teksty na podryw, teksty na podryw chłopaka, teksty na podryw dziewczyny, romantyczne teksty na podryw, najgłupsze teksty na podryw

Czy teksty na podryw działają?

W tym artykule dowiesz się:

  • Czy teksty na podryw działają?
  • Skąd wzięła się popularność tekstów na podryw?
  • Jak najlepiej podejść do tematu tekstów na podryw?
  • Fakty i mity o tekstach na podryw

Gotowy?

Czytaj dalej

Czy teksty na podryw działają?

Teksty na podryw to dość ciekawy temat, ponieważ jest wokół niego wiele kontrowersji. Jedni mówią, że teksty na podryw są słabe i żałosne, inni, że to świetny sposób na to, aby bez wysiłku poznać ciekawą osobę.

Jak jest naprawdę?

Prawda, jak to zazwyczaj bywa, leży po środku, ale zdecydowanie warto dowiedzieć się, czy teksty na podryw w ogóle mają prawo zadziałać w dzisiejszych czasach. W innym wypadku… Nie ma innego wypadku, lepiej przeczytaj ten artykuł, by nie popełnić błędu.

Teksty na podryw a ich popularność

Skąd w ogóle popularność tego tematu? Przecież kiedyś ludzie tego nie potrzebowali. Zastanawiałeś się kiedyś nad tym, jak to jest, że dzisiaj zastanawiamy się w ogóle o czym rozmawiać z innymi? Kilkadziesiąt lat temu ludzie normalnie żyli, rozmawiali i nie było takiego problemu.

Zadziwiająca popularność tekstów na podryw wzięła się prawdopodobnie z filmów, gdzie jakiś bohater wypowiada do niewiasty piękne słówka, a ta rzuca mu się w ramiona i żyją długo i szczęśliwie. Nasze umysły rejestrują takie działanie, po czym nieświadomie sami zastanawiamy się nad przedstawionymi technikami.

“Skoro w filmie działa, może zadziała też w życiu?”

Podświadomie tak właśnie myślimy, nie tylko w temacie relacji damsko – męskich. Niestety, jak już zapewne wiesz, nie wszystko co widać w kolorowych filmach działa w życiu(A wręcz, zdecydowana większość się nie sprawdza).

Kolejna fala popularności tekstów na podryw to oczywiście internet, gdzie wszystko rozprzestrzenia się z prędkością światła, o czym zresztą sam dobrze wiesz, więc nie będę wgłębiał się w ten temat. Zainteresujmy się jednak następującym pytaniem:

“Skoro teksty na podryw są tak popularne, to chyba coś musi w tym być, prawda?”

Jeśli śledzisz mnie od dłuższego czasu to wiesz, że jak zadaję pytania, to lubię odpowiedź na nie tak, żeby nie pozostały żadne wątpliwości. Więc, zacznijmy zatem od jeszcze prostszego pytania. Jak wyglądają przeciętne teksty na podryw?

2 Rodzaje tekstów na podryw

Mówiąc o tekstach na podryw większość myśli o żałosnych, wzbudzających litość frazach, które w życiu słyszał już każdy(A jeśli nie słyszałeś, to weź sobie z listy poniżej, przynajmniej pośmiejesz się ze znajomymi)

Bolało, jak spadłaś z nieba?

Gdybyś była kanapką w McDonald’s, nazywałabyś się McBeauty.

Przepraszam, czy ja jestem w cukierni, bo widzę niezłe ciasteczko.

Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia? Bo jeśli nie, to przejdę jeszcze raz!

Przepraszam, bolą Cię nogi? Pytam, bo cały dzień chodzisz mi po głowie.

Masz w domu cukier? No jak to dlaczego pytam – musisz mieć, bo jesteś słodka!

Jeśli wpiszesz w internecie “teksty na podryw”, znajdziesz kilkaset podobnych.

Takie teksty, znane powszechnie jako teksty na podryw, mają prawo zadziałać tylko w jednym przypadku – kiedy mówisz o nich z dużym dystansem i doskonale wiesz, że są bezsensowne i wzbudzają jedynie politowanie. Wtedy możesz pokazać drugiej osobie, która Ci się podoba, Twoje poczucie humoru, co już jest niezłym atutem w relacjach damsko – męskich.

Niestety, z tego co mi wiadomo, w większości podobne teksty są używane na poważnie w wiadomym celu, a to praktycznie nie ma prawa zadziałać.

Druga kwestia, która jest bardzo istotna – zawsze powtarzam i będę to robił, że jeśli chcesz mieć ponadprzeciętne wyniki, to musisz działać ponadprzeciętnie. Jeden tekst wyuczony na pamięć nic Ci nie da. Nie łudź się, 10 tekstów też nic Ci nie da.

Więc, gdybym miał zakończyć artykuł w tym miejscu, napisałbym, że teksty na podryw nie działają. Jednakże to, co poruszyłem to tylko wierzchołek góry lodowej, dlatego zapraszam dalej.

Istnieje jeszcze drugi rodzaj tekstów na podryw, który w zasadzie opiera się na interakcji z drugim człowiekiem. Zamiast na najlepszym tekście skupiasz się na prowadzeniu ciekawej rozmowy.

W filmie poniżej dałem parę wskazówek na to, jak rozpocząć rozmowę z nieznajomym, który Ci się podoba (koniecznie kliknij ikonę w lewym górnym rogu, by zasubskrybować kanał) :

 

Dlaczego ludzie chcą używać tekstów na podryw?

Być może myślisz, że skoro podane powyżej przykłady tekstów są bezsensowne, to nikt ich nie używa. Nic bardziej mylnego. Zawsze znajdzie się facet, który spróbuje w taki sposób zacząć rozmowę z kobietą i nie zrobi tego bynajmniej dla żartu. Dzieje się tak z jednego, cholernie ważnego powodu, który musisz zrozumieć

Teksty na podryw są tak popularne, bo ludzie wierzą, że jeden konkretny tekst da im powodzenie w relacji

Jak pisałem wcześniej, takie wzorce są przeniesione prawdopodobnie z filmów albo internetu. Napisałem również artykuł o tym, że to co mówisz nie ma większego znaczenia, liczy się bardziej to w jaki sposób mówisz i czy w ogóle mówisz.

Jak zagadać do osoby, która Ci się podoba?

Najważniejszym, co musisz zrozumieć, jest fakt, że jeden konkretny tekst na podryw nie da Ci powodzenia. Niezależnie od tego czy chcesz relacji długo czy krótkoterminowej, niezależnie czy jesteś chłopakiem czy dziewczyną, mężczyzną czy kobietą. Sukces możesz osiągnąć przez rozmowę z drugą osobą, ale rozmowa to wciąż kilkanaście, jeśli nie kilkadziesiąt takich “tekstów na podryw”, a nie jeden konkretny. Liczy się płynność Twojej rozmowy i atmosfera, która w tej rozmowie panuje. Liczy się to, żeby była pozytywna.

 

Teksty na podryw – Fakty i mity

Chciałbym, abyś nauczył się dwóch faktów i dwóch mitów na temat tekstów na podryw. Kiedy to zrozumiesz, cały Twój rozwój w dziedzinie relacji damsko – męskich będzie o wiele szybszy.

Mit #1  Istnieje jeden najlepszy tekst na podryw

Nie istnieje jeden najlepszy tekst na podryw pasujący do każdej sytuacji i nigdy nie powstanie, bo to po prostu nie działa. Relacja składa się z rozmów i spędzania ze sobą czasu, więc nawet, gdybyś chciał bazować tylko na tekstach na podryw w relacji, musiałbyś mieć ich w zapasie co najmniej parę tysięcy, a i tak zawsze przydarzy Ci się sytuacja, której nie przewidzisz i nie będziesz miał gotowego tekstu.

Fakt #1 Teksty na podryw nie są najważniejsze

Skupiaj się raczej na tym, aby spędzić czas z drugą osobą w przyjemnej atmosferze, a nie na tym, co by tu jej powiedzieć, żeby jej zaimponować albo w każdym momencie waszej randki pokazać się od jak najlepszej strony. Od tego, na czym się skupisz, zależy bezpośredni rezultat – Jeśli skupisz się nie na tym co trzeba, to będzie prawdopodobnie Twoja ostatnia randka

Mit #2 Potrzebujesz uczyć się na pamięć tekstów na podryw

Jeśli chcesz mieć ponadprzeciętne wyniki, musisz ponadprzeciętnie działać. Ucząc się tekstów na podryw na pamięć, które gdzieś znajdziesz, sprawiasz, że powtarzasz się po kimś i nie jesteś zbyt kreatywny ani oryginalny.

Ponadto cała Twoja relacja jest mechaniczna, co sprawi, że nie będziesz odczuwał z niej żadnej przyjemności, bo co chwilę będziesz się zastanawiał, co teraz powiedzieć.

Istnieje wyjątek od tej zasady – używanie czyichś tekstów jest dozwolone, kiedy dopiero uczysz się o tym, jak takie teksty powinny być skonstruowane czyli na początku Twojej przygody z relacjami damsko – męskimi, później zalecam tworzenie własnych.

Istnieje prosta konstrukcja zdania(do nauczenia się) w zależności od tego co chcesz osiągnąć. Riposta ma swoją konstrukcję; zdanie, które ma być śmieszne, również ma swoją konstrukcję, tak samo jak i wypowiedź, która po prostu ma zaciekawić i zaintrygować ma swoją konstrukcję.

Jest to trochę wyższa szkoła jazdy, niemniej jednak warto się tego nauczyć.

Fakt #2 Teksty na podryw działają!

Ale tylko wtedy, gdy wymyślasz je sam albo przynajmniej używasz ich tylko i wyłącznie po to, aby wprowadzić trochę humoru do rozmowy i Twój rozmówca nie ma złudzeń, że zrobiłeś to tylko i wyłącznie dla żartu. Jeśli będziesz traktował teksty na podryw zbyt serio, to daleko nie zajdziesz.

 

Bardzo ważnym jest, żebyś używał własnych tekstów, dlatego że wtedy będą one brzmiały naturalnie. Jeśli rozumiesz teksty na podryw jako standardowy sposób na zagadanie, opowiedzenie jakiejś konkretnej historii w rozmowie albo wyuczona odpowiedź (lub riposta) na zachowanie osoby, z którą rozmawiasz, to jak najbardziej to jest dobra droga

Jeśli jednak chcesz wyuczyć się na blachę kilku, kilkunastu bądź nawet kilkuset tekstów na podryw – jak najszybciej zmień myślenie, bo nie tędy droga.

Podsumowanie

Jeśli zapamiętasz powyższe, będzie naprawdę dobrze. Podziel się tym artykułem ze znajomymi, aby wiedzieli, w jakiej sytuacji teksty na podryw są skuteczne, a w jakich w ogóle nie warto ich używać. Jeśli jednak zastanawiasz się, co możesz zrobić, aby być bardziej atrakcyjnym dla płci przeciwnej, to nie myśl o tekstach na podryw tylko o rozwijaniu w sobie atrakcyjnych cech jak np. poczucie humoru czy kreatywność. Najlepiej, jeśli przeczytasz moją książkę o atrakcyjności dostępną poniżej

Kliknij tutaj, by odebrać książkę “Generator Atrakcyjności całkowicie za darmo

Możesz napisać w komentarzu jakie teksty na podryw zasłyszane w życiu najbardziej Cię rozbawiły, pośmiejemy się razem

 

Zostańmy przyjaciółmi – dodaj mnie na fejsie do znajomych i bądź na bieżąco ze wszystkim, co robię!

Podziel się tym ze znajomymi!
Kornel Tomicki on FacebookKornel Tomicki on InstagramKornel Tomicki on Youtube
Kornel Tomicki
Zgłębiam tematykę relacji damsko - męskich od 2012 roku.
Każdego dnia pomagam moim klientom budować świadome relacje.
Jestem autorem poradnika o atrakcyjności oraz kursu dla mężczyzn i kobiet. Rozwiązuję problemy mężczyzn i kobiet w obszarach pewności siebie, powrotu do byłego partnera, zdobycia atrakcyjnej osoby a także zbudowania trwałego, szczęśliwego związku.
Przeprowadziłem do tej pory kilkaset konsultacji, rozwiązując indywidualne przypadki moich klientów. Jeśli masz problem w relacjach, zobacz w linku poniżej, jak mogę go rozwiązać
http://bit.ly/konsultacje-kornel