O mnie

 

kornel tomicki, bądź jeszcze lepszyWitam Cię na moim blogu

Nazywam się Kornel Tomicki, jestem trenerem relacji damsko – męskich i każdego dnia pomagam swoim klientom zbudować szczęśliwy związek.

Jeśli zastanawiasz się, jak zagadać do osoby, która Ci się podoba albo chcesz sprawić, by Twój związek dawał Ci więcej satysfakcji, to jesteś w dobrym miejscu.

Uwielbiam praktyczną psychologię i relacje międzyludzkie, a skutkiem tego jest właśnie ten blog.  W maksymalnie prosty sposób wyjaśniam, na czym polega dynamika relacji oraz przedstawiam mechanizmy atrakcyjności, które możesz zastosować w swoim życiu od zaraz.

 

Dlaczego uczę o relacjach?

Niestety, wielu spośród nas nie miało dobrej edukacji w temacie relacji w domu rodzinnym, szkole, ani na studiach. Chcę zmienić Twoje życie na lepsze, a do tego będzie potrzebna Ci konkretna wiedza i umiejętności, dlatego powstała ta strona.

Moją misją jest zapewnienie dostępu do wiedzy o relacjach damsko – męskich tak dużej liczbie osób, jak tylko jest to możliwe na całym świecie.

Swoją pomoc opieram przede wszystkim na metodach mających na celu pełne uświadomienie Tobie Twojego problemu. Wychodzę z założenia, że bez określonego celu ani dogłębnej analizy sytuacji, w jakiej się znajdujesz, nie ma możliwości, abyś przestał popełniać błędy i zaczął odnosić oczekiwane rezultaty.

Jeśli już teraz masz problem i nie wiesz jak go rozwiązać, zamów rozmowę online ze mną