flirt, jak flirtować, sztuka flirtu, flirt i randki

Flirt – 14 technik, które pomogą Ci [szybko] stać się mistrzem flirtu

Chcesz, by flirt nie miał dla Ciebie żadnych tajemnic?

Dawno temu ja też chciałem, bo flirt to podstawa na każdej randce.

Ucząc się sztuki flirtu, przeżyłem takie historie… których Ci teraz nie opowiem, bo i tak byś nie uwierzył. No dobra, zdradzę Ci pewien sekret… Ale to później

Ten artykuł odkryje przed Tobą 14 technik najlepszego flirtu, jaki tylko możesz sobie wyobrazić. Używam ich ja, niektórzy moi znajomi i klienci. Łączy nas jedna kwestia:

Wszyscy jesteśmy postrzegani jako ludzie, którzy flirt opanowali do perfekcji.

Jeśli chcesz dowiedzieć się:

 • Jak flirtować z nowo poznaną osobą
 • W jaki sposób zrobić piorunujące wrażenie na dowolnej osobie płci przeciwnej
 • Co zrobić, by namiętność w Twoim związku nie wygasła
 • Dlaczego umiejętność flirtu jest niezbędna, jeśli chcesz poznać ciekawą osobę

I wiele, wiele więcej, to czytaj dalej

Flirt #1 technika – Okryj się tajemnicą

Co zrobiłem na wstępie tego artykułu?

Obiecałem Ci zdradzić sekret (który Ci zdradzę, to nie była ściema), zostawiłem to jednak na później.

Ty czytasz ten artykuł dalej, bo jesteś wyraźnie zainteresowany, co mogę Ci zaoferować.

Widzisz już? W taki sam sposób powinieneś flirtować. Jest to podstawowa zasada. Większość ludzi

 • potrafi paplać o sobie bzdury przez 3 godziny, jeśli tylko ktoś ich słucha (a nawet to nie jest warunkiem koniecznym)
 • zadawać 10 nudnych pytań na minutę, byleby tylko podtrzymać rozmowę
 • mówić o swoich zamiarach już podczas pierwszych 10 minut randki (Podobasz mi się, chcę z Tobą ślub, trójkę dzieci i domek w Bieszczadach)

Dlatego tym łatwiej będzie Ci się wyróżnić, jeśli zostawisz odrobinę tajemniczości.

Osobiście im więcej zyskuję w życiu doświadczenia, tym mniej mówię. Oczywiście, to zależy od sytuacji i kontekstu, jednakże zazwyczaj pozwalam swoim rozmówcom dopytywać. Dociekać. Dzięki temu są jeszcze bardziej zainteresowani moją osobą.

Po co odbierać im te przyjemność?

Zrób tak samo w Twojej relacji miłosnej (niezależnie od tego czy jesteś przed pierwszą randką czy już po piątej) – a zobaczysz, że sporo się zmieni.

Po prostu zostaw trochę tajemnicy, nie mów wszystkiego od razu.

Flirt #2 technika- Zagraj w grę

Co jakiś czas trafiam na ludzi, którzy mówią, że te całe relacje damsko – męskie, to jest jakaś jedna, wielka

MANIPULACJA!!!

Bo przecież gra się w grę, są techniki, sposoby, zasady i w ogóle to wszystko jest bzdurą. Według nich najlepiej nie robić nic i być po prostu sobą, a samo przyjdzie.

Problem w takim myśleniu jest taki, że nikt nie zna odpowiedzi na pytanie, co dokładnie znaczy być sobą. Dla większości jednak oznacza grę w otwarte karty, a to prowadzi do zabicia całej Twojej atrakcyjności.

Dlatego pozwól sobie zagrać w grę opartą na flircie. Zostaw niedopowiedzenie, rzuć jakąś aluzją, skłoń swojego rozmówcę do myślenia. Im bardziej Twoja randka zastanawia się, czy jej się podobasz, tym bardziej Ciebie chce, bo ciągle o Tobie myśli. Czysta psychologia, nic więcej.

Ponadto, jeśli dostajesz coś łatwo, to tego nie szanujesz. W mózgu znajduje się specjalny układ nagrody i… Jak będziesz chciał, to sobie doczytasz. Ten artykuł ma być praktyczny więc podsumowując tę technikę, dam Ci jedną, cholernie dobrą wskazówkę:

Flirt to gra. Podryw to gra. Patrz na to w ten sposób

Dopiero związek lub długotrwała relacja przestaje być grą. Znacie siebie na wylot i nie potrzebujecie gry – wiecie dobrze, że jesteście dla siebie wartościowymi osobami.

Niestety (albo stety) podczas poznawania nowych osób albo pierwszej randki druga osoba mało o Tobie wie i bardzo często ocenia po okładce. Zrób zatem dobrą oprawę. Nie, nie mówię Ci, że masz kłamać, bo to słabe.

Po prostu zagraj w tę grę, nie traktuj wszystkiego zbyt serio od samego początku, dzięki czemu relacja rozwinie się w pożądanym przez Ciebie kierunku i wtedy będziesz mógł pokazać więcej zainteresowania i bardziej konkretne intencje.

Flirt #3 technika- Wyczuj moment

Ta technika spędza sen z powiek niejednej osobie, która pragnie mieć lepszy flirt.

Nic dziwnego, bo sama technika jest czymś więcej, niż tylko techniką. Wyczucie to nic innego jak świadomość tego, na co sobie możesz pozwolić w danym momencie. Uwierz mi, słowa mają znaczenie, ale znacznie mniejsze niż Ci się wydaje.

Jeśli kogoś obrazisz, on inaczej to odbierze gdy jest poddenerwowany, a inaczej gdy tryska radością.

Podobnie na randce – jeśli atmosfera jest namiętna i pełno w niej seksualności, nawet prostacka aluzja seksualna może zostać uznana za coś przyjemnego i pociągająco. Gdy jednak rzucisz identyczną aluzję na samym początku randki, możesz zostać odebrany jako świnia (pozdrawiam Panów, którzy dopiero uczą się kalibracji) lub jako kobieta lekkich obyczajów (pozdrawiam Panie, które dopiero uczą się kalibracji)

Pewnie zdążyłeś już zauważyć, że relacje damsko – męskie posiadają w sobie wiele niespójności. Z jednej strony pokaż zainteresowanie, z drugiej strony bądź niedostępny. Z jednej strony nie idź za szybko do łóżka (gdy chcesz związku), z drugiej strony rzucaj aluzje seksualne. Na pierwszy rzut oka podane rady się ze sobą wykluczają.

Gdy jednak przyjrzysz się im bliżej, mają bardzo dużo sensu, bo kluczowy jest MOMENT w którym coś powiesz lub zrobisz

Kalibracji, czyli dopasowania siebie do sytuacji, w której się znajdujesz, uczymy się całe życie nie tylko w kwestii flirtu – kalibracja również odnośnie się do wszelkiej maści zachowań społecznych

Na razie nie zaprzątaj sobie tym głowy – nauczysz się jej razem z doświadczeniem, bo sama kalibracja to coś więcej niż technika – to bardziej model, w jakim powinieneś się poruszać w dzisiejszym świecie.

Flirt #4 technika – Zadbaj o dobre wrażenie

Wygląd nie ma przecież znaczenia, liczy się charakter!!!!

W idealnym świecie tak. Wróćmy jednak do rzeczywistości

Im bardziej będziesz podkreślał swoją męskość (rozpięta koszula na jeden lub dwa guziki, obcisła koszulka uwypuklająca biceps (tylko błagam, nie pod tą koszulą, są goście którzy tak chodzą i nie, to nie jest seksi), spodnie dopasowane do ciała, pod którymi widać idealnie wyrzeźbione łydki) tym lepiej

Im bardziej będziesz podkreślała swoją kobiecość (rozpuszczone włosy średniej długości lub długie, odpowiedni makijaż, sukienka zamiast spodni, szpilki zamiast trampek) tym lepiej

Naprawdę, nie ma tu wielkiej filozofii, ale mało kto zdaje sobie sprawę, że flirt to nie tylko rozmowa i wymiana spojrzeń. Flirt to też drobne szczególiki w wyglądzie, których na pierwszy rzut oka nie widać, ale które mogą pobudzić wyobraźnię.

Masz do wyboru zwykłe spodnie lub lekko podarte. W zwykłych wyglądasz jak 10000001 innych ludzi chodzących po świecie. W podartych wyglądasz na niegrzecznego chłopca (lub niegrzeczną dziewczynkę) a to już budzi wyobraźnię u osoby, z którą się spotykasz.

Może też stanowić element do zagadania, czyli najzwyczajniej w świecie – “czemu masz podarte spodnie?”

Wykorzystaj to tak, żebyś miał z tego jak największą korzyść

Flirt #5 technika – Opowiadaj fascynujące historie

Myślę, że Ameryki nie odkryję, jeśli stwierdzę fakt, że jako ludzie często lubimy gadać o byle czym. Pogoda, jakieś wypadki, ulubiony alkohol czy inne pierdoły to częste tematy jakie można usłyszeć jadąc komunikacją miejską czy nawet siedząc w barze.

Dlatego Twoim zadaniem jest wyróżnić się – rewelacyjnie będzie, jeśli nauczysz opowiadać się fascynujące, wciągające historie. Robienie pauz w odpowiednich miejscach, zmiana prędkości wypowiadanych słów i barwy głosu – to wszystko ma znaczenie, gdy opowiadasz nawet tak prozaiczną historię, jak zakupy w warzywniaku.

Mam dobrą wiadomość – to jest prostsze, niż myślisz. Uczę jak to zrobić w mojej książce o atrakcyjności, którą dostaniesz za darmo poniżej

Kliknij tutaj, by odebrać książkę “Generator Atrakcyjności całkowicie za darmo

Flirt #6 technika –  Pokaż swoje standardy

Bardzo duża część ludzkich problemów w relacjach bierze się z dwóch powodów:

a) Brak jakichkolwiek wymagań względem przyszłej drugiej połówki

b) Zawyżone standardy niewspółmierne do tego, co sobą prezentujesz

Pierwsze bierze się z niskiej samooceny i z braku wiedzy o tym, że posiadanie pewnych standardów jest seksowne. Te, oczywiście, biorą się z doświadczenia. Trudno mieć swoje standardy i wymagania względem płci przeciwnej, jeśli byłeś w życiu na 3 randkach i to z tą samą osobą.

Sprawa jest prosta:

Doświadczaj jak najwięcej. Umawiaj się na randki z różnymi osobami, a gwarantuję Ci, że z każdej (nawet najnudniejszej) będziesz potrafił wyciągnąć jakieś sensowne wnioski, o ile się nad nimi chwilę zastanowisz

Drugie bierze się z…

Hmm, powodów jest wiele. W każdym razie wiedz, że jeśli chcesz zmieniać świat, zacznij od siebie. Jeśli po przeczytaniu tego artykułu i zastosowaniu wskazówek, które podałem staniesz się mistrzem flirtu – masz pełne prawo oczekiwać, że osoba z którą się spotkasz na randce będzie potrafiła powiedzieć coś więcej niż tylko swoje imię i miejsce zamieszkania.

Masz pełne prawo wybierać i przebierać, komunikować, co Ci się podoba a co nie, jeśli tylko sam wymagasz od siebie wystarczająco dużo.

Przykład?

“Lubię mężczyzn, którzy potrafią się opiekować innymi. Uwielbiam wieczory przy filmie i winie, gdy leżymy w swoich objęciach, a ja czuję się wtedy bezpiecznie”

“Kocham kobiety, które wiedzą, czego chcą i nie boją się wyzwań”

Dwa powyższe przykłady wymyśliłem w 5 sekund i fachowo zwie się to kwalifikacją. Swoje standardy pokazujesz przez kwalifikowanie innych ludzi, żeby sprawdzić czy są odpowiedni dla Ciebie.

Kwalifikacje mają ogromną moc, więc używaj ich rozsądnie i tylko do cech/umiejętności/zachowań, które faktycznie cenisz. Inaczej może to być katastrofalne w skutkach

Równie ważną kwestią dotyczącą kwalifikacji jest fakt, że działają one dobrze, gdy osoba z którą się spotkałeś jest Tobą już trochę zainteresowana. Jeśli rozmowa przebiega pomyślnie i gdzieś tam zauważyłeś, że dana osoba chce zrobić na Tobie wrażenie, śmiało ich używaj.

Odpowiednie pokazywanie niedostępności opisywałem w tym artykule

P.S Możesz się później przyjemnie zaskoczyć w wielu kwestiach, ale nie wiesz tego ode mnie

Flirt #7 technika Odepchnij, żeby później przyciągnąć

Push and Pull albo mechanizm ciepło/zimno –  jak zwał tak zwał. Działa diabelnie dobrze, ale nie można z tym przesadzić. Radzę też używać go w odpowiedni sposób, bo wiele osób robi sobie z tego zabawę, co jest po prostu chamskie.

Przykład 1

Powiedzmy, że miałaś randkę, na której świetnie się bawiłaś. Po randce dziękujesz za spotkanie i odchodzisz. Gdy wracasz do domu czeka na Ciebie sms od księcia, Ty jednak nie odpisujesz

Książę zastanawia się: Cholera, czy dobrze wypadłem? Mówiła, że dobrze spędziła czas, ale teraz nie odpisuje

Efekt: Książę prawdopodobnie będzie starał się jeszcze bardziej, żeby Cię zdobyć

Za dwa dni sugerujesz w smsach, że chciałabyś pójść na spacer do lasu (bo czemu nie, w lato jest tam chłodno, polecam)

Książę jest wspaniałomyślny i zabiera Cię do lasu, a także cieszy się, że się z nim spotkałaś (bał się, że jesteś niezainteresowana, bo wcześniej mu nie odpisałaś)

Efekt: Spotkanie jest przyjemne, książę cieszy się, że Cię widzi i żyli długo i szczęśliwie

Przykład 2

Ta sama sytuacja, tylko zamieniamy płeć. Randka, ona mówi że bardzo dobrze się bawiła. Ty, zadowolony, oprócz randki, postanawiasz jeszcze po spotkaniu wymienić z nią 30 smsów do wieczora – no bo co, przecież się dobrze bawiliśmy, to czemu by nie.

Za dwa dni umawiasz spotkanie. Księżniczka jednak mówi, Ci że jest zajęta myciem włosów i nie ma czasu.

Siadasz w kącie i płaczesz – Dlaczegoooooooo?! – wołasz i słyszysz tylko jak sąsiedzi krzyczą, żebyś się zamknął

Dlatego, mój miły Panie, że przedobrzyłeś. Ciągle przyciągasz, więc księżniczka nie chce się spotkać, bo nie jesteś dla niej żadnym wyzwaniem.

Gdybyś pozostawił po sobie trochę tajemniczości, pozwoliłbyś księżniczce nacieszyć się wspaniałym spotkaniem, sytuacja być może potoczyłaby się inaczej. Ty jednak wolałeś zamęczyć ją swoją osobą, przez to zamiast ciągle myśleć o Tobie, myśli o tym, kiedy przestaniesz do niej pisać.

Flirt #8 technika –  Wkręcaj, by rozbudzić emocje

Idziesz na randkę, aż tu nagle samochód ochlapał Ci piękne, nowe spodnie. Masz Ci los, mruczysz pod nosem – przecież teraz ona mnie wyśmieje

Zamiast się jednak stresować, idź na randkę, wejdź pewnym siebie krokiem i powiedz –

“Wracam prosto z pracy, niestety, branża śmieciarska ma swoje wady i zalety. Jak wychodziłem z ostatniego kontenera, to jakaś babka zaczęła mnie lać wodą i coś tam krzyczeć, że ukradliśmy jej śmieci”

Śmiech gwarantowany, jeśli

 1. Zrobisz to przy osobie, o której wiesz, że ma poczucie humoru
 2. Zagrasz to aktorsko. Nie ma znaczenia sam tekst, ale praca mimiką Twojej twarzy. Wyglądaj na naprawdę przejętego sytuacją i z pełną powagą powiedz o całym zajściu
 3. Im większy kontrast będzie między opowiadaną sytuacją a rzeczywistym stanem, tym lepiej. Przykładowo, jeśli przyjdziesz na randkę w eleganckiej koszuli albo z jakichś powodów dziewczyna wie, że posiadasz nie byle jaki status społeczny, prawdopodobnie wyjdzie z tego mnóstwo śmiechu

Wkręcanie nie zadziała, jeśli faktycznie przyjdziesz na randkę śmierdzący i powiesz, że wracasz prosto z pracy.

We wkręcaniu chodzi oto, żeby na chwilę “sprzedać” swojemu rozmówcy bzdurę i pociągnąć tę historię dla Waszej wspólnej korzyści – śmiechu i ożywienia atmosfery.

Flirt #9 technika Stań się afrodyzjakiem

Właściwie, to ta technika powinna być na samej górze tej listy z technikami flirtu. Uznałem jednak, że gdybym dał ją na samym początku, uznałbyś ją za zbyt oczywistą.

Ucząc się flirtu musisz zrozumieć, że wszystko zaczyna się w głowie. Kiedyś spytano najsłynniejszego uwodziciela w Polsce, jak on o sobie myśli. Odpowiedział coś w tym stylu:

“Jak to jak? Ja jestem królem, a cały świat jest moim placem zabaw”

Może i byłoby to śmieszne, ale ten Pan absolutnie nie żartował. 1 do 1 odpowiedział z brutalną szczerością, jak siebie postrzega.

I możesz teraz mówić że cham, że buc, że prostak.

Problem polega jednak na tym, że to działa. Zaczynasz od odpowiedniego sposobu myślenia, od mindsetu. Nawet, gdybyś miał wmawiać sobie różne dziwne rzeczy – po pewnym czasie zadziałają na Twoją korzyść. Więc w kontekście flirtu

 • Jesteś jego absolutnym mistrzem, nawet, jeśli inni uważają inaczej
 • Jest on łatwy do nauczenia i nie wymaga wielkiego wysiłku
 • Jesteś nadzwyczajną osobą, bo czytasz ten artykuł i zdobyłeś sekretną wiedzę, którą ma zaledwie garstka osób

Oczywiście, to, że powiesz sobie przed lustrem, że jesteś najlepszy, niczego nie zmieni w tej konkretnej chwili. Gdy jednak będziesz myślał o sobie w taki sposób regularnie, po pewnym czasie zauważasz, że zmienia się Twój głos wewnętrzny. Na miejsce przykrych myśli zacznie pojawiać się więcej pozytywnych.

Inni postrzegają Cię tak, jak Ty siebie postrzegasz. Zapamiętaj proszę, będzie Ci łatwiej w każdej dziedzinie życia.

Mindset to niedoceniany element przez ludzi. W dzisiejszym świecie wyśmiewa się myślenie pozytywne czy wysokie mniemanie o sobie samym.

Dlatego bądź mądrzejszy niż Ci wszyscy ludzie – myśl pozytywnie i miej wysokie mniemanie o sobie samym, a zobaczysz, że reszta przyjdzie Ci dużo łatwiej niż normalnie.

Flirt #10 technika Popracuj nad seksualną mową ciała

Spojrzenie, ton głosu, uśmiech, sposób w jaki siedzisz czy chodzisz – to wszystko ma ogromne znaczenie we flircie. Często zdarza się tak, że ma to znacznie większe znaczenie niż same słowa, o czym wspominałem wcześniej.

Możesz prowadzić udany flirt jeszcze zanim w ogóle zaczniesz rozmawiać z obiektem swoich westchnień. Dlatego warto przywiązać szczególną uwagę do komunikacji niewerbalnej

Opisywałem ją bardzo dokładnie (łącznie z ćwiczeniami praktycznymi) w swojej książce o atrakcyjności, więc po prostu pobierz ją teraz za darmo i zyskaj dostęp do wiedzy, o której inni nie mają pojęcia.

Kliknij tutaj, by odebrać książkę “Generator Atrakcyjności całkowicie za darmo

 

Flirt #11 technika – Ucz się od najlepszych

Osiągnięcie mistrzostwa we flircie to nie tylko nauczenie się używania pewnych technik. To również nauka przez obserwację. Skąd możesz wiedzieć, że spojrzenie, którym darzysz kobietę jest seksowne, a nie po prostu creepy?

Skąd możesz wiedzieć, że masz zalotny uśmiech, którym darzysz przystojniaka w autobusie, a nie jest tak, że w rzeczywistości wykrzywiasz usta w jakiś dziwny sposób?

Żeby poznać odpowiedź, wystarczy, że poobserwujesz trochę gwiazd, które zostały okrzyknięte ikonami piękna i seksu. Poniżej parę przykładów, możesz się na nich wzorować (najlepiej, jeśli obejrzysz filmy z ich udziałem)

Dla kobiet:

 • Sharon Stone w Nagim Instynkcie
 • Marilyn Monroe w Mężczyźni wolą blondynki

Dla mężczyzn:

 • Marlon Brando w Tramwaju Zwanym Pożądaniem lub w Dzikim
 • Mickey Rourke w 9 i 1/2 tygodnia

Pamiętaj jednak, żeby nie kopiować bezmyślnie. Wzorowanie się i obserwacja czegoś to nie kopiowanie jeden do jednego

Flirt #12 technika – Oskarżaj (w żartobliwy sposób!)

Siedzisz na randce i niechcący odpłynąłeś myślami. To się zdarza. Nagle słyszysz:

“Czy Ty mnie w ogóle słuchasz?”

Odpowiadasz flirciarsko:

“Masz tak ponętne usta, że nie mogę się skupić. Co Ty w ogóle ze mną robisz!”

Wersja dla Pań:

“Zawsze byłam grzeczną dziewczynką, a teraz mam przez Ciebie niegrzeczne myśli – wszystko przez Ciebie!”

Oczywiście, pokaż, że masz dystans do wypowiadanych słów. Nawet, gdy wypowiadasz je poważnie, uśmiechnij się na koniec, żeby dać znać rozmówcy, że to element flirtu i droczenia się, a nie faktyczne oskarżenie z powodu którego czujesz się źle.

Przykłady można by mnożyć i mnożyć. Dla bezpieczeństwa nie podaje więcej, bo tutaj najbardziej liczy się Twoja kreatywność – używaj własnych tekstów skonstruowanych przez siebie

Flirt #13 technika- Zapamiętaj, że to nigdy się nie kończy

Jeden z największych błędów popełnianych w długoterminowych relacjach.

Regularnie prowadzę konsultacje z klientami, którzy mają problem z brakiem namiętności w związku. Czasem nawet jest to powód jego rozpadu. Dlatego naucz się raz na zawsze, że flirt nigdy się nie kończy. Masz całą gamę technik, więc ćwicz je i używaj tych, które u Ciebie działają najlepiej a przy okazji te, które po prostu lubisz.

Jeśli jesteś w długoterminowej relacji – wypróbuj je ze swoim partnerem, zwłaszcza, jeśli w Waszym związku od jakiegoś czasu wkradła się rutyna, zarówno w działaniach jak i rozmowach

Flirt #14 technika – Zapewnij, że nie masz złych zamiarów

Flirt, nawet gdy jest na bardzo dobrym poziomie, może czasem zostać odebrany negatywnie. To trochę jak z pewnością siebie – należy całe życie ją ćwiczyć, ale broń Cię Stwórco, żebyś nigdy się do niej nie przyznawał. Powód? Większość ludzi tego nie lubi.

Taką już mamy kulturę, gdzie na szczerość i przyznanie się do posiadania nadzwyczajnych umiejętności/cech charakteru zazwyczaj nie ma miejsca. Żyjemy w kraju, gdzie bardzo dobrze postrzegana jest skromność. Zatem, gdy zostaniesz (a na pewno zostaniesz, jeśli dobrze wdrożysz moje wskazówki w życie) królem bądź królową flirtu, pojawią się oskarżenia. Warto w takiej sytuacji pokazać, że Ty właściwie nie wiesz o co chodzi i jesteś grzeczny/niewinny/nie masz złych zamiarów.

Bo kiedy zaczniesz się chełpić swoją nową umiejętnością (niezależnie od płci) to najczęściej będzie już po Tobie. No chyba, że flirtujesz z osobą, która zna Cię od 20 lat i wie o Tobie wszystko, co nie zdarza się często.

Dlatego po prostu rób swoje, a gdy usłyszysz jakiś zarzut – już wiesz, jak wyjść z niego obronną ręką i się nie stresować.

No tak.

Miałem zdradzić Ci sekret, więc uwaga…

3,2,1

(sekret)

Osobiście uważam tę ostatnią technikę za najskuteczniejszą. Jesteś mistrzem flirtu, ale udajesz niewiniątko w sytuacjach towarzyskich. Wiele razy właśnie ten sposób doprowadził mnie do chwil, które teraz bardzo miło wspominam. Celowo o nich nie piszę, bo jak wspominałem, prawdopodobnie byś mi nie uwierzył. Natomiast ta technika sprawdziła się w wielu skrajnych sytuacjach, jak np. podryw osoby, która przez długi czas mnie olewała.
Wypróbuj zatem, jak to zadziała u Ciebie (ale bądź przy tym bardzo ostrożny!).

(koniec sekretu)


Pamiętaj jednak, że co by się nie działo – musisz używać powyższych technik mądrze!

Chodzi nam o budowanie zdrowych, szczęśliwych relacji, a nie o oszustwa i manipulacje. Miej to na uwadze, gdy będziesz korzystał z powyższych technik.

“Jak Pokonać Nieśmiałość”?

Odbierz darmowe wideo


Wyrażam zgodę na otrzymywanie, na moje konto poczty elektronicznej informacji handlowych w formie mailingów i newslettera wysyłanych przez Kornel Tomicki Internet Services w imieniu własnym. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę.

Napisz w komentarzu, która flirt technika podoba Ci się najbardziej i

Koniecznie udostępnij ten artykuł na fejsbuku, żeby pomóc swoim znajomym. Nawet sobie nie wyobrażasz, jak bardzo będą Ci wdzięczni, nawet wtedy, gdy nigdy Ci o tym nie powiedzą.

Jeszcze tu jesteś? W takim razie w nagrodę możesz obejrzeć omówienie każdej techniki na specjalnym wideo tutaj:

Kornel Tomicki on FacebookKornel Tomicki on Youtube
Kornel Tomicki
Pomagam singlom zbudować szczęśliwy związek, bo głęboko wierzę, że tylko udana relacja jest w stanie dać pełnię satysfakcji i harmonii życiowej.

Dziedziną relacji damsko - męskich zajmuję się od 2012 roku, uczę zarówno kobiety jak i mężczyzn. Stworzyłem kilkanaście kursów online w tej tematyce, ponadto przeprowadziłem do tej pory ponad 600 indywidualnych konsultacji.