O mnie

 

img_0610Cześć,  witam Cię serdecznie na moim blogu 🙂

Nazywam się Kornel Tomicki, jestem trenerem relacji damsko – męskich i każdego dnia pomagam swoim klientom w sprawach sercowych.
Jeśli zastanawiasz się, jak zagadać do osoby, która Ci się podoba albo chcesz sprawić, by Twój związek dawał Ci więcej satysfakcji, to jesteś w dobrym miejscu.

 

Uwielbiam praktyczną psychologię i relacje międzyludzkie, a skutkiem tego jest właśnie ten blog.  W maksymalnie prosty sposób wyjaśniam, na czym polega dynamika relacji oraz przedstawiam mechanizmy atrakcyjności, które możesz zastosować w swoim życiu od zaraz.

 

Dlaczego w ogóle powstał pomysł, by edukować kogokolwiek w zakresie relacji damsko – męskich?

Zbyt wiele osób na tym świecie cierpi, bo nie wie co zrobić, żeby poznać osobę ze swoich marzeń.
Zbyt wiele osób nie ma zielonego pojęcia o tym, jak powinny wyglądać ich relacje, co prowadzi do rozstań i kłótni.
Bo niby skąd mają to wiedzieć?

Przecież tego nie uczą w szkołach. Mnie też nikt tego nie nauczył, sam musiałem wyszukać potrzebne mi informacje, a niejednokrotnie nauczyć się na swoich własnych błędach, po to, by teraz dawać Ci gotowe rozwiązania Twoich problemów.

Moją misją jest, mówiąc najprościej, wyeliminowanie cierpienia. Chciałbym, aby zdecydowanie więcej ludzi przestało mieć problemy w relacjach, szczególnie, jeśli mówimy o relacjach damsko – męskich.

Swoją pomoc opieram przede wszystkim na metodach mających na celu pełne uświadomienie Tobie Twojego problemu. Wychodzę z założenia, że bez określonego celu ani dogłębnej analizy sytuacji, w jakiej się znajdujesz, nie ma możliwości, abyś przestał popełniać błędy i zaczął odnosić oczekiwane rezultaty.

Jeśli już teraz masz problem i nie wiesz jak go rozwiązać, zamów rozmowę online ze mną

Czuj się swobodnie, w końcu ta strona powstała dla Ciebie 😉