nie każdy lubi podróże. Czasem możesz trafić na domatora, którego największa w życiu podróż to 3 kilometry od jego mieszkania do centrum miasta, w celu wypicia piwa ze znajomymi.

Niemniej jednak jeśli sam lubisz podróże, warto spróbować opowiedzieć o tym z ekscytacją i entuzjazmem.

Tematy do rozmowy #4 – Sport

Znalazłem sporo porad w internecie, żeby rozmawiać o sporcie. Uśmiechnąłem się i zacząłem czytać dalej.

Aha, tak myślałem. Bzdura powtarzana z artykułu na artykuł, czyli po prostu rozmawiaj o sporcie. Nieważne jakim, ważne, żeby był sport bo to będzie fajne.

Posłuchaj mnie teraz uważnie – jeśli masz hopla na punkcie jakiejś drużyny piłkarskiej albo trzymasz 37 plakatów Mariusza Pudzianowskiego w pokoju, nie znaczy to jeszcze, że możesz o tym gadać bez przerwy, bo zamęczysz drugą osobę.

O sporcie najlepiej mówić, jeśli sam coś trenujesz.

To rewelacyjny temat do pokazania atrakcyjnych cech charakteru jak determinacja, wytrwałość i pragnienie bycia najlepszym. Chodzi jednak oto, żebyś pokazał co Tobie sport daje i dlaczego jest taki super, a nie gadka o tym, że Lewandowski strzelił ostatnio 4 gole.

Z jednej strony jest teraz moda na fitness i trenowanie z drugiej strony masz szereg kanapowców, którzy uważają się za ekstremalnych sportowców pijąc piwo i krzycząc do telewizora. Dlatego naucz się jak najszybciej, żeby o sporcie mówić raczej w pierwszej osobie, a nie o tym że ktoś tam coś tam kiedyś tam zrobił.

Praktyczna wskazówka #4:

Rozmawiając o sporcie skup się na emocjach, które on Ci daje. Jeśli trenujesz koszykówkę, a ona biega regularnie – nie ma zielonego pojęcia o tym, co robisz i pewnie jakoś bardzo ją to nie interesuje.

Gdyby tak było, sama grałaby w kosza. Gdy o tym opowiadasz, mów raczej o emocjach, które Ci towarzyszą w trakcie meczu i po meczu.

Adrenalina, satysfakcja, poczucie spełnienia – dzięki temu ona będzie mogła łatwo porównać to do biegania, bo to daje jej podobne emocje – w taki sposób się do siebie zbliżacie i tworzy się między Wami głębsza więź.

Tematy do rozmowy #5 – Plany na przyszłość/ambicje

Nic tak nie podnieca, jak świadomość, że ma się przy boku osobę, która wie do czego dąży, wie czego chce i jest w stanie to osiągnąć, nawet, jeśli spotka po drodze wiele przeszkód.

Dlatego, jeśli nie jesteś jeszcze światowej sławy instagramerką – opowiedz o tym, jak codziennie szykujesz się do zdjęcia, dlaczego je wrzucasz do sieci (tu przydałby się dobry powód, bo to, że chcesz podbudować ego niestety takim nie jest), co chcesz osiągnąć robiąc sobie te zdjęcia – to wszystko powoduje, że mężczyzna odbiera Cię jako osobę ambitną, a to jest w cenie

Podobnie w drugą stronę – jak pakujesz regularnie na siłowni, powodem nie jest to, że chcesz podobać się dziewczynom i mieć super bicka.

Jeśli dla Ciebie to świetny powód, to kiepsko.

Dużo lepiej będzie, jeśli będziesz robił jaką aktywność po to, żeby osiągnąć coś większego – zwycięstwo w zawodach siłowania na rękę czy utrzymanie siebie w dobrej formie bo kochasz swoje ciało i chcesz dla niego jak najlepiej (+5 do atrakcyjności)

Oczywiście, łatwiej powiedzieć, trudniej zrobić. Celowo podałem dwa najpopularniejsze przykłady, bo dużo kobiet wrzuca regularnie zdjęcia na instagrama i dużo mężczyzn bezmyślnie ćwiczy na siłowni, by podobać się kobietom.

Praktyczna wskazówka #5:

Nadaj temu co robisz jakieś większe znaczenie, wyróżnij się z tłumu. Każdy może zrobić sobie zdjęcie, wrzucić to w internet i zgarnąć lajki albo pójść na siłownię i pochwalić się kolegom wielkością bicepsa. Nie każdy jednak ma w życiu większe cele czy w ogóle jakikolwiek plan na życie. Przemyśl to i zacznij podejmować działania, które mają większe znaczenie

Tematy do rozmowy #6 – Najbardziej szalona rzecz

Ten temat jest trochę podstępny. Z mojego doświadczenia (a zadałem to pytanie naprawdę dużo razy) większość ludzi będzie się nad tym pytaniem długo zastanawiać, a koniec końców mało kto Ci odpowie.

Jest to jednak świetna okazja do tego, żeby pokazać, że Ty sam prowadzisz aktywne, czasem szalone życie.

Definicje szaleństwa są różne, ja jednak w takich sytuacjach opowiadam jak pojechałem na Woodstock w wieku 15 lat.

Była ze mną jeszcze trójka znajomych, wszyscy niepełnoletni. Smaku dodaje fakt, że przemierzyliśmy praktycznie całą Polskę, żeby tam dojechać i była to dla nas wszystkich dość odważna podróż

Dzisiaj patrzę na to jako szczyt głupoty, ale chcąc nie chcąc, była to najbardziej szalona i jedna z bardziej ekscytujących przeżyć w moim życiu. Jest to też dobry powód, żebyś zaczął robić coś więcej, niż to, co wszyscy

Praktyczna wskazówka #6:

Mam nadzieję, że domyśliłeś się już, iż poruszanie tego tematu ma sens, jeśli faktycznie robisz jakieś szalone rzeczy.

Samotna podróż do obcego kraju, ucieczka przed policją, wystąpienie publiczne przed setką osób, zrobienie sobie tatuażu, skok na bungee czy płacenie ZUSu- dla każdego coś innego będzie szalone, niemniej jednak warto poruszyć ten temat i zobaczyć co się stanie

Swoją drogą, jeśli chcesz dowiedzieć się dużo więcej o ciekawych tematach do rozmowy i chcesz być bardziej atrakcyjny

Tematy do rozmowy #7 – Zwierzęta

No bo kto nie lubi czarnego kotka Mruczka czy wesołego pieska Fifka?

Temat jest świetny do poruszenia, ponieważ możesz pokazać swoją opiekuńczość względem małych istotek.

Oczywiście, wszystko zależy od momentu,  w którym go poruszysz. Jako kobieta z pewnością zyskasz trochę atrakcyjności, bo mężczyźni raczej lubią opiekuńcze kobiety. W drugą stronę działa to podobnie, jednak Panowie często się boją, że poruszając ten temat wyjdą na mięczaka.

Praktyczna wskazówka #7:

Jeśli pokazałeś się już od ambitnej, konkretnej i pewnej siebie strony, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby pokazać część Twojej wrażliwej, romantycznej duszy.

Rób to jednak ostrożnie i nie do przesady, bo jeśli będziesz się za bardzo rozczulał, to faktycznie możesz stworzyć wrażenie miękkiego gościa, którym z pewnością nie chcesz zostać.

Tematy do rozmowy #8 – Wymarzony zawód w dzieciństwie

Dzieciństwo jest często polecanym tematem do rozmów przez różne osoby zajmujące się kwestią relacji damsko – męskich, jednakże jest tu pewna pułapka – nie masz zielonego pojęcia o tym, czy dana osoba miała pozytywne, pełne beztroski dzieciństwo czy może większość jej wspomnień jest negatywna.

Dzieci jednak mają to do siebie, że są kreatywne i dosyć dużo marzą. Nie mają takich ograniczeń jak dorośli. Zamiast więc pytać ogólnie o jej dzieciństwo i bawić się w psychologa, spytaj o to, kim chciała zostać, gdy była małą dziewczynką.

Konkretne pytanie ma większą szansę na konkretną odpowiedź i istnieje mniejsze ryzyko, że ona będzie analizowała całe swoje dzieciństwo i przypomni sobie wszystkie nieprzyjemne chwile

Ten temat szczególnie budzi radość na twarzy, bo wiele osób za dziecka marzyło, by wykonywać jakiś konkretny, najlepiej rewelacyjnie opłacany zawód, a przy okazji część dzieci chciała być sławna.

Ja np. chciałem być piłkarzem i strzelać gole. No cóż, połowicznie spełniłem to marzenie.

Całe szczęście, że piłkarzem nie zostałem, bo kto by pisał dla Ciebie takie merytoryczne artykuły o relacjach damsko – męskich?

Swoją drogą: sprawdź artykuł o komunikacji – jest naprawdę dobry

Aktor, piosenkarka, anty terrorysta, gwiazda rocka, członek mafii – to tylko kilka z niektórych marzeń młodych ludzi, których głowy nie posiadają żadnych ograniczeń. Myślę, że ten temat pobudzi Waszą rozmowę, sam od czasu do go używam.

Praktyczna wskazówka #8:

Czasem bywa tak, że wstydzimy się opowiadać o naszym dzieciństwie czy okresie nastoletnim – zawsze znajdzie się osoba, która robiła w tym czasie same głupstwa. Dlatego dobrym wyjściem z sytuacji jest najpierw opowiedzenie, kim Ty chciałeś zostać gdy byłeś małym brzdącem.

Tematy do rozmowy #9 – Wakacje

W wakacje większość osób ma szansę nawet nie tyle gdzieś pojechać, tylko po prostu odpocząć.

Z czym się kojarzy odpoczynek? Z relaksem, spokojem, ciszą i tak dalej. Możesz ten temat rozwijać, pogłębiając jak fajnie jest się zrelaksować i mówić o wakacjach, nawet wtedy, gdy dopiero się skończyły.

Kornel, ale co to mi da?

Mózg ludzki ma specyficzną właściwość. Wiele rzeczy, które sobie wyobrażasz, interpretuje tak, jakby działo się w rzeczywistości.

Gdy zamkniesz oczy i zaczniesz wyobrażasz sobie najprzyjemniejszą chwilę w swoim życiu i spróbujesz odtworzyć w głowie każdy, nawet najmniejszy detal tego momentu, możesz ze zdziwieniem zauważyć, jak to wprawi Cię w dobry nastrój

Tak samo rozmawiając o wakacjach, budujesz pewne obrazy, zarówno w swojej głowie jak i w głowie swojego rozmówcy. Dobra atmosfera gwarantowana, no chyba, że spędziłeś wakacje w bloku, pod którym codziennie ktoś krzyczał: “Zooooośka! Wróć do mnie, poprawię się, obiecuję!”

Praktyczna wskazówka #9:

W te lub kolejne wakacje zrób coś szalonego, o czym będziesz mógł opowiedzieć w ciekawy sposób. Jeśli masz zwyczaj siedzieć całe wakacje w domu, popijając piwo z kolegami albo tkwiąc w pracy, w której nawet nie możesz sobie wziąć kilkutygodniowego urlopu – pora coś zmienić w Twoim życiu

Tematy do rozmowy #10 – Druga osoba

Zaskoczony?

Jest to jeden z najlepszych tematów do rozmowy, jaki tylko możesz poruszyć na randce.

Każdy z nas ma pewne pokłady próżności sobie. Lubimy, gdy możemy się wygadać, poopowiadać jak ostatnio w bohaterski sposób zaparzyliśmy sobie herbatę czy przeszliśmy na czerwonym świetle. Lubimy to jeszcze bardziej, gdy mamy publikę, która chce nas słuchać.

Uwaga i skupienie na Twoim rozmówcy podczas tego, gdy on coś opowiada, a następnie dopytanie o szczegóły to jeden z cenniejszych darów, jakie możesz mu dać. Tym bardziej, że ta umiejętność (mam takie wrażenie) trochę ginie w dzisiejszym świecie, dobrze jest zatem ją w sobie wykształcić i się jej nauczyć.

Praktyczna wskazówka #10:

Co innego wysłuchać jakąś ciekawą historię, a  co innego słuchać jęczenia, narzekania i marudzenia przez trzy godziny. W takim wypadku nie pozwól, by ta druga osoba Cię przegadała, bo nie dość, że zepsuje humor sobie, to w dodatku Ty też wyjdziesz po tej randce zmęczony i wypruty z energii.

Pamiętaj również o tym, żeby historie nie wychodziły tylko od Twojej randki, pokaż, że Ty również masz ciekawe życie i jesteś w stanie coś opowiedzieć

Tematy do rozmowy #11 – Co lubisz w kobietach/mężczyznach?

Każdy inteligentny flirt opiera się na współpracy.

Owszem, droczycie się, czasem sobie lekko dogryzacie, ale tak naprawdę ten taniec godowy ma doprowadzić do tego, by stworzyła się Wami cudowna relacja.

Nic tak nie ułatwia randkowania i całego procesu poznawania się, jak wypytanie drugiej strony (mniej lub bardziej dyskretnie) co lubi w płci przeciwnej. Dzięki temu masz szerokie pole do popisu. Możesz

 • zacząć zachowywać się w taki sposób, w jaki oczekuje druga strona przez co szybciej zaskarbisz sobie jej względy (Ona lubi mężczyzn, którzy rzucają jej wyzwania? Jeśli tak, to wiesz już, żeby zabrać ją na ściankę wspinaczkową albo bilardowy turniej. Przegrany stawia piwo! Albo robi Ci masaż, w zależności od stopnia Waszej znajomości
 • Zacząć się z nią droczyć
 • Wykorzystać zdobyte informacje w przyszłości (Powiedział, że uwielbia kobiety, które potrafią gotować? Ohoho, już chyba wiem, w jaki sposób zaskoczysz go na kolejnej randce)

Początkowo możesz to robić bardziej dyskretnie, np. jeśli on wcześniej był w jakimś związku

“Powiedz, jaka była najlepsza cecha/umiejętność Twojej poprzedniej partnerki?”

A gdy się już bardziej poznacie, nic nie szkodzi o zapytanie wprost

“Co Ci się najbardziej podoba w kobietach?”

Praktyczna wskazówka #11:

Staraj się również dopytywać o szczegóły. Przykładowo, to, że on powie – “Wiesz, lubię jak kobieta ładnie się ubiera” jeszcze nic nie znaczy. Dla jednego ładny ubiór to sukienka + szpilki, dla drugiego gorset, a dla trzeciego dziewczyna, która chodzi w glanach i skórzanej kurtce.

Tematy do rozmowy #12 – Wartości, które wyznajesz w życiu

Jeśli randkujecie ze sobą już jakiś czas (celowo nie podaję ram czasowych, bo dla każdego będzie to indywidualne) i przegadaliście ze sobą wiele kwestii, wiesz już, że ona mogłaby być Twoją partnerką na dłuższy czas, spytaj o wartości, które wyznaje w życiu.

To jest temat do rozmowy, nad którym wiele osób nie zastanawia się na co dzień, jednak da Ci to informację czy zmierzacie w tym samym kierunku.

Jeśli Ty cenisz poczucie wolności, swobody i tego, że masz dni w których chcesz spędzić czas ze sobą, a ona najlepiej spędzała by z Tobą każdą wolną chwilę, bo ceni sobie bliskość drugiej osoby ponad wszystko, to już masz pewien sygnał, że szczęście Waszego przyszłego związku (o ile te wartości są naprawdę szczere) jest zagrożone.

Prawdopodobnym jest, że ona nie będzie akceptowała momentów, w których Ty chcesz mieć czas dla siebie. Oczywiście, możesz jej powiedzieć, że ta sprawa nie podlega dyskusji, po prostu musisz mieć czas dla siebie – nie rozwiązuje to jednak problemu, bo ona dalej będzie czuła się samotna i zdana tylko na siebie w tych chwilach

Ten temat jest bardzo szeroki i ciężko jest go dobrze wytłumaczyć, jeśli nie wiesz czego dokładnie chcesz od drugiej strony

Praktyczna wskazówka #12:

Jeśli masz za sobą kilka poważniejszych związków, mniej więcej wiesz, co Ci pasuje w kobietach, a czego nie akceptujesz. Jeśli nie, wypisz sobie 5 cech, które powinien posiadać Twój przyszły partner.

Dobry wygląd to żaden konkret. Skupiłbym się raczej na cechach charakteru, czyli np. to, że chcesz osobę, która jest spontaniczna. Może to się przejawiać regularnymi, ale nieplanowanymi wycieczkami do innego miasta lub kraju.

Osobiście uważam ten temat za niezbędny, jeśli myślisz na poważnie o nowym związku, bo jeśli na głębokim poziomie macie totalnie różne wartości, ciężko Wam będzie stworzyć coś dobrego w dłuższej perspektywie (czyli perspektywie spędzenia ze sobą kilku lat razem, a może nawet całego życia)

Tematy do rozmowy #13 – Twoi i jej znajomi

Jeśli przestałeś już wierzyć w mit, że szczęśliwy związek to taki, gdzie spędzacie każdą wolną chwilę razem i jesteście jak papużki nierozłączki, to z pewnością dopuszczasz do swojej świadomości fakt, że oprócz Waszej dwójki liczy się także Wasze otoczenie.

Gdy się pokłócicie, to właśnie jego koledzy, którzy są wiecznymi singlami będą mu doradzali, żeby z Tobą zerwał, bo szkoda czasu. Z logicznej perspektywy posłuchanie się ich jest bez sensu, bo nie mają doświadczenia związkowego i nie mogą spojrzeć obiektywnie na sprawę.

Prawda jest jednak taka, iż zdarza się, że on w początkowych (albo o zgrozo, nawet końcowych) fazach związku będzie ufał 100 razy bardziej swoim kolegom od piwa niż Tobie jako jego partnerce, więc warto zwrócić na to uwagę.

Tak samo działa to w drugą stronę – jeśli dałeś się poznać jej najbliższym przyjaciółkom jako totalny dupek i jesteś dla nich niemiły, nie zdziw się, jeśli ona będzie dzieliła się szczegółami Waszej relacji właśnie z nimi (tak prawdopodobnie będzie), a one za każdym razem będą jej mówiły, że jesteś kompletnym durniem i powinna znaleźć sobie lepszego faceta

Praktyczna wskazówka #13:

Temat jest dosyć kontrowersyjny, ponieważ nie możesz zabronić swojej drugiej połówce spotykania się z jakimiś osobami (jeśli ona bardzo ich ceni), niemniej jednak warto stosować zasadę ograniczonego zaufania co do otoczenia Twojej partnerki.

Jeśli ona opowiada Ci, że jej znajomy jest taki a taki, to już wiesz co nieco o środowisku w którym przebywa.

Oprócz samej czujności, możesz dowiedzieć się wielu ciekawych kwestii jeszcze przed związkiem – co ona w swoich znajomych ceni, czego nie lubi, jak często się z nimi spotyka – dzięki czemu jesteś w stanie zauważyć czy rozwój tej relacji to dobry wybór.

P.S Kolejny temat jest +18. Jeśli jeszcze nie jesteś pełnoletni, wykorzystaj tematy które dostałeś i wyjdź w tym momencie z tego bloga.

Tematy do rozmowy #14 – Seks

Temat dający szerokie pole do popisu.

Musisz tylko być inny niż większość ludzi i dobrze to wykorzystać, bo istnieje duże ryzyko wyjścia na głupka.

Jedno z najgłupszych zdań jakie słyszałem w życiu to “O seksie się nie rozmawia, seks się uprawia” -> i już wiem, że osoba wypowiadające to zdanie ma doświadczenie seksualne bliskie zeru albo jego partner w związku ma naprawdę przekichane.

Seks to nie tylko kilka ruchów w jedną i w drugą, a coś, co może Was stworzyć między Wami głęboką więź.

Jeśli pokażesz się od strony osoby, która interesuje się co nieco tym tematem, dodatkowo traktuje go poważnie i unika jakże polskich, heheszkowych żartów o seksie, dostaniesz +5 do dojrzałości a także +32 do wyróżnienia się w tłumie.

Każdy potrafi rzucić jakiś kiepski żart o seksie.

Każdy potrafi się z niego śmiać, mówić co to on nie robi w łóżku ze swoimi kochankami i tego typu bzudry.

Jednak zdecydowana mniejszość podchodzi do tego tematu poważnie i zdobywa rzetelną wiedzę (nie z kolorowych magazynów dla mężczyzn i kobiet, ale ze specjalistycznych podręczników biologicznych, psychologicznych i anatomicznych), a także od specjalistów w tym temacie, których nie ma w Polsce zbyt dużo, co stwierdzam z dużym bólem.

Nie, zapytanie jej po pierwszych 5 minutach rozmowy o ulubioną pozycję seksualną to nie jest dobry pomysł.

Chyba, że jesteście w klubie, a Ty wiesz, że zarówno Ciebie jak i ją interesuje tylko przelotna relacja.

Praktyczna wskazówka #14:

To nie jest blog o seksie, więc żeby Cię nie rozpalać, zakończę na tym ten temat. Jeśli jednak chciałbyś dowiedzieć się o tym trochę więcej, napisz swoje pytanie na [email protected]zobaczymy, co się da z tym zrobić

Tematy do rozmowy #15 – Zagrajmy w grę

Świetny sposób na przełamanie nudy polegający na naprzemiennym zadawaniu pytań. Oboje przygotowujecie sobie 5, 10 lub 15 pytań i zadajecie je sobie. Liczy się szybka odpowiedź, nawet na pytania, które są kontrowersyjne. Na pewno to urozmaici trochę Waszą randkę.

Praktyczna wskazówka #15:

Jeśli chcesz podkręcić atmosferę na randce, a za bardzo nie wiesz jak to zrobić – ustalcie, że pytania mogą oscylować tylko wokół jednego tematu.

Wiesz jakiego.

Dziękuję Ci za dotrwanie do końca tego artykułu. Otrzymałeś dziesiątki praktycznych porad na to, jakie tematy do rozmowy poruszać zarówno na randce jak i w związku, więc teraz zaplanuj sobie, kiedy to wykorzystać.

A zaraz

Zapomniałbym. Przygotowałem dla Ciebie mały bonus, patrz poniżej

BONUS – Jak ciekawie mówić podczas rozmowy

Są tematy do rozmów lepsze i gorsze co przedstawiłem Ci w artykule. Niezależnie jednak od tego, pamiętaj o jednej ważnej zasadzie tego, jak ciekawie mówić, którą prezentuję w wideo poniżej.

Jeszcze nie dałeś subskrybcji mojego kanału na Youtube? To na co jeszcze czekasz? Kliknij teraz w lewym górnym roku na twarz mojej skromnej osoby i zasubskrybuj ten kanał, żeby być na bieżąco.

 

“Jak Pokonać Nieśmiałość”?

Odbierz darmowe wideo


Wyrażam zgodę na otrzymywanie, na moje konto poczty elektronicznej informacji handlowych w formie mailingów i newslettera wysyłanych przez Kornel Tomicki Internet Services w imieniu własnym. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę.

Jeśli artykuł był dla Ciebie wartościowy, koniecznie udostępnij go na swoim facebooku. Pomożesz tym wielu osobom, które codziennie zastanawiają się, jakie tematy do rozmowy wybrać.

Kornel Tomicki on FacebookKornel Tomicki on Youtube
Kornel Tomicki
Pomagam singlom zbudować szczęśliwy związek, bo głęboko wierzę, że tylko udana relacja jest w stanie dać pełnię satysfakcji i harmonii życiowej.

Dziedziną relacji damsko - męskich zajmuję się od 2012 roku, uczę zarówno kobiety jak i mężczyzn. Stworzyłem kilkanaście kursów online w tej tematyce, ponadto przeprowadziłem do tej pory ponad 600 indywidualnych konsultacji.