ładne dziewczyny

Dlaczego nie zasługujesz na ładne dziewczyny?

Ładne dziewczyny Cię nie chcą?

Kiepska sprawa. Gdyby było inaczej, pewnie nie czytałbyś tych słów.

Na szczęście mam dla Ciebie 3 powody, dzięki którym wreszcie zaczniesz poznawać interesujące kobiety w swoim życiu. Oprócz tego dowiesz się:

  • Jak pokonać swoje kompleksy?
  • Co robił Arnold Schwarzenneger, że zawsze miał przy sobie wianuszek pięknych kobiet?
  • Jak wykształcić 1 cechę charakteru, dzięki której nie będziesz narzekał na brak ładnych dziewczyn

Ładne dziewczyny a przekonania (Powód #1)

Twoje przekonania, czyli to wszystko, co siedzi w Twojej głowie. Od tego w dużej mierze zależy Twój sukces w relacjach damsko – męskich.

Dowcip polega na tym, że gdy wykształcisz odpowiednie przekonania, nie tylko ładne dziewczyny zaczną patrzeć na Ciebie przychylnym okiem. Większość ludzi których obecnie znasz, zacznie Cię bardziej szanować i cenić.

Najważniejszy organ w relacjach damsko – męskich, to…

Głowa, łobuzie. A konkretnie to, co w niej jest.
Wiem, że pomyślałeś o czymś innym, dlatego cieszę się, że mogę wyprowadzić Cię z błędu.

Tak. Może to szokujące. Zdaję sobie z tego sprawę, że mogę rujnować Twój świat i wierz mi, nie jest mi z tym do końca dobrze. Ale skoro wcześniej nikt Ci tego nie powiedział, to co mam robić? Mam pozwolić na to, byś żył  w kłamstwie?

Jakich przekonań musisz się pozbyć?

“Nie zasługuję na to, by być w związku z piękną i inteligentną kobietą”

“Ładne dziewczyny po prostu nie są dla mnie”

“Jestem nudnym facetem i mam nudne życie”

Poznajesz? A może twierdzisz, że wcale tak nie myślisz na swój temat? Niestety, tego jest więcej:

“Aby ładne dziewczyny zaczęły się mną interesować, muszę mieć dużo pieniędzy i sportowe auto”

“Jestem za mało wysportowany, aby podobać się kobietom”

“Długość mojego przyrodzenia jest nieodpowiednia”

“Ona nie jest z mojej ligi, nie mam u niej szans”

Mógłbym tak wypisywać bez końca, aż napisałbym całą książkę.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że na poziomie świadomym możesz myśleć, iż ten problem nie dotyczy Ciebie. Twoja podświadomość, czyli nieświadoma część Twojego umysłu,  mówi Ci jednak co innego.

Cały sęk w tym, żeby nauczyć się tak zarządzać swoją osobą, aby takie badziewie eliminować z głowy, bo nie przynosi ono nic dobrego i skutecznie rujnuje nam życie.

Przekonania sabotują Cię nie tylko w relacjach damsko – męskich ale również w rozwoju swojej własnej osoby, więc temat jest warty głębszego zastanowienia się nad nim.

Powyżej dałem tylko przekonania, które dotyczą mężczyzn, bo to głównie do nich kierowany jest ten artykuł. Kobiety jednak przeżywają podobne rozterki i często myślą sobie, że:

“Jestem za gruba, on mnie nie zechce”

“Jezu, jaka jestem brzydka”

“On na pewno woli inny typ kobiet. Nie mam u niego szans”

Skutkiem szkodliwych przekonań na swój własny temat są kompleksy. Dlatego dam Ci teraz szybkie ćwiczenie (zrób je teraz!)

  1. Weź kartkę
  2. Wypisz wszystkie ograniczające Cię przekonania/kompleksy które masz na swój temat.
  3. Dopisz też wszystkie wymówki, które powstrzymują Cię przed poznaniem ładnych dziewczyn
  4. Przeczytaj wszystko, a później spal tę kartkę

Koniec. Możesz teraz zacząć nowe życie bez kompleksów.

Skup teraz swoją uwagę na tym, że dosłownie każdy człowiek ma wady i zalety.

Kultura i społeczeństwo ukształtowało Cię tak, żeby się tych wad wstydzić. Właśnie dlatego masz kompleksy.

Co by się jednak stało, gdybyś zaakceptował swoje wady? Zadaj sobie pytanie czy to, czego w sobie nie lubisz, da się zmienić.

Jeśli masz krzywy nos, możesz pójść na operację plastyczną. Nie widzę w tym żadnego sensu, bo dużo lepiej będzie nabrać dystansu do Twojego nosa, a gdy ktoś zwróci na to uwagę, po prostu śmiać się z samego siebie.

Dzięki temu pokażesz, że nie traktujesz siebie zbyt serio, co jest bardzo atrakcyjne i seksowne.

Są jednak kwestie, które możesz względnie łatwo zmienić. Jeśli nie podoba Ci się oponka na brzuchu albo uważasz, że nie jesteś człowiekiem oczytanym – możesz nad tym pracować. Znajdź ludzi, którzy mają to, czego chcesz i pytaj ich, jak do tego doszli.

Następnie pracuj nad sobą. Banalna rada, ale zawsze będzie w 100% prawdziwa i skuteczna

Gdy temat odpowiednich przekonań i pozbycia się kompleksów mamy już za sobą, czas zająć się drugim powodem, przez który (Twoim zdaniem) nie zasługujesz na ładne dziewczyny

Programowanie społeczne (Powód #2)

Posiadasz pewne kompleksy i szkodliwe przekonania głównie dlatego, że są ludzie, którzy chcą, żebyś tak funkcjonował.

Ile razy widziałeś na okładce jakiegoś magazynu lub w reklamie szybki samochód, któremu towarzyszyła ładna dziewczyna?

Przekaz podprogowy: Możesz mieć taką dziewczynę tylko wtedy, jeśli będziesz miał taki samochód.

Celem jest oczywiście to, żeby oskubać Cię z pieniędzy.

Stąd właśnie powstają przekonania i myśli, że musisz być OBRZYDLIWIE bogaty by jakakolwiek ładna dziewczyna w ogóle na Ciebie spojrzała (nie mówiąc już o tym, żeby była częścią Twojego życia)

Najzabawniejsze jest to, że zdarzało mi się wielokrotnie poznawać ładne dziewczyny gdy jechałem w dresach na trening albo miałem na sobie bardzo luźne ubrania, które raczej pokazywały ubogi status materialny.

I wiesz co?

Okazywało się, że duża część dziewczyn dalej ze mną normalnie rozmawiała. Później wymienialiśmy się kontaktami. Później była randka… Dalej… Można się domyśleć, co.

I okej, okej, okej, na randki nie przychodziłem już ubrany jak Panowie, których można często spotkać na dworcu radujących się z picia kolejnej flaszki wódki.

Ale gdybym wmówił sobie, że źle wyglądam czy inne tego typu pierdoły, nigdy nie zagadałbym do tej dziewczyny. A jeśli nie wiesz, jak zagadać do dziewczyny, to przeczytaj ten artykuł

Kluczem do rozwiązania problemu związanego z programowaniem społecznym jest odłączenie się od stada baranów, którzy ciągle muszą mieć najnowsze ajfony, modne ubranie i najdroższe samochody, na jakie mogą sobie pozwolić.

Tak robią frajerzy. Chcesz być frajerem i definiować swoją wartość przez to, co posiadasz?

Jeśli będziesz tak robił, to gwarantuję Ci jedną rzecz.

Gdy tylko jakaś ładna dziewczyna zobaczy, że próbujesz zaimponować jej pieniędzmi albo wręcz kupić ją drogimi prezentami czy wycieczkami, ona będzie z tego korzystała.

Nie, to nie oznacza że Twoje szanse u niej się zwiększą.

To oznacza tyle, że będziesz chudszy o określoną kwotę, a ona to radośnie wykorzysta.

Sam bym tak robił, gdybym był ładną dziewczyną. Większość gości, która płacze, że kobiety to takie okrutne i złe, sama podpisuje na siebie wyrok.

Zamiast imponować pewnością siebie, poczuciem humoru i inteligencją, Ci stawiają na imponowanie pieniędzmi. Bądź inny, a zobaczysz, że sporo w Twoim życiu się zmieni.

Metoda Arnolda

Schwarzennegera nie muszę nikomu przedstawiać. Człowiek Sukcesu przez duże S. Miał też ogromne powodzenie wśród kobiet, jeszcze zanim stał się sławny.

Czytam właśnie jego biografię i uświadomiłem sobie, że żyjemy w złotych czasach.

Dzisiaj faceci w ogóle nie zagadują do kobiet!

Boją się, chowają po kątach i myślą, że rozmowa z ładną dziewczyną to coś złego!

Dlatego obecnie poznanie ładnej dziewczyny w codziennej sytuacji (W sklepie, galerii handlowej, w autobusie) to bułka z masłem. Jesteś jednym z niewielu, który w ogóle do niej zagadał. Wystarczy tylko dobrze poprowadzić rozmowę i masz nową, fajną koleżankę.

Kiedyś było dużo trudniej, bo mężczyźni zagadywali do kobiet w naturalny sposób.

W czasach Arnolda, kiedy nie miał jeszcze 20 lat i tytułu Mr. Universe robiło się to tak:

Chłopaki spędzali ze sobą czas i dziewczyny spędzały ze sobą czas. Było nudno, bo nie było internetu ani telefonów, więc musieli znaleźć sobie jakieś zajęcie.

Spryciarz Arnold szedł z kolegami po mieście i zagadywali do różnych ładnych dziewczyn, pytając, czy pojadą z nimi nad jezioro. Nie zawsze robili to w ten sposób, ale było to bardzo popularne.

Część się zgadzała. Część nie. Następnie brali swoje samochody (nie, nie były to najnowsze Ferrari, tylko jakieś stare graty, bo tylko na takie mogli sobie pozwolić) i jechali całą paczką nad jezioro.

Tam robili imprezę.

W międzyczasie, gdy Arnold zauważył, że jakiś jego kolega ma wybitne powodzenie wśród kobiet, dopytywał, jak on to robi. Szukał na ten temat informacji. Później testował zdobytą wiedzę.

Nie był wtedy ani sławny, ani bogaty, ani nawet super wyrzeźbiony. Owszem, ćwiczył już wtedy na siłowni i miał atletyczną figurę, ale to nie był jeszcze wtedy ten wielki potwór, którego znamy z Terminatora. Zresztą, zobacz sam jak wyglądał w wieku 16 lat. Arnold to ten drugi od lewej

Co by się stało, gdybyś wdrożył plan Arnolda w swoje życie? Wyszedł na ulicę, zagadał do dziewczyny, która Ci się podoba i po chwili rozmowy zaprosił ją na kawę?

Powiem Ci, co by się stało. Gdybyś robił to regularnie, to po miesiącu miałbyś co najmniej kilkanaście chętnych kobiet do tego, żeby się z Tobą spotkać.

Ty jednak wolisz marnować czas na fejsbuki, instagramy czy filmy porno, zastępując realne doświadczenie patrzeniem na dziewczyny w wirtualnym świecie. Płynnie przechodzimy do trzeciego powodu, przez który ładne dziewczyny Cię nie chcą

Determinacja jest wszystkim (Powód #3)

Nie obchodzi mnie, w jaki miejscu teraz jesteś. Może masz tak mało pieniędzy, że starczy Ci tylko na waciki, może masz nadwagę, może jesteś zamkniętym na świat introwertykiem.

7 lat temu ja też byłem bez grosza przy duszy, mając na sobie ubrania z second hand’u, ponadto miałem fobię społeczną. Zacząłem nad sobą intensywnie pracować.

Dzisiaj mam własną firmę, lojalnych przyjaciół i cieszę się życiem. To wszystko zawdzięczam determinacji i niezłomnej wiary w to, że mogę i potrafię.

Tak samo było z kobietami. Wiele lat odnosiłem niepowodzenia, a później doszedłem do momentu, gdzie jedząc rano śniadanie miałem poważny problem, bo 4 koleżanki chciały umówić się ze mną na randkę, a ja miałem czas tylko na 1.

Nie ważne ile razy poniesiesz porażkę, dostaniesz zlewkę od dziewczyny do której zagadasz – jeśli nie będziesz patrzył na aktualny wynik i robił swoje, dostaniesz to, czego chcesz.

Dobrym ćwiczeniem na determinację jest robienie tego, co należy zrobić, a na co niekoniecznie masz ochotę.

Ja trenuję 5 razy w tygodniu średnio po 1,5h każdy trening. Nie zawsze chce mi się jechać na trening, ale chcę złoty medal na zawodach w mojej dyscyplinie (Brazylijske Jiu-Jitsu)

Co trzeba zrobić, żeby mieć złoto? Wszyscy moi koledzy, którzy go już mają, regularnie trenują, niezależnie od warunków zewnętrznych. Więc ja robię to samo i złoto na mojej szyi to tylko kwestia czasu.

Arnold jeszcze przed 20 rokiem życia trenował 6 razy w tygodniu po 4-5 godzin dziennie. Jeśli wydaje Ci się, że to co ja robię jest ciężkie, to spójrz – przy Arnoldzie jestem tylko małą rybką.

Arnold też na początku przegrywał, ale wiedział, że wynik, czyli pierwsze miejsce na mistrzostwach europy lub świata to tylko kwestia czasu.

Zajął się procesem, czyli regularnym i potwornie męczącym treningiem. Wyniki po pewnym czasie przyszły “same”

Ile Ty czasu poświęcasz dziennie, żeby zdobyć kobietę, której pragniesz?

Jak często czytasz poradniki lub artykuły na ten temat? Jak często stosujesz w praktyce to, o czym wcześniej przeczytałeś?

7 lat temu ja też nie wierzyłem, że najpiękniejsze kobiety będą same zapraszały mnie na randki. Teraz jest to dla mnie czymś oczywistym i normalnym, chociaż i tak nie mam na to czasu, bo jestem zajęty innymi sprawami.

Brak talentu i umiejętności, zawsze możesz nadrobić determinacją. 

Nie myśl za dużo o tym, co napisałem wyżej – po prostu rusz tyłek i pracuj, żeby osiągnąć to, czego chcesz.

Co jeśli, nie mam determinacji?

Cóż, zawsze możesz należeć do 96% ludzi. Masz 96% szans na… Jeśli jesteś singlem, to lepiej obejrzyj wideo poniżej:

Czy odpowiednie przekonania to wszystko, czego potrzebuję?

Absolutnie nie. Odpowiednie przekonania, pozbycie się kompleksów, wyjście ze społecznego matrixa i żelazna determinacja to początek drogi.

Jeśli chcesz, by ładne dziewczyny zaczęły się Tobą interesować, nie wystarczy tylko myśleć o tym, żeby one się Tobą zainteresowały. Potrzebujesz jeszcze konkretnego działania, zmiany siebie na lepsze, aby tak się stało.

Natomiast gwarantuję Ci, że ładne dziewczyny w ogóle się Tobą nie będą interesowały, jeśli nie zmienisz swoich negatywnych przekonań.

Zostawię Cię z ciekawym cytatem, za pomocą którego, mam nadzieję, zmienisz swoje myślenie na lepsze.

“Jeśli uważasz, że coś potrafisz to masz rację, jeśli uważasz że czegoś nie potrafisz to także masz rację.” ~ Henry Ford

Przekonania mają ogromny wpływ na to, jak wyglądają Twoje relacje z innymi ludźmi, dlatego jest to szczególnie ważne w kontekście relacji damsko – męskich. Jeżeli uważasz, że nie zasługujesz na bycie z jakąś dziewczyną i ” nie jesteś jej godzien”, to ona potraktuje sprawę tak samo i się z Tobą nie umówi.

Zalecam zatem obserwować, analizować i edukować się, jeśli coś w Twojej głowie nie działa tak, jak powinno.  W życiu dostajesz to, na co uważasz, że zasługujesz.

Jeśli będziesz uważał, że ładne dziewczyny nie są dla Ciebie, to najprawdopodobniej nie będziesz ich w swoim życiu spotykał.

Podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzu pod tym artykułem i koniecznie udostępnij ten artykuł na swoim fejsbuku.

“Jak Pokonać Nieśmiałość”?

Odbierz darmowe wideo


Wyrażam zgodę na otrzymywanie, na moje konto poczty elektronicznej informacji handlowych w formie mailingów i newslettera wysyłanych przez Kornel Tomicki Internet Services w imieniu własnym. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę.

Zostańmy przyjaciółmi – dodaj mnie na fejsie do znajomych i bądź na bieżąco ze wszystkim, co robię!

Kornel Tomicki on FacebookKornel Tomicki on Youtube
Kornel Tomicki
Pomagam singlom zbudować szczęśliwy związek, bo głęboko wierzę, że tylko udana relacja jest w stanie dać pełnię satysfakcji i harmonii życiowej.

Dziedziną relacji damsko - męskich zajmuję się od 2012 roku, uczę zarówno kobiety jak i mężczyzn. Stworzyłem kilkanaście kursów online w tej tematyce, ponadto przeprowadziłem do tej pory ponad 600 indywidualnych konsultacji.