mezczyzni patrza tylko na wygląd a kobiety leca na kasę

Mężczyźni patrzą tylko na wygląd, a kobiety lecą na kasę? (Wideo 1/4)

Ostatnio dodałem na Youtubie wideo związane z jednym z najstarszych podziałów w relacjach damsko – męskich – istnieją ludzie, wobec których bez urody kobieta nie ma żadnych szans na stworzenie udanej relacji z mężczyzną, a facet bez kasy nie ma żadnych szans na to, żeby jakakolwiek kobieta zainteresowała się nim na dłuższą metę.

Jest w tym ziarno prawdy. Ba, nawet więcej niż ziarno. Dlatego, jeśli do tej pory nie znałeś tego podziału, udostępniam Ci za darmo wideo prosto z kursu “Magnetyczny Wizerunek”. Jest to 2 z 6 modułów mojej Akademii Relacji Damsko – Męskich (ARDM)

Zdaję sobie sprawę, że nie każdy ma możliwość zainwestować blisko 1000zł, by zbudować w trakcie ARDM szczęśliwy związek, dlatego część tej wiedzy będzie dostępna dużo, dużo taniej, żebyś zobaczył, od czego musisz zacząć swoją drogę, jeśli chcesz zbudować szczęśliwy i długotrwały związek na lata.

Z tego powodu w serii 4 wideo przekażę Ci cenne wskazówki odnośnie tego, jak zadbać o swoją atrakcyjność. Niezależnie od tego, czy zamówisz później ARDM czy nie, chcę, byś już teraz wiedział co zrobić, żeby zwiększyć swoje szanse u płci przeciwnej. Właśnie dlatego poniższe nagrania udostępniam Ci za darmo, pomimo tego, że jest to część płatnej ARDM

Koniecznie napisz mi w komentarzu, co sądzisz o tym podziale i czy znałeś go wcześniej. Napisz również czego potrzebujesz w kwestii atrakcyjności, żebym mógł przygotować przyszłe wideo i rozwiązać Twoje problemy

 

Kornel Tomicki on FacebookKornel Tomicki on Youtube
Kornel Tomicki
Pomagam singlom zbudować szczęśliwy związek, bo głęboko wierzę, że tylko udana relacja jest w stanie dać pełnię satysfakcji i harmonii życiowej.

Dziedziną relacji damsko - męskich zajmuję się od 2012 roku, uczę zarówno kobiety jak i mężczyzn. Stworzyłem kilkanaście kursów online w tej tematyce, ponadto przeprowadziłem do tej pory ponad 600 indywidualnych konsultacji.